Skocz do zawartości
eile

LD / olejek rozmarynowy/ bol reumatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

eile

Dziwny LD. Poczatkowo jak snilam, mialam zwyczajnego LD'ka - takiego jak zawsze i do tego etapu pamietam sporo. Ostatnie co w nim pamietam to, ze dostalam do zapalenia skreta - po nim odplynelam "glebiej". :hahahaha:

Od tego momentu wszystko jak za mgla i nie mam nawet pewnosci co sie dzialo. W kazdym razie w jakis sposob skontaktowalam sie z osoba ktora chowa do mnie uraze - nie wiem czy tylko ja wysnilam czy w moze polaczylam sie z jej energia. Sama w sobie postac wydawala sie byc szara/sina smuga, bez zadnych widocznych szczegulow. Nie pamietam zadnej rozmowy, jedynie zlosc i poczucie urazy i w tym momencie potwornie zaczelo mnie kluc kolano. Okropny bol reumtyczny, ktory mnie obudzil i nie ustepowal po przebudzeniu. Nigdy nie mialam problemow ze stawami i cale zajscie wydaje mi sie dosc dziwne. Pierwsze co pomyslalam to, ze cos mnie wyrzucilo ze snu, ale nie wiem czy takie rzeczy sa mozliwe...?

W kazdym razie zamknelam oczy i staralam sie wrocic tam gdzie bylam. NIe wiem czy mi sie udalo, ale wiem ze kilka razy prosilam ta osobe aby mi wybaczyla, mowilam, ze ja jej tez wybaczam i sobie tez. Kilka razy to powtarzalam i tu nie wiem co sie dzialo bo w zasadzie nie dzialo sie nic. Pamietam, ze zorientowalam sie, ze kolano nie boli i wrocilam na normalny poziom LD z ktorego pamietam wiekszosc tego co mi sie snilo.

Dodam, ze przed snem medytowalam w oparach olejku rozmarynowego, ktory zapachem jest podobny do maryski, dziala oczyszczajaco na szyszynke i pomaga przy migrenach, a ta akurat tego dnia mnie meczyla.

Czy ktos mi moze powiedziec co to bylo ? :hahahaha:

Czy mozna zostac "wyrzuconym" z wlasnego snu i czy bol kolana mogl miec z tym jakis zwiazek ??

Bede wdzieczna za kazda opinie :)

Edytowane przez eile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi