Skocz do zawartości

Przyszlosc relacji


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie i mojego partnera. Obecnie mamy ciche dni.

 

Krolowa denarow, Sprawiedliwosc, Krol bulaw, As bulaw, 6 denarow,rycerz mieczy, 9 denarow, 4 bulaw / 11 Sprawiedliwość - Wyglada na to, ze te ciche dni miną i nastanie harmonia. Cos sie stanie, co pobudzi cala relacje i pojawi się na nowo wsparcie, 'dawanie oraz branie' . Po drodze bedzie troche rozmow a moze nawet klotni, ale ostatecznie wszytko sie ulozy

Odnośnik do komentarza

Aże 8 kart w ciągu co będzie, no można i tak, każdy sobie rzepkę skrobie :) -

QDenarów Sprawiedliwość Król Buław

 

No wiadomo, że masz siłę przebicia w tej relacji jako QDen - tu już w grę wchodzą sprawy czystej materii - jak to się powinno odbyć, ile w to włożyć.

On jako Król Buław kieruje się "bo ja tak uważam !! - i trudno mu ot tak przyznać tobie, życiowej kobiecie racje - musi minąć jakiś czas/tak dla zasady, aby była

Ugoda/Sprawiedliwośc/ - ale Onyn musi zaznaczyć SWOJE jestestwo - aby nie stracił w oczach swoich wizerunku.

Odnośnik do komentarza

Niiiwa no dokladnie ;) O nic sie nie poklocilismy, a on zamknal sie w swoich 4 scianach i bardzo malo ze mna rozmawia w ciagu dnia, gdzie kiedys to byla rozmowa od rana do nocy. WYdaje mi sie, ze chce zamanifestowac swoja przestrzen tym.

Odnośnik do komentarza

Wszystko będzie w jak najlepszym porządku jeżeli w waszym związku będzie równowaga ,bo na ta chwilę jedno z was bardziej się angażuje i więcej z siebie daje a drugiemu jest z tym wygodnie. Musisz zawalczyć o swoja pozycję, bo w pewnym momencie możesz mieć tego dosyć i rozejdziecie się.

Pozdrowiam

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak piszesz, milczenie manifestuje aby nie zatracić SWOJE EGGOO - z tymi chłopami to na prawdę przydałby się "OPIS INSTRUKCJI" - i jest OK

- krótka chwila Truskawko - jak MEN uzna, że "DOJRZAŁ" do reprymendy - będzie OK.

Ach te chłooopppyyy!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Będą po pewnym czasie wspólne rozmowy i wyjaśnienia, wygląda to na osiągnięcie porozumienia początkowo, jednakże jedno z Was znów może koncetrować sie za bardzo na sobie...zapominając o drugiej osobie w związku....i tym, że związek to My....nie Ja i Ty.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Ale i tak masz racje Daffne . Dzien nie minal i znowu nie jest tak jak byc powinno.

 

przykro mi z tego powodu...

Pan może mieć potrzebę dość sporą niezależności, indywidualności (9 monet), dlatego może mieć trudności z chodzeniem na kompromisy. Życzę jednak byście osiągnęli kompromisy :))

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Jak powinnam wiec postepowac w tym wypadku aby bylo jak dawniej? :(

 

również pokazać się od strony niezależnej i silnej...mającej swoje sprawy :]

nie dociekać co i jak...tylko dać panu wolną rekę i pokazać, że masz swoje zajęcia...:D

 

Z pewnością wówczas Pan zaintrygowany zacznie sam zmieniać postawę...:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...