Jump to content

Ślub, placz, rodzice


lorak

Recommended Posts

Witam,

Prosiłbym o pomoc w interpretacji moje

 

Snił mi sie dziś ślub mojej bylej narzeczonej ( ROZTALISMY SIE 4 TYGODNIE TEMU, ONA MOWI ZE NIE WIE CZY MNIE JESZCZE KOCHA CZY NNIE I CHCE TROCHE CZASU DLA SIEBIE. CZASMI SIE SPTYKAMY LUB ZOSTAJE ONA U MNIE NA NOC. JA BARDZO JĄ KOCHAM). w pierwszej scenie skladam parze mlodej życzenia. oni proszą mnie żebym został na ich weselu.

ja odmawaim im. w nastepnej scenie pytam swoja była narzeczona czy jest on teraz szczesliwa, odpowiada mi że nie i zaczyna płakać. a ja ją przytulam. trzecia scen przedstawia moich rodziców ( MAM BARDZO ZLY KONTAKT Z RODZICAMI, JEST TEZ TROCHE ICH WINNY W NASZYM ROSTANIU, NIE WSPOMINAM MCIEPŁO CZASÓW DZIECIŃSTWA) którzy szykuja sie na to własnie wesele i pytam gdzie sie poszła Ania ( moja byla narzeczona) i\ oni odpowiadaj mi że jeszcze poszła coś zrobić przed ślubem.

 

Z góry dziekuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

lorak, pierwszy sen prawdopodobnie oznacza, że jesteś osobą, która lubi kiedy wszystko jest jasne jak na dłoni, oczekujesz deklaracji i zobowiązań oraz masz skłonności do zazdrości, nawet po rozstaniu. Pewnie po prostu boisz się, że ona może znaleźć sobie kogoś innego i być z nim szczęśliwa.

 

Drugi sen jest odzwierciedleniem Twoich pragnień - że tak jak we śnie, ona w rzeczywistości uświadomi sobie, że popełniła błąd i wróci do Ciebie.

 

Trzecia część snu mówi o tym, co się aktualnie dzieje, jest to próba ułożenia sobie wszystkiego w myślach.

Kiedy zjawiają się Twoi rodzice, Ania "znika" (jest to odniesienie do rzeczywistości - ingerencja rodziców pośrednio doprowadziła do rozstania). Otrzymujesz informację, że ona coś jeszcze musi zrobić przed ślubem, więc może to mieć odniesienie, do tego jak Ania tłumaczyła Ci się rozstania - że chce mieć trochę czasu dla siebie, pewnie również wiąże się to z obawą zobowiązań. Może w rzeczywistości ona również musi coś zrobić, zanim zwiążecie się na dobre - dojrzeć do stałego związku, poukładać sobie wszystko. Może po prostu nie jest jeszcze gotowa.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...