Skocz do zawartości

Zaginiona bransoleta


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Zaginiona bransoleta

 

Postautor: zakretka » wtorek 14 maja 2013, 09:53

Mój chłopaku zgubił wczoraj swoją ulubioną bransoletkę, która miała dla niego wartość sentymentalną. Był wczoraj w paru miejscach w sklepie, u mamy i w warsztacie motocyklowym.

 

Użyłam tali Shadowscape

 

1. Przedmiot - 3 monety - srebrna bransoletka

2. To nakrywa, czyli tu jest... (miejsce przedmiotu; co go blokuje; nakrywa; gdzie się wsunął)-7 Mieczy - zsunęła się na ziemie między metalowe przedmioty

3. Przeszłość pobytu przedmiotu- As buław - miał ją na ręku

4. Pamięć właściciela (ostatnie chwile z przedmiotem)- 2 miecze - pamięta, że nie raz sama mu się odpinała

5. Wpływ osób postronnych (przywłaszczenie przedmiotu)- As pucharów - nie brały w tym udziału postronne osoby

6. Jaka jest szansa na odnalezienie przedmiotu?- 2 puchary - ktoś znajdzie i odda bransoletkę

 

Dodatkowe pytanie w jakim miejscu jest bransoleta:

2 monety, 2 miecze, 9 mieczy

 

2 monety to jak nic dwa koła, powtarzają się 2 miecze zapięcie odpięło się i bransoleta zsunęła się w 9 mieczy ....tam gdzie jej nie widać miedzy jakieś metalowe przedmioty.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Przedmiot - 3 monety - przedmiot,który już jakiś czas miał, czyli bransoletka

2. To nakrywa, czyli tu jest... (miejsce przedmiotu; co go blokuje; nakrywa; gdzie się wsunął)-7 Mieczy -tak się zastanawiam, bo to trochę karta złodziejska, czy ktoś jej sobie nie przywłaszczył?

3. Przeszłość pobytu przedmiotu- As buław - może uderzył ręką jakoś i wtedy mu spadła

4. Pamięć właściciela (ostatnie chwile z przedmiotem)- 2 miecze - on nie pamieta tego zdarzenia, postać na tej karcie ma zasłonięte oczy

5. Wpływ osób postronnych (przywłaszczenie przedmiotu)- As pucharów - dla mnie ktoś ją podniósł

6. Jaka jest szansa na odnalezienie przedmiotu?- 2 puchary wg mnie ktoś tę bransoletkę odda

 

Dodatkowe pytanie w jakim miejscu jest bransoleta:

2 monety, 2 miecze, 9 mieczy - jest w czyimś posiadaniu i ta osoba nie wie co ma z nią zrobić, zastanawia się, czy ma ją oddać, czy też nie, w tej 9 mieczy trochę ją to męczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...