Skocz do zawartości

Schematy moje


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Glowny temat - 5 Mieczy

Tu chyba moje czarnowidztwo. Zakladam, ze i tak nie uda sie to czy tamto i juz. Wole gasic cos, co gdzies tam tli sie juz w zarodku, tak zawczasu, asekuracyjnie.

 

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

Hmm... czyzbym nie do konca dostrzegala swoj potencjal, wartosc? Nie doceniala siebie w pelni?

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

Zdaje sobie sprawe z tego, ze w wielu sprawach sama sobie podstawiam noge.

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

No nie wiem. Chyba potrzebuje pobyc troche sama ze soba i poprzygladac sie sobie racjonalnie. Mam pewne ograniczenia, ktore sa tam we mnie, ktore powinnam zostawic za soba i wyjsc daleko poza nie.

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

No nie wiem. W rezultacie konkretne podstawy, zeby budowac na tym wszystko, co mi do szczescia potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Nie czuję się jeszcze zbyt pewnie w interpretacjach, ale coś udało mi się tu powymyślać ... :)

 

1. Glowny temat - 5 Mieczy

Tak jak napisałaś ,jesteś ostrożna-wolisz dmuchać na zimne. Nie angażujesz się w według Ciebie wątpliwe sprawy.

 

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

Nie jesteś w pełni świadoma swojego potencjału. Możesz więcej niż Ci się wydaje.

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

Przez swoje jak sama to ujęłaś -czarnowidztwo ,potrafisz wyolbrzymić i skomplikować nawet najprostszą sprawę.Doszukujesz się problemów tam gdzie ich nie ma.

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

Zająć się sobą.Realizować swoje zamierzenia. Uwierzyć w siebie,że jesteś w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem.

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

Wyzwalają się swoich ograniczeń,uprzedzeń wzmocnisz poczucie własnej wartości i niezależności.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Glówny temat - 5 Mieczy

 

Ta karta mówi mi zawsze, że coś osiągnęłaś, ale albo nie w porę, tzn. w momencie, gdy przestaje Cię to interesować,albo nie cieszy Cię to, bo okazało się być zupełnie innym, niż sobie to wcześniej wyobrażałaś..Możliwe, że tak bywa u Ciebie, niby zdobywasz co chcesz, ale...

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

 

Jakbyś zapominała o swojej kobiecości, wartości,jakbyś nawet nie wiedziała jaki masz potencjał w sobie.. To koło Ciebie maja krążyć, a Ty powinnaś czasem łaskawie skinąć dłonią..;)

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

 

Jest sporo ograniczeń, ale i bardzo wiele rzeczy Cię kusi, szczególnie tych uznanych za niedozwolone, niepopierane przez społeczeństwo.. Jak to mówią: zakazany owoc smakuje najlepiej:)

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

Powiem tak : niezależności i obiektywizmu...Potrzebujesz być doceniona, traktowana poważnie.Potrzebujesz ludzi, którzy dojrzą w Tobie wartościowego Człowieka, którego zaszczytem jest znać.

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

 

Osiągniesz wszystko. Dosłownie., Dla mnie to karta, która oznacza wiele wartościowych znajomości,przyjaźń, docenienie przez innych, wiedza.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1.Główny temat 5 mieczy - ta karta to albo zwycięstwo albo porażka życiowa. Myślę że chodzi o porażkę bo piszesz o czarnowidztwie.

Na pewno chciałaś i pragnęłaś innego życia i nie wyszło. Jednocześnie ta karta mówi o walce, o osiągnięcie tego czego pragniesz.

 

2.Czynniki wewnętrzne, których nie jestem świadoma Cesarzowa - nie doceniasz swojej kobiecości i możliwości jej wykorzystania.

 

3.Czynniki zewnętrzne, których jesteś świadoma Diabeł - to chęć życia, namiętności, po prostu korzystania z niego.

 

4,5 Rozwiązanie, którego potrzebuję 9 monet, Sprawiedliwość - być samodzielną i uczciwie ocenić swoje dotychczasowe życie.

 

6.Rozwiazanie ostateczne, wgląd w sprawę - 10 monet - stabilizacja, szczęście, które zacznie Ci dopisywać. Często ta karta mówi o "dobrym wyjściu za mąż" co może zmienić radykalnie Twoje życie.

