Skocz do zawartości

Chcę uciec od miłości karmicznej


problematica

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie: mam dylemat między egoistycznymi pobudkami a tą jedyną w swoim rodzaju miłością

Edytowane przez problematica
kaprys?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko....! Ja Ci niestety nie pomogę, bo dopiero "raczkuję" w tematach ezoteryki i podświadomości, ale zapewniam Cię, że trafiłaś na wspaniałe forum i tutaj na pewno nie zostaniesz bez pomocy! Będę trzymać za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że szybko wybrniesz z tej sytuacji :_okok:

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że tylko o to chodziło, o przepracowanie tej lekcji o sobie, a tu nagle on wrócił, kiedy ja jakoś zaczęłam radzić sobie z myślą o końcu naszej znajomości.

8 lat afirmowałam mężczyznę, którego teraz się po prostu boję. Jakaś cząstka wiary w nas umarła po prostu, kiedy był okres milczenia z jego i mojej strony, a ja wbijałam sobie do głowy, że to koniec. Bez tego mam wrażenie, że nic z tego nie będzie. Nie chcę go rozczarować, część podświadomości jest po mojej stronie, ale druga jakby sabotuje i skłania mnie do popełniania błędów, do mówienia mu złośliwości, okłamywania, do ignorowania P. i do rezygnacji.

Problematica,

dobrze Cię rozumiem, ja jestem w podobnej sytuacji...tzn byłam choc czuje że jeszcze ''ciąg dalszy" przede mną...

hmmm...zamknij oczka, zrelaksuj się i spróbuj wsłuchać się w swoje uczucia a może znajdziesz odpowiedź??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj o Waszej znajomości pomyśleć w kategoriach nie koniecznie ezoterycznych.

O wiele prosimy i wiele może być nam dane.

 

Jeżeli go kochasz, a chyba tak napisałaś, to uspokój swoje myśli i pozwól działać czasowi, spróbuj oswoić to uczucie.

Jeżeli ten mężczyzna Cię szanuję, a być może również kocha, to czas pokaże czy Wasz związek ma przyszłość.

Twoje uczucia są tak silne, że nie potrafisz się im oprzeć, a dalsza walka będzie sprawiała coraz większy ból.

Im bardziej będziesz starała się blokować, tym ból będzie większy.

Nie zrywaj niczego na siłę, może Twoje afirmacje były zgodne z drogą Twojego życia i tak na prawdę niczego nie zmieniłaś, jedynie w swojej świadomości stworzyłaś obraz, który teraz ogranicza Twoją wolność.

 

Wasza znajomość zaczęła się wzajemną fascynacją i było to zupełnie normalne. Potem przyszło uczucie osaczenia, poczucie utraty wolności, to też się zdarza, szczególnie gdy bardzo zależy nam na drugiej osobie. Tobie zależało na nim 8 lat.

Nie jestem pewna, czy tak na prawdę chcesz zakończyć tą znajomość.

Spróbuj łagodnie poddać się emocjom, które są w Twoim wnętrzu i stopniowo je wyciszyć, a wtedy zobaczysz, czego tak naprawdę oczekujesz.

 

Boję się, że żeruje na moim uczuciu, że wie, co do niego czuję, chociaż ja sama nie jestem już tych uczuć pewna. Nowy tydzień, umówiliśmy się że zadzwonię, wciąż tego nie zrobiłam, a on mimo to przysyła jakieś esy, nie pozwala mi złapać dystansu, jakby czuł, że chcę się oddalić i uciec.

I przede wszystkim nie hoduj w sobie lęków, które są skutkiem Twoich wcześniejszych starań.

Nie oszukuj ani siebie, ani jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A gdybyś na chwile wyrzuciła interpretację ezoteryczną i opisała sprawę całkowicie nieezoterycznie, niekarmicznie, itp. - to co by to zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% związków tzw "miłości" jest związkami karmicznymi, w czym 70% z 90% to "zemsta karmiczna".

 

Sam fakt uświadomienia sobie iż ów relacja jest "karmiczna" daje możliwość przemeblowania i spisania scenariusza na nowo.

 

Jak wyżej zostało napisane, można uczynić to za pomocą afirmacji,oczyszczania intencji a można posłużyć się także dekretami afirmacyjnymi-są mocniejsze gdyż zwykle działają bardziej hollistycznie i obejmują w szerszym znaczeniu całą sytułację.

 

Jeśli pomimo pracy czujemy nadal dyskomfort i uzależnienie os osoby lub sytułacji z nią związanych możemy sięgnąć po bardziej zaawansowane narzędzia ti terapie regresywne, helingerowskie bądź zgłosić się do osoby która pracyuje z karmą- przecinaniem i przemianowaniem na jej poziomie.

