Jump to content

Partnerski - ladne karty wyszly, prawda?

Guest alles-in1

Recommended Posts

Guest alles-in1

Ja mam meza od ktorego chce odejsc (twkimy w kryzysie juz 1,5 roku), nawet juz odeszlam od meza, ale nalegal o ostatnia szanse, niestety uleglam... Na mojej drodze pojawil sie przed chwila inny facet (nic nas jeszcze nie laczy). Partnerski polozylam na mnie i faceta ktorego wlasnie poznalam.

1. Co Pan wnosi do zwiazku? 8 Bulaw ---> pozytywne wibracje :)

2. Co ma w glowie 6 Pucharow ---> na mojej karcie jest 2 dzieci (ja mam 2 dzieci), wiec nie wiem czy w glowie ma to, ze ja mam 2 dzieci i on o tym mysli czy w glowie ma przeszlosc???

3. Co ma w sercu 2 Pucharow - przyjazn moze nawet zakochanie

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 Pucharow - jest bardzo pozytywna osoba, pokazuje harmonie, radosc...

1. Co Pani wnosi do zwiazku? 9 Kielichow ---> cieplo, gleboka przyjazn

2. Co ma w glowie As monet ---> Pani w glowie ma rozwoj zawodowy

3. Co ma w sercu Arcykaplan ---> Pana

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 bulaw ---> glebokie zmeczenie malzenstwem

Wspolna karta Ql mieczy ---> Ql mieczy to moj maz

Bardzo prosze o interpretacje :wstydnis:

Nowy mężczyzna:

1) 8 buław - nowe doświadczenia, różnorodność, taki świeży powiew

2) 6 kielichów - to jest karta wspomnień, braterskiej miłości, ale skoro coś się między Wami rodzi, to ja bym tu obstawiała pragnienie obdarzenia Cię poczuciem bezpieczeństwa, facet chyba lubi się kobietą opiekować

3) 2 puchary - dokładnie tak jak sama napisałaś, miłości tu jeszcze nie ma, ale jest potencjał, zaangażowanie, rozwój uczuć

4) 10 kielichów - niczego nie ukrywa, jasno pokazuje, że mu na Tobie zależy

Całość można bardziej odebrać jako chęć przyjaźni, ale w podsumie wychodzi cesarz, czyli męska dominacja, a więc zdecydowanie mogą się pojawić głębsze uczucia do Ciebie jako kobiety, a nie przyjaciółki.

Mąż:

1) 9 kielichów - daje z siebie bardzo wiele, ja odnoszę wrażenie, że Ty po prostu nie chcesz brać

2) as monet - rozwój zawodowy, ale nie tylko, as monet to też szacunek i ciepłe uczucia

3) arcykapłan V (u mnie to karta Wiara) - i nie rozumiem jakiego Pana ma w sercu? Jest kryptogejem? :D To raczej karta nadziei, może nie jest specjalnie inicjatywny, ale chciałby to utrzymać

4) 10 buław - przygniecenie, branie na siebie więcej niż można unieść, męczy go sytuacja i chciałby, abyś się określiła, najlepiej dając Wam szansę. W podsumie jest Cesarzowa, czyli wybór należy do Ciebie, bo jak zechcesz włożyć trochę pracy w związek z mężem, to to się może udać.

Pozdrawiam :)

Guest alles-in1

Geranium - bardzo Ci dziekuje za interpretacje, ale chyba zle sie zrozumialysmy. Polozylam partnerski na nowego faceta i siebie. druga czesc rozkladu to o mnie. Wspolna karta dla rozkladu partnerskiego (nowy mezczyzna i ja) to Krol mieczy (moj jeszcze maz wychodzi zawsze w tej karcie)

O, faktycznie. Ślepnę na 'stare lata' xD Na szczęście to niewiele zmienia w interpretacji, bo na kilometr widać, że mąż przyprawia Cię o mdłości, a z nowym jest potencjał :) Powodzenia życzę.

Guest Daffne

PAN

1. Co Pan wnosi do zwiazku? 8 Bulaw -Panu podobasz się i pragnie działać w Twoją stronę

2. Co ma w glowie 6 Pucharow -w głowie ma chęć zaznania radości, ciepła i uczuć jakie już kiedyś być może zaznał

3. Co ma w sercu 2 Pucharow - w sercu ma poczucie zauroczenia Tobą i chęć na wspólne spotkania by czerpać radość we swoje

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 Pucharow - pokazuje, że dobrze mu byłoby z Tobą, a także pewność jego własną, że potrafisz dać mu szczeście jakiego potrzebuje

PANI

1. Co Pani wnosi do zwiazku? 9 Kielichow - Pani cieszy się z Pana inicjatywy, jednakże czegoś do pełni szczęścia jej brakuje..

