Skocz do zawartości

nie rozumiem..


serce26

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ,a czego? A tego , że od dość dawnago czasu odkąd zajmuje sie tarotem miewam przeczucia , rozwineła mi się intuicja ,ale nie wiem jak nazwać takie coś , że gdy przebywam z drugą osobą to ''czuje ją'' wiem jaka jest czy dobra czy zła , czasami co czuje, a nawet czasami mogę stwierdzić co myśli o kimś .. nawet jesli tej osoby nie znam. Jak to nazwać , co to jest? Czy każdy tak ma/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwineło Ci sie trzecie oko jak widac, a co za tym idzie - intuicja i empatia :)

teraz tylko obierz odpowiedni kierunek, zacznij myslec nad oczyszczeniem tego i rozwijaniem juz bardziej na poziomie swiadomym a nie 'przy okazji z tarotem' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam podobnie, choć nie zjmuję, się tarotem. Czuję co ktoś o mnie myśli czy jest wrogo nastawiony, czy też przyjaźnie.

Czasem ktoś mówi mi, że wymyślam, że coś mi się wydaje, ale zawsze wcześniej czy później potwierdzają sie te przezczucia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam tak- wystarczy ,ze spojrzę na kogoś , bez zamienienia z nim słowa i wiem co to za człowiek. Nie wiem jak to się dzieje ale tak po prostu mam. Co do wydarzeń które mogą nastąpić też miewam przeczucia i słucham ich i powiem tak - NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem prawie pewien ze to coś w rodzaju telepatii na poziomie jakiś fal mózgowych.

Stan transu otwiera pewien rodzaj drzwi do własnej podświadomości w której możemy siebie tzw nastroić na odbieranie czegoś takiego.

Ja np. odebrałem kilka ciekawych wiadomości między innymi śniły mi się popsute zęby, jakoś intuicyjnie wiedziałem ze babcia umrze i też o tym gadałem w rodzinie, a tu nagle telefon ze babcia zmarła, wszystko działo się w tym samym dniu.

Drugi przypadek to nie bylem na 100% pewny ale przewidziałem Katyń 2.0 z samolotem który miał spaść, bylem co prawda pod wpływem alkoholu i nie brałem tego na poważnie ale 6 miesięcy później stało się.

Nieraz zadaje sobie sam pytanie na jakiś temat, włączam TV lub przełączam program i w tym samym momencie dostaje odpowieć na nurtujące mnie pytanie i żeby to było po paru dniach ale nie to się dzieje LIVE !!! i to w dodatku odpowieć (scena) która jest odgrywana jest skonstruowana tak ze jaka kolwiek fałszywa interpretacja nie wchodzi w rachubę.

Podejrzewam ze potencjał który dżemie w niektórych nas lub nawet może i w każdym z nas jest wielki i ciągle się powiększa, być może jest to coś w rodzaju ewolucji.

Tak czy siak nawet CIA na tym bazuje, gdzieś kiedyś wyczytałem ze jakiś jasnowidz na usługach CIA w czasach zimnej wojny odebrał dokładne plany lodzi podwodnej która maja zamiar zbudować Rosjanie.

 

 

 

Edit 2

 

muszę się przyznać ze po części płynie we mnie ukraińska krew i być może moje uczucia odnoszą się do tego kraju.

zapraszam do mojego tematu - http://www.ezoforum.pl/intuicja-i-przeczucia/78207-fizyka-kwantowa-tlumaczy-wiele.html

Edytowane przez samansam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...