 

Pozdrawiam serdecznie, jeśli masz więcej pytać pisz na priv;)

 

Emeya Angelisme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jak sobie uświadomić, że to związek karmiczny? I na czym to w ogóle polega?

 

Bardzo przepraszam, jeśli się wcinam albo to nie to miejsce, ale jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem, gdzie mogłabym zadać to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomimo pracy czujemy nadal dyskomfort i uzależnienie os osoby lub sytułacji z nią związanych możemy sięgnąć po bardziej zaawansowane narzędzia ti terapie regresywne, helingerowskie bądź zgłosić się do osoby która pracyuje z karmą- przecinaniem i przemianowaniem na jej poziomie.

 

 

 

Emeya Angelisme

 

A może znasz kogos sprawdzonego jesli chodzi o regresing? A wiecej cos na temat przecinania karmy przez człowieka?Jakos w to trudno mi uwierzyc ze jest to mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

regresingiem to przede wszystkim Leszek Żądło(Tolkmicko) i jego polecam najbardziej- bardzo trafnie odlicza to, co realnie jest blokadą.

W drugiej kolejności polecam Marka Białacha (Warszawa). Nie posiadam niestety aktualnych telefonów. Myślę, że łatwo ich znaleść w necie.

 

Przecinanie karmy pomiędzy dwiema duszami, polega na doszukaniu się połaczeń i przecięciu ich. Jednocześnie ja bynajmniej zawsze rozczytuje połączenia-dlaczego karma powstała, czy na poziomie dlugu, czy zemsty etc...

Zrozumienie działania "przyczyno-skutkowej" samo w sobie powoduje uwolnienie w ok.30%. Trzeba zaznaczyć, że brak świadomości jest najbardziej obciążające.

 

Obejmuję Czystością Światła

Emeya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy top na wcinanie;)))

Związek karmiczny łatwo rozpoznać po jakości jego doświadczania.

"po owocach go poznacie"

 

Jeśli w relacji/związku jest zażyłość polegająca na harmonijnym dających spełnienie tzw szczęście doświadczaniu w wolności dwóch osób bez masochizmu/sadyzmu/poświęcania/nakazów-zakazów/jednostronnego zabiegania o względy etc wtedy możemy mówić o CZYSTOŚCI, karmie pozytywnej lub jej braku...

 

Pozdrawiam Emeya

 

a jak sobie uświadomić, że to związek karmiczny? I na czym to w ogóle polega?

 

Bardzo przepraszam, jeśli się wcinam albo to nie to miejsce, ale jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem, gdzie mogłabym zadać to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie ja bynajmniej zawsze rozczytuje połączenia-dlaczego karma powstała, czy na poziomie dlugu, czy zemsty etc...

W jaki sposob to robisz? Tak Pana Zadlo znam tego drugiego zaarz namierze .nosze się z zamiarem własnie poznania obciążen karmicznych nie tylko tych zwiazkowych ale ciekawe byloby poznac czy ta karma związku silna bardzo została juz przerobiona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób, hmmm dano mi kilka rzeczy w pakiecie podstawowym.

Jestem jasnowidząca od urodzenia. Odczytuję na poziomie duszy danej osoby przegladając wcielenie od ost aż do tych na poziomie których zaistniało polaczenie.

 

Leszka naprawdę polecam, byłam też Regreserem swojego czasu.

Leszek był jednyna osoba której byłam chętna się poddać czując się bezpiecznie. Jest doprawdy bardzo dobry:) Mam dla Niego spory szacunek więc polecam.

 

Pozdrawianki

 

 

Jednocześnie ja bynajmniej zawsze rozczytuje połączenia-dlaczego karma powstała, czy na poziomie dlugu, czy zemsty etc...

W jaki sposob to robisz? Tak Pana Zadlo znam tego drugiego zaarz namierze .nosze się z zamiarem własnie poznania obciążen karmicznych nie tylko tych zwiazkowych ale ciekawe byloby poznac czy ta karma związku silna bardzo została juz przerobiona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dopiero dopatrzyłam ze ma doczynienia z fachowcem.Dzieki za odpowiedx.Ten regresing narazie odstawiony na za jakis czas z przyczyn finansowych.Ale chodziło za mna kilka lat juz ale dopiero w tym roku zaczęłam szperac w poszukiwaniu kto gdzie i jakie opinie.

Wychodze z załozenia ze znając przeszłość lepiej nam kierowac teraxniejszościa a to z kolei wplywa na przyszlość....

