Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji kart


Zapytajka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam temat, więc z góry przepraszam gdyby nie...:)

Jeśli ktoś może pomóc mi w interpretacji tego układu, pytanie dotyczyło pomyślności związku (w znaczeniu czy on przetrwa), wyciągnełam 3 karty, 8 kier, 10 trefl i damę trefl. Powtórzyłam drugi raz i jako pierwsza karta wypadła znowu 8 kier.

Wydaje mi się, że to jest negatywny układ ponieważ 8 kier mówi o zdradzie itp mimo, że jako kier jest pozytywna. Proszę o więcej wskazówek i lepsze wytłumaczenie znaczenia także w kontekście pozostałych kart. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest twój początek z kartami klasycznymi proponuję używania talii 24 kart.

 

W większej ilości za bardzo się gubię. Dlatego postanowiłam zminimalizować ilość kart, to miało być na zasadzie szybkiej odpowiedzi. No ale chyba z tych 3 kart da się też coś odczytać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, na początek talia 24 kart jest wystarczająca, sama tak zaczynałam i nadal nie potrafię wróżyć z całej talii, a co do Twojego pytania, to dla 8 kier to jak najbardziej pozytywna karta, mówiąca o pomyślnym załatwieniu spraw, a w miłości sprawy o których boimy się mówić, a nie napisałaś, że karta się odwróciła, więc ona ma pozytywny wydźwięk. ja to widzę tak: że on ma jakiś kłopot związany z kobietą z rodziny i nie wie jak z Tobą o tym porozmawiać. obawia się, że jak ci o tym powie to ty zakończysz tę znajomość. Może tez ten układ oznaczać możliwość nieporozumienia i sprzeczce, z mało znaczących powodów, dlatego tylko, ażeby postawić na swoim. Tak czy siak, będzie jakieś nieporozumienie, jakaś obawa przed powiedzeniem prawdy i może ona dotyczyć innej kobiety.

Ps. Masz rację, umieściłaś post nie w tym dziale co trzeba. Do interpretacji kart używamy działy Interpretacje Kart Klasycznych. Poproś Daffne o przeniesienie, to wtedy więcej osób ci pomoże ;) bo tam po prostu częściej zagląda :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również sie wtrącę .Naumiałam sie ze 8 serduszko nadaje pozytywny sens jeśli pojawi sie na końcu niezbyt ładnego układu .Pani w tym układzie jako dama trefl zbytnio próbuje manipulować w tym związku ,sama stwarza problemy .Chce miec nad wszystkim kontrole ,8 tu moim skromnym zdaniem pokazuje ze warto sie wyzbyć wątpliwości ,pozostawić ten związek aby sam sie rozwijal bo to dobra karta do miłości. Wrzucić na luz ,zwyczajnie...... żeby tego nie zatruć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również sie wtrącę .Naumiałam sie ze 8 serduszko nadaje pozytywny sens jeśli pojawi sie na końcu niezbyt ładnego układu .Pani w tym układzie jako dama trefl zbytnio próbuje manipulować w tym związku ,sama stwarza problemy .Chce miec nad wszystkim kontrole ,8 tu moim skromnym zdaniem pokazuje ze warto sie wyzbyć wątpliwości ,pozostawić ten związek aby sam sie rozwijal bo to dobra karta do miłości. Wrzucić na luz ,zwyczajnie...... żeby tego nie zatruć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, ciekawie to zabrzmiało. Hmm to mnie właśnie czasem myli w kartach, że ile osób tyle interpretacji :) spojrzeń na problem. Na tę samą parę postawiłam później inne karty, gdzie właśnie wypadły mi te piki z kierem na końcu. I dlatego trochę to dla mnie mylące bo w obydwu układach jest pozytywna karta, ale są i negatywne. Być może trzeba tu trochę faktycznie wrzucić na luz i poczekać na rozwój dalszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz, w tych interpretacjach są podobieństwa: w obu przypadkach odczytałyśmy, że na rzeczy jest jakaś kobieta, która albo mąci, albo z nią jest jakiś problem - więc warto na to zwrócić uwagę. A reszta sama się ułoży, jednak, tak jak napisałam w innym Twoim poście, najlepiej do związków, wybrać sobie dany układ sprawdzający i nim się bawić :) Bo rozkłady na 3 karty nie powiedzą wszystkiego i nie zawsze da się z nich odczytać konkrety ;) I nie bój się tych układów, porób je na sobie, przekonaj się do nich, a potem tak Ci to wejdzie w krew, że jak tylko spojrzysz na rozkład to będziesz widziała od razu co jest na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz, w tych interpretacjach są podobieństwa: w obu przypadkach odczytałyśmy, że na rzeczy jest jakaś kobieta, która albo mąci, albo z nią jest jakiś problem - więc warto na to zwrócić uwagę. A reszta sama się ułoży, jednak, tak jak napisałam w innym Twoim poście, najlepiej do związków, wybrać sobie dany układ sprawdzający i nim się bawić :) Bo rozkłady na 3 karty nie powiedzą wszystkiego i nie zawsze da się z nich odczytać konkrety ;) I nie bój się tych układów, porób je na sobie, przekonaj się do nich, a potem tak Ci to wejdzie w krew, że jak tylko spojrzysz na rozkład to będziesz widziała od razu co jest na rzeczy ;)

 

No i nie powinno sie robić układów na jeden związek w tak małych odstępach czasu .Gdzieś ktoś mądry i bardziej doświadczony stwierdził ze powinno upłynąć trochę czasu ,ok miesiąca by powtórzyć zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie powinno sie robić układów na jeden związek w tak małych odstępach czasu .Gdzieś ktoś mądry i bardziej doświadczony stwierdził ze powinno upłynąć trochę czasu ,ok miesiąca by powtórzyć zapytanie.

 

Tak,wiem o tym,dlatego na razie nie będę tego dalej rozpatrywać. Dzięki za podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ! Polecamy sie na przyszłość . Czytając innych interpretacji i analizując je uczymy sie wszystkie.

Tak,wiem o tym,dlatego na razie nie będę tego dalej rozpatrywać. Dzięki za podpowiedzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...