Odnośnik do komentarza

1. Glowny temat - 5 Mieczy

jest troszkę sceptycyzmu w Tobie. Często gdy pojawia się myśl pozytywna w jakiejś sprawie, dla równowagi jest i ta negatywna po chwili, która też bardziej potrafi utkwić w głowie i dudni w nas co hamuje dążenie do szczęścia jakiego potrzebujesz. Umysł jest tak skonstruowany, że jakość mysli przyciąga automatycznie wydarzenia o tej samej energii, jeśli więc myślimy sceptycznie z góry, że nie uda się to czy tamto to faktycznie duże prawdopodobieństwo, że nie uda się...z naszej własnej przyczyny bo albo sami zrezygnujemy na starcie bo przecież i tak się nie uda, albo odpuścimy tak czy inaczej. Warto pielęgnować a przynajmniej starać się pielęgnować iskrę pozytywnego myslenia by ono dominowało i przynosiło szczęście oraz radość jakiego każdy z Nas potrzebuje :).

Być może są ograniczenia w życiu u Ciebie, które hamuje postęp...czasem mogą to być pieniążki, czasem poczucie obowiązku które kolidowałoby z własnym szczęściem,jednak trzeba uzmysłowić sobie że nie ma nic lepszego niż szczęśliwa TY, gdyż jako szczęśliwa osoba będziesz pięknie zarażać tym bliskich, a m. in. tego też pragniesz. Szczęścia dla bliskich.

 

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

Nie jesteś świadoma swej wartości. Jesteś bardzo mądrą, zrównoważoną i inteligentną kobietą, do tego cudną mamą pełną dobroci i piękną kobietą. Tak na prawdę niczego Ci nie brakuje by sięgnąć po gwiazdkę z nieba...jest to tylko sceptycyzm...a popatrz jaki sceptycyzm (5 mieczy) jest malutki w stosunku do Twego silnego wnętrza (cesarzowa)...to Twój potencjał ukryty...nadejdzie niebawem czas, że odkryjesz tą doceniającą siebie, zasługującą na miłość, radość, własną wartość.

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

jesteś świadoma własnych ograniczeń zewnętrznych...mogą to być trudności życiowe różnego typu, które trzeba pokonywać codziennie. Niby nic wielkiego, ale jednak stanowi problem, trudność...jednak Diabeł pokauzje również moc i siłę wyzwalania się z ograniczeń,jeśli tylko pragniemy i czujemy, że możemy się z nich wyzwolić.

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

potrzebujesz dopieszczać siebie samą...na karcie 9 monet mam kobietę,która leży sobie na leżaczku,popija drinka i korzysta ze słonka... Rozwiązaniem jest zacząć Kochać siebie...pozwalać na relaks, oddech,czas dla siebie by spędzić go jak lubisz...jeśli chciałabyś isć do fryzjera to iść bez szukania wymówek. Kochanie siebie to również bardzo dobry wzorzec do obserwacji dla dzieci. Często osoby dużo pomagające zapominają Kochać Siebie Samych. Nie zapominaj o tym bo zasługujesz na to jak mało kto :))

Relaks i autoanaliza siebie jest tu więc potrzebna,dokonanie przewartościowania poglądów,podejscia do życia. Zmienić je na bardziej pozytywne..z większą dozą wiary w przyszłość w taki sposób by przyciągać to co dobre do Siebie. Warto też pomysleć o obawach,lękach...i pzryczynach tego...czasem bardzo można sie zaskoczyć podłożem zasianym danego lęku... a to z dzieciństwa bo ktoś był wobec nas wyniosły, to znów brak budowania w poczucia wartości...jednak takie sytuacje są nam dawane nie po to by w to wierzyć...a po to by pokonać swoje słabości...ktore stanowią od dawna dla nas samych wyzwanie - jake sami sobie dalismy na to życie.

