Skocz do zawartości

SRAWDZAJACY -na nowa znajomość !


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

...1........4

 

...2...7...5

 

...3...8...6

 

 

 

1. Ogólny zarys postaci

AS trefl (o)

Pan przeszedl swoje w zyciu ...rozstal sie z kims kto lub co bylo dla niego wazne ( cierpi nadal ? )

 

2. Jego/Jej zalety

As karo (o)

nie mam zielonego pojecia jak moge zinterpretowac ta karte ??

3. Jego/Jej wady

AS kier (o) wolny duch ,nie szuka niczego stalego ....

4. To co nas do niej przyciąga

walet pik (o)

Wyidealizowałam sobie jego,powinnam z ostrożnością podchodzić do tej znajomości .

5. Czego od nas oczekuje

9 pik -chce sie ze mną spotkać ! ( spotkanie od 1-7 dni-rzeczywiście plany takie sa )

6. Czego my oczekujemy

9 trefl(o)

pozytywnej relacji ....

7. Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesięcy

walet karo (o)

chyba nic sie nie będzie działo spotkamy sie ale znajomość nie będzie sie rozwijała , może jakieś pogaduchy przez tel , jakieś SMS ?

 

8. Rada

Król serducho (O)

lepiej sobie odpuścić ,nie nakręcać się ,pan nie jest szczery ,nie jest pozytywny

 

I CO WY NA TO DZIEWCZYNY ? CHYBA LEPIEJ JAK ZADZWONIĘ I POWIEM ZE ŚWINKI DOSTAŁAM ALBO LEPIEJ RÓŻYCZKI ,CO ?? :ojejku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. As trefl - idealista, szuka bratniej duszy, wymarzonego partnera ze snów.

2. as karo (o) - ambitny, lubi związki na odległość, ale nie wychodzą one mu na dobre

3. as kier (o) - impulsywny, egoistyczny, kierujący się własnym dobrem

4. walet pik (o) - masz faktycznie wyidealizowany obraz, możesz trochę się rozczarować.

5. 9 pik - raczej, że po tym spotkaniu już się więcej nie umówisz z nim...

6. 9 trefl (o) - że pomimo wszystko będziecie nadal utrzymywać kontakt.

7. walet karo (o) - będziecie utrzymywać kontakt, spotykać się ze sobą, jednak nie będzie to wiążąca znajomość

8. król serce (o) - będzie utrzymywał dystans do ciebie, będzie bał się zbliżyć. czas pokaże co i jak.

Hmm ciężki karty ci wyszły i nie wróżące nic dobrego... może przeniosłaś swe obawy na wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...1........4

 

...2...7...5

 

...3...8...6

 

 

 

1. Ogólny zarys postaci

AS trefl (o)

Pan przeszedl swoje w zyciu ...rozstal sie z kims kto lub co bylo dla niego wazne ( cierpi nadal ? )

 

2. Jego/Jej zalety

As karo (o)

nie mam zielonego pojecia jak moge zinterpretowac ta karte ??

3. Jego/Jej wady

AS kier (o) wolny duch ,nie szuka niczego stalego ....

4. To co nas do niej przyciąga

walet pik (o)

Wyidealizowałam sobie jego,powinnam z ostrożnością podchodzić do tej znajomości .

5. Czego od nas oczekuje

9 pik -chce sie ze mną spotkać ! ( spotkanie od 1-7 dni-rzeczywiście plany takie sa )

6. Czego my oczekujemy

9 trefl(o)

pozytywnej relacji ....

7. Jak potoczy się znajomość w ciągu najbliższych 3 miesięcy

walet karo (o)

chyba nic sie nie będzie działo spotkamy sie ale znajomość nie będzie sie rozwijała , może jakieś pogaduchy przez tel , jakieś SMS ?

 

8. Rada

Król serducho (O)

lepiej sobie odpuścić ,nie nakręcać się ,pan nie jest szczery ,nie jest pozytywny

 

I CO WY NA TO DZIEWCZYNY ? CHYBA LEPIEJ JAK ZADZWONIĘ I POWIEM ZE ŚWINKI DOSTAŁAM ALBO LEPIEJ RÓŻYCZKI ,CO ?? :ojejku:

 

Coś Ty tak poodwracała te karty?:D

 

Później rzucę na to okiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ? one same tak sie poodwracały nowe sa i sliskie .No i jak je zobaczyłam to juz sobie pomyślałam ze to jakiś Kubuś Rozpruwacz ..Oj dziewczynki , dzięki sieczne ! Zobaczę się z nim w niedziele i napisze jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ? one same tak sie poodwracały nowe sa i sliskie .No i jak je zobaczyłam to juz sobie pomyślałam ze to jakiś Kubuś Rozpruwacz ..Oj dziewczynki , dzięki sieczne ! Zobaczę się z nim w niedziele i napisze jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Układ na 3 kary tyczy sie pana X przebiegu znajomości z nim w najbliższym miesiącu !

Wcześniejszy układzik nie poszedł za dobrze, Widujemy sie mimo odległości i przegadujemy godziny dziennie. Generalnie jest fajnie , zaskakująco fajnie !

 

10 trefl ,9 kier ,dama kier

 

Ja układy które tycza Nalki :) interpretuje bardzo złe i z tego powodu proszę o pomoc .

 

Wydaje mi sie ze miesiąc będzie pełen napiec ,oboje jesteśmy zazdrośnikami i wybuchamy zbyt szybko (o tym mówi 10 trefl ) będą nerwy i awanturki i tu chyba ja będę ta czepialska .Oboje jesteśmy mimo wszystko sobą zauroczeni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała, że ty się będziesz angażować w ten związek coraz mocniej, jednak zarazem będziesz miała coraz więcej wątpliwości co do tego, czy dobrze ulokowałaś uczucia i czy to jest to. Do tego mogą wystąpić spięcia na tej linii. 10 trefl w połączeniu z 9 kier to właśnie źle ulokowane uczucia, duże kłopoty z powodu romansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 trefl, 9 kier, dama kier

 

Niee, no gdzie tu negatyw?

Same pozytywy :D Ja wiem, że ta 10 trefl może przerażać, ale w otoczeniu kierów, przybiera zupełnie łagodną formę. No i nie jest odwrócona, co też idzie na duży plus. No jak dla mnie to Wy jesteś sobą baardzo zauroczeni. Co prawda nie jest to jeszcze nic poważnego, ale ku temu powolutku dąży. Ty tutaj sobie marzysz, starasz się wypaść dobrze, analizujesz, ale jednak to Ty grasz tutaj pierwsze skrzypce, i będzie tak jak Ty zechcesz :). 10 trefl tutaj, to raczej takie wielkie BOOM. Odmiana los, takie coś na co czekasz (doczekać się nie możesz, boś niecierpliwe dziewczę :). Nie masz się czym przejmować. Nie ma tutaj nic negatywnego, wręcz przeciwnie, sielanka :D

 

Ta 10 trefl w połączeniu z damą kier, mówi również, że sama siebie nakręcasz, szukasz dziury w całym, uważasz, że nie może być tak dobrze jak jest, więc szukasz haczyka, a ku Twojemu zaskoczeniu, takowego nie ma :D

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny,pewnie nie raz jeszcze wam zawrócę głowę no ale jakiegoś *****izmu dostaje jak na sie bie karty stawiam :)

Ciasteczko nie mogę dodać ci punktu do reputacji -teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...