Skocz do zawartości

Dawna przyjaciółka


Geranium

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam w LO fajną przyjaciółkę, swojego czasu wiele mi pomogła, była ze mną w najgorszych chwilach, toteż zdziwiło mnie, kiedy urwał się nam kontakt, kiedy przestałam ją obarczać moimi problemami (stwierdziła wtedy uparcie, gdy spytałam ją o co chodzi, że to nie dlatego się odsunęła, ale że tak jakoś wyszło). Przyjęłam do wiadomości, zrobiło mi się przykro, ale no co zrobić. Nie brakuje mi jej jakoś szczególnie, choć ostatnio się zastanawiałam, co zrobię, jak się odezwie i postawiłam karty, bo w sumie fajnie nam się ze sobą spędzało czas.

 

1) Obecna sytuacja - głupiec - żadna z nas nie ma konkretnych planów, co do drugiej. jeśli pojawiłyby się jakieś okolicznosci odnowy, spotkania, to czemu nie, ale na razie brak inicjatywy obustronny.

 

2) Co nas poróżniło - 2 denary - hm, tu odnoszę kartę do różnych światopoglądów, problemów, jakbyśmy się rozminęły w pewnym momencie, coś jakby przestałyśmy do siebie pasować?

 

3) Co teraz czuje - 5 denarów - chyba jej brakuje kontaktu, ale nie daje po sobie poznać, bo ma swoje nowe towarzystwo.

 

4) Jak dalej potoczą się losy tej znajomości - 2 buławy, as denarów - chyba będą jakieś kłopoty ze zdecydowaniem się, takie czajenie, odezwać się czy nie, ja się nie odezwę na pewno, więc w asie chyba widzę jej inicjatywę, ale sądzę, że to bardziej będzie wykorzystanie okazji typu jakieś większe spotkanie, urodziny albo inny pretekst. Ogólnie znajomość ma chyba szansę się reaktywować, z tymże nie jestem pewna, czy bym tego chciała :D

Odnośnik do komentarza

Powinnyście odnowić relacje - bo tak naprawdę jedna drugiej potrzebuje/5 denarów/.

Nic was nie poróżniło, bo przecież nie było żadnych zwad/kłótni ---- jak to w życiu bywa, każda z was oddała się 'swojej prywatności' - a teraz nastał moment

na odnowienie tego, co was łączyło.

Z racji, że ty zadałaś pytanie, świadczy to o twojej potrzebie kontaktu z nią - i właśnie ty powinnaś być inicjatorką - wg kart - ona również bardzo chętnie

skorzysta z twojej propozycji.

No któraś musi zacząć!! - bądź nią ty!!

Odnośnik do komentarza

Schowaj dumę i odezwij się do niej, a obie wyjdziecie na tym na ++

 

Szukałam pytania w rozkładzie i jakoś chyba nie sprecyzowałaś -

--- chodziło ci o ciąg dalszy waszej relacji??

- jeśli odnowisz /ty/ tę relację, to okaże się, że macie sobie BARDZO dużo do powiedzenia, wprowadzi to wiele nowego w wasze życie -

- twoja duma jest nieuzasadniona /względem koleżanki/ - wynika ona raczej z twojego charakteru .

Odnośnik do komentarza

Tak, ciekawa jestem czy się odezwie albo jak się to potoczy jak ja się odezwę :) A moja duma bierze się stąd, że ja nie olewam nagle przyjaciół, bo mi się znudzili i dlatego nie chciałam się wychylać :)

Odnośnik do komentarza
A moja duma bierze się stąd, że ja nie olewam nagle przyjaciół, bo mi się znudzili i dlatego nie chciałam się wychylać :)

 

Czy masz uzasadnione podstawy aby twierdzić, że to ona PRZERWAŁA kontakt z tobą??

Zastanów się, czy OBY na pewno "wina" jest po jej stronie.

WG kart OBIE macie w sobie tyle winy, co i szansy/chęci na Nowy Start.

- jeśli będziesz "dociekać" która powinna pierwsza się odezwać, - to może sporo czasu minąć,zanim się "pogodzicie" --- nie rozważaj tego, DZIAŁAJ

Odnośnik do komentarza

Tak, przestała się odzywać, a ja odzywałam się regularnie, bo nie wiedziałam, o co chodzi i wtedy powiedziała, że jakoś tak wyszło, żebym nie miała jej za złe, bo jak to ujęła, widocznie nie zadbała o naszą przyjaźń.

Odnośnik do komentarza

Zebyś nie miała jej za złe - tak jakoś wyszło itd - czasem tak bywa, że NIE jest się w stanie rozmawiać, utrzymywać kontaktów itd.

Jeśli koleżanka przechodziła właśnie taki okres w swoim życiu, to należy ją "rozgrzeszyć"- zrozumieć --

--- ale, aby dowiedzieć się, co było powodem "jej wycofania się" musisz nawiązać kontakt.

 

Czasem inni miewają problemy, które nam się w chwili obecnej w głowie nie mieszczą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...