Nie wiedzialam jedynie o tym ze to mozna przeciąć męcze sie z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie z tymi karmicznymi miłosciami dwa związki silnie karmiczne a wiesz jak trudne takie związki i z obu nie moge sie wyplatac z jednego w sposob formalny z drugiego psychicznie duchowo uczuciowo

Nie mam pewnośći czy wszystko przepracowane czy jeszcze cos przed nami w tym żywocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi na emaila: [email protected] zdjęcie swoje (twarz tak by było widać oczy) i ich+imiona nazwiska i jeśli możesz daty urodzenia... Jutro na spokojnie napisze Ci co tam masz... Może troszkę Ci ułatwi to przepracowywanie.

Edytowane przez Emeya
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO zaskoczona.... podesle ....dziekuje jak nie wyszperam dzis to jutro przed południem.Poszło nie wiem czy to bardziej czy mniej aktualne mialy byc jak cos poczta zwrotna daj znac poszukam czegos innego.Pod duzym wrazeniem jestem dopiero poczytałam stronke Twoją....no cóz a nie mówilam ze profesjonalista? Chyba intuicyjnie wyczułam.Dobrej nocy.

Edytowane przez iridos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie doszło- poczekamy:)

 

 

OOO zaskoczona.... podesle ....dziekuje jak nie wyszperam dzis to jutro przed południem.Poszło nie wiem czy to bardziej czy mniej aktualne mialy byc jak cos poczta zwrotna daj znac poszukam czegos innego.Pod duzym wrazeniem jestem dopiero poczytałam stronke Twoją....no cóz a nie mówilam ze profesjonalista? Chyba intuicyjnie wyczułam.Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machniom na ten adres email co powyżej swoje zdjęcie buźka oczy widoczne i oczy z twarzą Kolegi+ imie nazwisko i data urodzenia jak znasz.

 

Chwilowo jestem na tak zwanym "odpoczynku" więc mam troszkę luzu.

 

Pozdrawiam

 

to chyba ja jestem w tej milosci karmicznej ale nie w pozytywnym sensie .. ehhh ..Emeya czy jestes w stanie to sprawdzic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Emeya,

mam ponad 30 lat. Mam chyba, cho to może megalomania różne dziwne zdolności, czasami przeczuwam śmierć i nieszczęście, słyszałam umierającego, mam prorocze sny o śmierci :(, interesowało mnie wróżenie z ręki, ostatnio ciągnie mnie do wróżb tarota online ( które mi się sprawdzają), mam wrażenie, że karty w komputerze, choć to głupie, ze mną rozmawiają, odczytuję setki drobnych znaków w życiu, mam też oceniając ilość trafień wrażenie, że chyba nieświadomie rzucałam coś w rodzaju uroków. Rodzice, którzy nie mają pojęcia o moich zainteresowaniach, ostatnio też ujawnili, że jako kilkulatka robiłam różne rzeczy, kilka razy ich bardzo przestraszyłam, wiedziałam wszystko ??? i nikt nie wiedział skąd , ale mi nie powiedzą o co chodzi i już, bo bym nie mogła żyć normalnie. Ponadto powiedzieli też, że prababcia na wsi była "kims do kogo lud zie przychodzili po radę". Tych pseudozdolności za bardzo nie rozwijam i potrzebuję , aby mną ktoś pokierował. Opisałam tu ponadto bardzo długą, dziwną i aż dla mnie nieprawdopodobną historię osobistą, pytałam cię o rady, ale komputer mi tu fiksował, szwankowało logowanie, w końcu jak zobaczyłam na twojej stronie ile bieżesz za konsultacje, chciałam napisac do ciebie maila, coś tam wycięłam, skopiowałam i wszystko się skasowało. Pierwsza wróżka oddała mi pieniądze i nie chciała wróżyć, teraz po wielu latach chciałam iść do numerologa, ale też los temu też przeszkodził a teraz to. Może jeszcze nie jest mi pisane, aby mną ktoś pokierował, może nie powinnam się w ogóle tym interesować, może jak ma się rozwinąć to samo się rozwinie i co ma być to będzie? Czy jak napiszę do ciebie maila, to jest szansa, że mi bezpłatnie odpowiesz. Proszę poradź mi coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czasami przeczuwam śmierć i nieszczęście, słyszałam umierającego, mam prorocze sny o śmierci :(, interesowało mnie wróżenie z ręki, ostatnio ciągnie mnie do wróżb tarota online ( które mi się sprawdzają), mam wrażenie, że karty w komputerze, choć to głupie, ze mną rozmawiają, odczytuję setki drobnych znaków w życiu, mam też oceniając ilość trafień wrażenie, że chyba nieświadomie rzucałam coś w rodzaju uroków. Rodzice, którzy nie mają pojęcia o moich zainteresowaniach, ostatnio też ujawnili, że jako kilkulatka robiłam różne rzeczy, kilka razy ich bardzo przestraszyłam, wiedziałam wszystko ??? i nikt nie wiedział skąd , ale mi nie powiedzą o co chodzi i już, bo bym nie mogła żyć normalnie. Ponadto powiedzieli też, że prababcia na wsi była "kims do kogo lud zie przychodzili po radę".