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

Przepracowanie w sobie sceptyczności (5 mieczy) , odkryciu Swej ogromnej wartości i bogactwa (cesarzowa) oraz po dokonaniu zmian w podejściu do życia (sprawiedliwość) , zacznie się ono ukłądać własnie tak jak tego potrzebujesz i pragniesz...będzie stabilizacja zarówno materialna jak i uczuciowa...oczywiście jeśli tylko pozwolisz na to :))

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

1. Glowny temat - 5 Mieczy

przekonanie, ze rzeczy nie przychodza latwo

ze swiat jest tak zbudowany, ze trzeba cos poswiecic, zeby cos osiagnac - i to czasem duzo

nie protestujesz, przyjmujesz to na klate i idziesz dalej

 

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

moze wciaz jestes jeszcze mala dziewczynka, a przynajmniej lubisz nia byc/bywac

jest w Tobie potencjal Matki-Krolowej/Wladczyni - ale unikasz tego, uciekasz

to nie chodzi o to, ze unikasz bycia mama/kobieta

to jest tak, jakbys podswiadomie sie bala w pelni zablyszczec... pokazac caly swoj arsenal ;)

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

jestes przekorna, wiele Twoich dzialan wynika z przekory, checi pokazania jak jest naprawde, odslaniania istniejacych polprawd

ale bez ciagnecia tego dalej, bez egzekwowanai tej przewagi

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

pods. Papiez/Pustelnik (27/5/9)

tu jest 9 monet, w 10. jest jako rozwiazanie ostateczne 10 monet

zatem rozwoj -> kierunek stabilizacja wewnetrzna

i to da Ci rownowage, spokoj

teraz jestes jak bajeczne fajerwerki - a potrzeba rownego, stalego ognia - jak ten w kominku

w 10 monetach widze odnalezienie siebie - 9 monet to droga

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

wglad da Ci analiza relacji rodzinnych, to co wynioslas jako rdzeńz domu, analiza źródel, korzeni

jesli wierzysz w reinkarnacje - to dlaczego wlasnie taki wybor, dlaczego taka rodzina - czym to mialo zaowocowac

Edytowane przez alathea
oprawa graf.
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

1. Glowny temat - 5 Mieczy

nazwałabym tą sytuację przerostem formy nad treścią, tzn. bardzo sceptycznie, wręcz może nawet ironicznie podchodzisz do pewnych spraw, do własnego zwycięstwa, być może poddajesz się w połowie drogi lub zaraz na starcie, to nie wynika np. z pesymizmu, ale bardziej z wcześniejszych doświadczeń, czasami też chciałabyś, aby to ktoś postarał się za Ciebie, a nie Ty ciągle musisz coś ciągnąć, przepychać, przypominać o sobie; być może też zbyt łatwo dajesz się rozsypać emocjonalnie, coś Cię łatwo wyprowadza z równowagi, złości, pomimo, że wiesz, że to chwilowe i z perspektywy czasu okazuje się małą błahostką; być może też czasami dla świętego spokoju przyzwalasz na dzianie się pewnym rzeczom, tłumacząc to sobie głupim postępowaniem i niewiedzą innych osób, a może warto byłoby wtedy stawić otwarty sprzeciw? tupnąć noga i wygarnąć komuś, że jest tępym matołem pomimo konsekwencji

 

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

powinnaś wreszcie poczuć, a nie tylko wiedzieć (bo to wiesz), że jesteś panią swojego losu, że wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie; zgodzę się Alatheą, być może w Tobie do głosu ciągle dochodzi mała dziewczynka, która tupie nogą, złości się, a powinna przemawiać kobieta mądra, cierpliwa - nie dajesz sobie w pełni rozkwitnąć, a może przyjdzie na to pora przy odpowiednim Cesarzu :)

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

wiesz, że na pewne sprawy sama pozwoliłaś, że nie zadziałaś w odpowiednim momencie, że byłaś zaślepiona czymś innym i reszta pozostała poza Twoją kontrolą, sama na siebie uwiłaś bat, jesteś też bardzo chaotyczna i narwana w działaniu, chociaż wiesz, że potrafisz działać jak Cesarzowa metodycznie, wytrwałe i spokojnie, to jednak gdzieś do głosu dochodzi ten zły chochlik i rach ciach coś psuje

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

naucz się siebie, dostrzeż swoje zalety i wady, zaakceptuj je, to, co można zmienić i trzeba zmienić - zmień, resztę kochaj, spróbuj się ocenić na chłodno, bądź swoim wewnętrznym krytykiem, ale nie ostrym, ale rozważnym i obiektywnym

