Skocz do zawartości

Pytanie o połączenie kart


Zapytajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapytałam karty o czyjś związek i wypadły mi 7pik z 8 pik i 7 kier (w takiej kolejnosci bo obecnie wróżę z 3 kart). I troszkę się pogubiłam bo znam interpretację, z której wynika, że są to negatywne karty i dojdzie do rozstania,jednak ostatnio trafiłam także na inną interpretację o pozytywnym wydźwięku (właśnie ta 7 kier miałaby nadać taki wymiar) czyli...będą kłopoty ale uda się je pokonać i skończy się to dobrze dla pary? Czy te kłopoty doprowadzą do denifitywnego zakończenia znajomości?

Proszę o pomoc bo nie chciałabym wprowadzić tej osoby w błąd.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziala ze ta siodemeczka jest za słaba by odczytac jako trampolinę odbijającą wszystkie klopoty. Ona sama mówi o poszukiwaniu miłości , wiec może odzwierciedlać pragnienia i nadzieje osoby której czytasz karty .Mowi ona tez o nieszczerości uczuć i według mnie powinnaś ja tak odczytac .Piki sa zbyt silne aby siódemka mogła uratować sytuacje .

Poczekaj na opinnie innych dziewczyn ,ja podobne jak ty dopiero sie uczę . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalka naszą specjalistką od całej talii kart ;) Oczywiście z Ciasteczkiem na czele ;) Też bym się bardziej przychylała ku interpretacji Nalki. Te piki nie wróżą nic pozytywnego i zabijają pozytywną 7 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konsuela

tez tak uwazam ze 7kier w tym przypadku niewiele pomoze...

samego rozstania tu nie widze ( zaznaczam ze interpretuje wg. mojego systemu wrozebnego), ale jest nerwy, stres, zwiazek powaznie choruje, lub stres w zwiazku z powodu choroby... dolaczenie 7 kier podkresla tylko jakies nierelane wyobrazenia dot relacji.

Edytowane przez Konsuela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te piki razem się też nie podobają, jednak doczytując gdzieś o znaczeniu kart spotkałam się z interpretacją, iż 7 kier wypadająca na końcu rozkładu nadaje temu rozkładowi pozytywny wydźwięk (a ja ostatnio wróżę tylko z 3 kart) zatem trochę wpadłam w konsternację, bo trochę to dla mnie negatywne przesłanie związku ale ta 7 kier mnie powstrzymuje przed ostatecznym osądem. Zatem trochę tak jakby miało być źle, ale jest szansa że całkiem źle nie będzie? czy coś w rodzaju, że będzie "burza" ale wyjdzie potem słońce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na podstawie tych trzech kart da się wywnioskować czas końca tej relacji? to tak, że "juz teraz" koniec,czy to będzie coś na zasadzie powolnego konania i umrze śmiercią naturalną, że sie tak wyraże :) Czy o czas muszę zapytać oddzielnie? I szczerze, nie wiem jak o to zapytać kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wybrać sobie któryś z układów sprawdzających. One dają najlepsze spojrzenie na dany związek. Ja osobiście polecam: http://www.ezoforum.pl/rozklady-klasycznych/62759-rozklad-sprawdzajacy.html - zawsze mi się sprawdza ;) lub rozkład: http://www.ezoforum.pl/rozklady-klasycznych/62753-rozklad-partnerski.html - też bardzo fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zrobiłam taki rozkład - dzięki za podpowiedź ;)

Jako pozycja 7 czyli związek w kolejnych 3 miesiącach wypadła 8 kier

a jako rada (pozycja 8) król trefl.

Rozumiem, że to pozytywny przekaz? :)

W pozycji 1 jako zarys sytuacji mam też 8 karo co dla mnie jest też pozytywnym przesłaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...