Skocz do zawartości

Dziecko, pociąg


Ewita1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z loginu mojej żonki, bo nie ma sensu zakładac drugiego.

Bardzo proszę o interpretację dwóch snów:

W pierwszym śniło mi się, że poszedłem z moim 7-miesięcznym synkiem na zakupy i wzięliśmy koszyk. Nie wiedziec czemu, włożyłem mojego małego synka do tego koszyka. W pewnym momencie ktoś bardzo złośliwie nas zaczepił, więc ja bez zastanowienia uderzyłem go tym koszykiem, zdając sobie później sprawę, że tam jest mój mały synek. Okazało się, że małemu leci z główki krew, ale na tym sen się zakończył(na szczęście).

W kolejnym śniło mi się, że wracałem od mojej rodzinki do domu pociągiem, lecz byłem spóźniony, więc prosto z peronu musiałem wskoczyc do pociągu, a nie miałem biletu. Chciałem więc zakupic bilet u konduktora, ale monety wysypywały mi się z rąk i nie mogłem sobie poradzic z ich zbieraniem, a konduktor strasznie się denerwował...Ale w końcu zakupiłem upragnione bilety.

Ufff, ale się rozpisałem.

Bardzo proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie zinterpretowac te sny? Jeśli tak, to bardzo proszę.

Czy ktoś się pokusi o interpretację?

Dziękuję.

Edytowane przez Ewita1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

krew to zyski, dziecko to radość, ale również hazard, możliwość wygranej w totka, jednak pośpiech i natłok spraw mogą sprawić, że przegapisz odpowiedni moment, potrzebujesz na coś pieniędzy, ale przegapisz szansę i pojawią się straty - dodatkowe wydatki. Z wysiłkiem uda Ci się sfinalizować sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...