Skocz do zawartości

"Świadomy sen" Karol Leopold Cettin


Valestil

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zobaczyłam na forum pozycję „Świadomy sen” Karola Leopolda Cettina wiedziałam, że muszę ją mieć. Tematyka świadomych snów nie jest mi obca, zgłębiam tą wiedze od jakiegoś czasu dlatego też ta książka musiała znaleźć się w mojej biblioteczce.

Książka „Świadomy sen” jest poradnikiem, który wprowadza czytelnika w świat snów. Autor podzielił książkę na cztery kroki w tym dwadzieścia cztery rozdziały. Sam autor jak pisze o sobie samym jest badaczem i nauczycielem. Od najmłodszych lat interesowała go parapsychologia. Po kilku latach praktyki założył stronę internetową poświęconą świadomemu śnieniu. Autor prowadzi również kursy świadomego śnienia, o których wspomina na końcu książki.

W każdym z rozdziałów można wyczerpująco dowiedzieć się o snach, ich pochodzeniu, czym są sny i jak unikać ewentualnych zagrożeń podczas snu. Książka napisana jest łatwym, prostym i przyjemnym językiem dzięki czemu czyta się ją jednym tchem. W książce nie jest zachowana ciągłość dlatego można wybrać sobie rozdziały, które nas interesują.

Tak jak pisałam wyżej temat świadomego śnienia nie jest mi obcy, ale z technikami opisanymi przez Karola Leopolda Cettina spotkałam się pierwszy raz. Jest ich tyle, że z pewnością każdy wybrałby coś dla siebie. Nie próbowałam jeszcze wszystkich, ale te, które już mam za sobą przynoszą duże rezultaty. Można powiedzieć, że dzięki tej książce zrobiłam duży krok na przód w tej tematyce.

Książkę „Świadomy sen” K.L. Cettina polecam przede wszystkim nowicjuszom. Uważam, że jest to idealna pozycja dla tych, którzy są nowi w tej tematyce. Z czystym sercem polecam ją również czytelnikom bardziej obeznanym w tym temacie, jest to wspaniałe uzupełnienie zdobytej dotychczas wiedzy. Samo przeczytanie książki nie zdziała cudów, ale praca nad sobą ze wskazówkami autora sprawi, że pierwsze efekty pojawią się niedługo. Nie ma na co czekać, sięgnijcie po tą książkę i wyśnijcie swoje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...