Skocz do zawartości

co w uczuciach?


duo70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na razie relacja z pewnym panem na gruncie prywatnym jest zawieszona z różnych przyczyn. Zawodowo jestem uzależniona od niego.

 

Ponownie postawiłam sobie karty z neta na uczucia na najbliższy czas. Wyciągnęłam:

 

NIESPODZIEWANA RADOŚĆ ZAMYŚLENIE WIADOMOŚĆ

 

Pojawić się może jakaś zmiana na lepsze. Tylko nie wiem czy pojawi się ktoś nowy, czy odnowienie czegoś starego. W każdym bądź razie pojawia się szansa na coś trwalszego i coś nowego w moim życiu co da mi satysfakcję i radość.

Nie wiem na ile w tych kartach pokazały się same uczucia a na ile sprawy materialne. Jeśli materialne to powinnam dostać to czego tak oczekuję, czyli pieniądze. Ale pytałam o uczucia.

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji.

Edytowane przez duo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Daffne

była jakaś propozycja spotkania i chwile wspólnej radości? Albo forma miłej propozycji i oczekiwanie w zamyśleniu na jej realizacje poprzez wiadomość?

 

jak się zrealizowało duo? bardzo mnei tu ciekawi to zestawienie kart :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość paulinqa123

Daffne, czy są jakieś karty z któych nie wróżysz ?:P tarot, klasyki, cygany ? xd które z kart wg Ciebie są najtrafniejsze, albo najłatwiejsze do interpretacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne, czy są jakieś karty z któych nie wróżysz ?:P tarot, klasyki, cygany ? xd które z kart wg Ciebie są najtrafniejsze, albo najłatwiejsze do interpretacji ?

hm...w sumie to nie wiem jakich nie znam...bo nie wiem czy wszystkie znam :szok: :hmmm: :haha:

 

Myślę, że każda forma wróżebna jest trafna w zależności od wykorzystywanej/wyćwiczonej intuicji.

Warto podczas interpretacji ćwiczyć ją starając się pisać co sie odczuwa bo to często trafne :tak:

 

Precyzyjne są na równi Tarot i Klasyki, Lenormand też potrafią wskazać konkrety, podobnie jak Cygany.

 

Najtrafniejsze wydają się karty Tarota bo można nimi precyzyjnie określić wydarzenia itp, ale klasykami można dokonać to samo.

Anielskie karty to już bardziej duchowe przesłania, choć i można wróżyć sobie na przyszłość :tak:

Runy moje leżą - jakoś tak wyszło :bezradny:

 

Mnie osobiście ciekawią bardzo karty Lenormand i Cygany - szkoda tylko,że mało kto sie nimi interesuje :yyyy:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...