2. Co ma w glowie As monet -w myślach zdajesz sobie sprawę, że jest szansa na relacje bo Pan jest za Tobą

3. Co ma w sercu Arcykaplan - w sercu masz męża myslę...stabilizacje namacalną jaka by ona nie była

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 bulaw - na zewnątrz możesz pokazywać poczucie cieżenia sytuacji bo nie jesteś wolna i troszkę trzeba byłoby się nagłowić by utrzymać dwie relacje.

Wspólna karta Król mieczy - mąż stoi na przeszkodzie,który jest obecny w Twoim życiu, chłodny i zdystansowany. Z jednej strony czujesz potrzebę zaznania ciepła, uczuć, adoracji, które daje nowy pan, a z drugiej strony może przytłaczać fakt, że jest jeszcze mąż (10 buław), jednak mimo wszystko Nowy Pan daje Ci radość (9 kielichów). Szkoda, że nie wyciągłaś kart na najbliższą przyszłość relacji

Guest alles-in1

Daffne - Bardzo dziekuje za interpretacje. Zgada sie prawie wszystko, z punktem 4 nie do konca sie zgodze. Nie chce utrzymywac 2 relacji. Juz teraz mam wyrzuty sumienia, ze zdradzam meza emocjonalnie pomimo, ze mamy kryzys od 1,5 roku i mamy juz za soba rozmowy o rozwodzie. Cala reszta sie zgadza, dziekuje :bukiet:

Daffne - polozylam karty na najblizsza przyszlosc relacji

Krol Kielichow Giermek Kielichow Giermek Monet - bardzo ladne karty, rekacja bedzie sie rozwijac, sa szanse na fajny zwiazek :)

Edited by alles-in1

1. Co Pan wnosi do zwiazku? 8 Bulaw ---> pozytywne wibracje :) Radosc z bycia z Toba i wole dzialania.

2. Co ma w glowie 6 Pucharow ---> na mojej karcie jest 2 dzieci (ja mam 2 dzieci), wiec nie wiem czy w glowie ma to, ze ja mam 2 dzieci i on o tym mysli czy w glowie ma przeszlosc??? Mysli o Tobie, ciagle wspomina, wraca myslami. Siedzisz mu w glowie.

3. Co ma w sercu 2 Pucharow - przyjazn moze nawet zakochanie Widzi, ze z tej maki moze byc dobry chleb.

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 Pucharow - jest bardzo pozytywna osoba, pokazuje harmonie, radosc... Chcialby, zeby znajomosc ruszyla do przodu. 10 Kielichow to niby dobrze, ale wskazuje tez etap, gdzie powinien nastapic powazny rozwoj relacji. Np. wejscie na wyzszy poziom relacje.

1. Co Pani wnosi do zwiazku? 9 Kielichow ---> cieplo, gleboka przyjazn Tak, a takze siebie, swoje towarzystwo i uczucia.

2. Co ma w glowie As monet ---> Pani w glowie ma rozwoj zawodowy Widzisz w tym szanse na cos powazniejszego

3. Co ma w sercu Arcykaplan ---> Pana Ufasz jemu i wierzysz, ze moze byc dla Ciebie tym zyciowym partnerem.

4. Co pokazuje na zewnatrz 10 bulaw ---> glebokie zmeczenie malzenstwem Czujesz sie obciazona bardzo ta sytuacja, wiesz, ze nie jestes do konca wolna w tym, co robisz czy planujesz. Nie mozesz do konca dowolnie zarzadzac swoimi uczuciami. Jest jeszcze maz, malzenstow.

Wspolna karta Ql mieczy ---> Ql mieczy to moj maz No wlasnie. Jest jeszcze Twoja maz. Na tym miejscu mamy nie tylko to, co laczy a i to, co dzieli.

Wydaje mi sie, ze maz wyszedl w Twoim rozkladzie, jako Krol Mieczy wlasnie z uwagi na te Wasze rozmowy o rozwodzie a i problemy, ktore macie. Jednak. Jezeli obciaza Cie ta sytuacja, ureguluj to jakos, bo tym sposobem rzeczywiscie ranisz meza, a i ucieka Ci moze szansa na przezycie milosci. Cos musisz wybrac.

Podsum HB calego rozkladu to VI Kochankowie. I to wlasnie mowi o potrzebie dokonania wybory. Przy kierowaniu sie glosem serca.