Skocz do zawartości

OFFTOP: Wizualizacyjne lekarstwo na wszystko, od hemoroidów po raka


Lolek86

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ludzi uleczyło się z przypadłości niby nieuleczalnych związanych z kręgosłupem dzięki wizualizacji i efektywnemu odzywianiu organizmu (soki z warzyw itp.). Przeciez od dawna jest potwierdzone, że ludzki umysł nie odróżnia wyobrażeń od rzeczywistości. Wyobraźnia jest potęgą o czym wypowiadali się najwięksi ludfzie tego świata! Być może i kończyny odrastają, ale o tym się nie mówi, bo było wtedy wielkie bum, a prawda jest taka, że każdy musi znaleźć własną ścieżkę do zdrowia;)

______

 

Offtop wywołany śmiesznym ezoterycznym sposobem leczenia wszystkiego z tematu Magia Lecząca. Zostawiam dla potomnych Adam1989

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia może jest potęgą ale jakoś nie widziałem, żeby od wizualizacji odrastały kończyny czy zrastały się kości, które bez interwencji lekarskie miałyby problem z powrotem do "stanu wyjściowego".

 

Po co nam protezy stomatologiczne. Niechaj ludzie sobie wizualizują, że mają zęby i zęby im odrosną :D

 

Soki z warzyw, to ciekawy dodatek do zbilansowanej diety, a nie magia lecząca

 

Powiem Ci tak Lolek. Takie bajkopisarstwo nie przejdzie.

Edytowane przez Kobalt60
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trafilem tu przez przypadek, o magii wiem tyle co nic, ale jako ze zajmuje sie wizualizacja to dodam swoje czypięćdziesiąt. Dzieki niej jestem w stanie zlikwidowac w 80% atak astmy, bole głowy i mdłosci. Na to pierwsze dziala tylko wtedy, kiedy opanuje panike i wejde w alfa, ale generalnie w wiekszosci przypadkow dziala bardzo dobrze, musi byc spelnione tylko kilka warunków, ja np. dostrajam sie do jednej z warstwy aury ktora zawiaduje przekonaniami na temat rzeczywistosci i w niej "majstruje" wizualizacja, robie sobie taka mape, co odpowiada za co i mozg zdaje sie na to reagowac, czyli np rozszerza mi oskrzela, albo likwiduje ból głowy. A odkryłem to calkiem przypadkiem kiedy przypomniałem sobie że kiedys, bedac bardzo młodym wizualizowałem intensywnie zielone jabłka, albo winogrona na bóle brzucha i zawsze pomagało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...