Skocz do zawartości

OOBE czy jest bezpieczne


vGraham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ciekawi mnie OOBE czy jest bezpieczne , dokładnie jak uda mi sie stan OOBE to czy potem w domu nie bedą pokazywać mi się zjawy i nie będą dziwne rzeczy ?

 

takie proste pytanie a nikt nie wie jak odpowiedzieć . :ojejku:

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od dziecka doswiadczam OBE. Dozylam 34 lat... w nienaruszonym stanie. Wiec dla mnie raczej bezpieczne. Za kogos sie nie wypowiadam.

 

Jezeli chcesz doswiadczac OBE to doswiadczasz tego. Jezeli masz jakies objekcje... zostaw to. Po prostu.

 

Zadnych zjaw z wypraw poza cialem nie przyciagnelam.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się je ściągnąć o ile je zirytujesz ,ale to są przypadki raczej nieczęsto spotykane i jak masz olej w głowie to cię to nie spodka,co do przedmówcy ma racje jak się tego boisz to tak ci to nie wyjdzie szkoda na to twojego czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie proste pytanie a nikt nie wie jak odpowiedzieć . :ojejku:

 

Zgadza się. Pytanie nadzwyczaj proste z tą uwagą, że i na równej drodze ludzie się potykają. Jeżeli zatrzymasz się w miejscu nie poznasz odpowiedzi. Od Ciebie i Twojego podejścia teraz oraz podczas eksperymentowania zależy wynik doświadczenia i wyniesiona z niego nauka. W każdej sytuacji należy zachować umiar, rozsądek i mądrość. Nie zalecam prób naśladujących w skutkach królewnę Śnieżkę, której zbytnia ufność stała się przyczyną kłopotów. Masz rozum i z niego korzystaj, zawłaszcza podczas wypraw w głąb nieznanego lądu.

Podobno wszystko dla ludzi, więc robiąc krok w jakimś kierunku, robisz to na własną odpowiedzialność i nie miej żalu jeśli coś nie wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Moim zdaniem OOBE nie jest dla każdego. Jak kiedyś próbowałem i potem miałem przez pewien czas pisk w głowie, a poza tym przyśniła mi się kobieta, która powiedziała te słowa: "My tu pilnujemy żebyś nie zajmował się sprawami, którymi nie powinieneś się zajmować". Po tym dałem sobie spokój, ale nie powiem, trochę mnie to kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja twierdzę że jest niebezpieczne. Nie wiem jak inni ale czasem już nie chce się wracać...

Wcześniej czy później i tak trzeba odejść. Jak ktoś chce wraca później pod innym nazwiskiem. Przecież nie każdy musi wierzyć słowom piosenki: " Jak przygoda to tylko w Warszawie..."

 

Bo kogo męczą nudy na pudy i w uszach nie jest wcale za chudy,

ten śmiało zmienia cele życiowe, by poznać ścieżki i drogi nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...