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

pełnia szczęścia, zmiany w myśleniu i rezygnacja ze schematów przyniosą świetnie wyniki

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza

1) 5 mieczy - lubisz szukać dziury w całym i z góry zakładać, że coś się nie uda, za dużo pesymizmu

 

2) Dokładnie, nie doceniasz się + powiedziałabym nawet, że nie korzystasz ze swojego uroku osobistego ;) I nie mówię tu o jakimś interesownym korzystaniu, ale już gdzieś w podobnym rozkładzie miałaś tę kartę i dla mnie to jest ta kobieca energia, której nie do końca jesteś świadoma

 

3) Miewasz skłonności do autodestrukcji, szybciej działasz niż myślisz, a potem przychodzi Ci za to płacić, nierzadko wysokie ceny

 

4),5) Powinnaś odnaleźć jakiś azyl, coś, do czego będziesz mogła się odnieść w gorszych chwilach, może to być jakieś miejsce, pasja, osoba, coś, co Cię podniesie na duchu i pozwoli wyciszyć emocje

 

6) Pomoże Ci uporządkowanie pewnych spraw, które do tej pory być może odkładałaś albo uważałaś za mało istotne, porzucenie tzw. skryptu, złego oczywiście, który sobie zakodowałaś i mechanicznie wg niego działasz

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1. Glowny temat - 5 Mieczy

Tu chyba moje czarnowidztwo. Zakladam, ze i tak nie uda sie to czy tamto i juz. Wole gasic cos, co gdzies tam tli sie juz w zarodku, tak zawczasu, asekuracyjnie.

Ja bym to tak ujeła ,że nawet wtedy kiedy wygrasz gdzieś w środku masz poczucie przegranej . Rozgladasz się w okół myśląc na zapas jaki kolejny cios możesz przyjąć i jak się obronić. Nie myśl na zapas,nad wyraz,nie wyprzedzaj.

Wiem,że w życiu dobrze jest planować,ale nie zawsze wszystko mozna przewidzieć. Wiele dobrych rzeczy tez nas spotyka. Choćby to,że budzimy się każdego dnia i mamy szansę na to aby cokolwiek zmienić,przezyć,czuć,oddychać.

2. Czynniki wewnetrzne, ktorych nie jestem swiadoma - III Cesarzowa

Hmm... czyzbym nie do konca dostrzegala swoj potencjal, wartosc? Nie doceniala siebie w pelni?

Lubisz namacalnie widzieć plony w życiu przez wprowadzane działania. Czasem ich po prostu na początku nie widać,przychodzą po czasie . To jak z karmą która powraca.

 

3. Czynniki zewnetrzne, ktorych jestem swiadoma - XV Diabel

Zdaje sobie sprawe z tego, ze w wielu sprawach sama sobie podstawiam noge.

Czynniki zewnetrzne są takie,że nie zawsze na wszystko mamy my sami wpływ,czujemy sie ograniczeni w ruchach i zależni w zyciu od inncyh rzeczy.

 

4, 5. Rozwiazanie, ktorego potrzebuje - 9 Monet, VIII Sprawiedliwosc ---> V Papiez; HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

No nie wiem. Chyba potrzebuje pobyc troche sama ze soba i poprzygladac sie sobie racjonalnie. Mam pewne ograniczenia, ktore sa tam we mnie, ktore powinnam zostawic za soba i wyjsc daleko poza nie.

Ja myślę,że chwilowo powinnaś odpocząc,odsapnąć(9-monet-sprawiedliwość)--> ustalić priorytety które sa najwazniejsze i którymi warto się kierować. W papieżu jest wskazane pobyć z sama sobą,porozmawiać,wieczorami zastanowić się-nie tracic nadzieji,zaplanować długoterminowo,ale i ze spokojem,dystansem,oceniac sprawiedliwe co dla nas jest dostepne na dana chwilę a co poza zasiegiem rak.

 

6. Rozwiazanie ostateczne, wglad w sprawe - 10 Monet

No nie wiem. W rezultacie konkretne podstawy, zeby budowac na tym wszystko, co mi do szczescia potrzebne.

Rozwiązaniem jest osiągniecie stabilizacji i spokoju wewnetrznego. A to najwazniejsze by się uśmiechać i żyć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...