 

Wspaniałe osiągnięcia! I to rodzinne, no proszę!

 

Tych pseudozdolności za bardzo nie rozwijam i potrzebuję , aby mną ktoś pokierował.

 

Jeśli chcesz poprawić swoje życie ogólnie, zarówno w aspekcie ezo, jak i codziennych spraw, może zechcesz kliknąć w link w moim podpisie.

 

Oczywiście jeśli już znalazłaś to, czego szukałaś, to absolutnie nie namawiam.

 

Opisałam tu ponadto bardzo długą, dziwną i aż dla mnie nieprawdopodobną historię osobistą, pytałam cię o rady, ale komputer mi tu fiksował, szwankowało logowanie...

 

Może to Twoje Wyższe Ja uchroniło Cię przed publikowaniem takich zwierzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze po ang

 

Może warto się w końcu nauczyć angielskiego?...

 

A gdyby informacje ratujące życie były po angielsku?

 

Oczywiście można mieć inne zdanie - jak w humorze poniżej:

 

For those of you who watch what you eat, here's the final word on nutrition and health. It's a relief to know the truth after all those conflicting nutritional studies:

 

1. The Japanese eat very little fat

And suffer fewer heart attacks than Americans.

 

2. The Mexicans eat a lot of fat

And suffer fewer heart attacks than Americans.

 

3. The Chinese drink very little red wine

And suffer fewer heart attacks than Americans.

 

4. The Italians drink a lot of red wine

And suffer fewer heart attacks than Americans.

 

5. The Germans drink a lot of beers and eat lots of sausages and fats

And suffer fewer heart attacks than Americans.

 

CONCLUSION:

 

Eat and drink what you like. Speaking English is apparently what kills you.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też niestety utknęłam w takim karmicznym związku,niby rozstaliśmy się,ale jakby nadal w nim jesteśmy uczuciowo...ehhh ciężka sprawa...bo zamiast iść do przodu tkwie w tym samym miejscu od dluższego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy na pewno chcesz zerwać ta relacje? bo ja chyba bym nie chciała...bo cały czas mam nadzieję,że sie zejdziemy :/

 

U mnie włącza się logika. Ja go nie zmienię. On się nie zmieni jeżeli sam nie będzie chciał - a nie chce... Dla niego pozory są najważniejsze, stal się super płytki. Wiec co zrobić? A dogadać się z nim nie da niestety. Wiec pozostaje odejść i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu też miałam problem ze związkiem karmicznym - ten człowiek tak mnie zniszczył, że myślałam, że się nie pozbieram..Ale tak miało być, bo mieliśmy coś odpracować - nie wiem co się stało, ale pewnego dnia wzięlam go na rozmowę i powiedziałam, że zrywam to i nie chcę go znać.. Wiecie jak ciężko było, bałam się, że moja wola się złamie na początku, a on mi w tym nie pomagał, bo dosłownie zaczął mnie prześladować - na opisach gg moich znajomych zostawiał jakieś wiadomości do mnie, od obcych ludzi słyszałam, że on coś mi chce przekazać, ciągle mnie nagabywał wszelkimi drogami -"spotkajmy się jeszcze ostatni raz", ale ja na wszystko mówiłam "nie, nie nie".. Jak znalazłam sobie nowego chłopaka to się uspokoilo trochę,nasilło jak zerwaliśmy.. Teraz cóż jeszcze czasem słysze, że D. o mnie mówił komuś, że mnie pozdrawia i że chce się spotkać. Ja jestem od tego wolna, ale on ciągle się męczy z tego co widzę i słyszę.. Uwolnić się nie jest łatwo, widzę to też na przykładzie moich znajomych otatnio.. Często profesjonalista - uzdrowiciel duchowy- jest niezbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest tak,ze podczas poważnej rozmowy ustalamy,że nie spotykamy sie,po czym nagle on odzywa sie po miesiącu...ani on ani ja nie potrafimy zyć bez kontaktu,ale powrotu on nie chce...i bądx tu madry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie znam sie do konca w tych tematach choc nie ukrywam ze bardzo sie interesuje szczegolnie od pewnego czasu gdy nie potrafie sobei sama wyjasnic tego co sie z mna dzieje.....silne uczucia ciagna mnie do pewnego mezczyzny on jest w zwiazku 3- letnim jest starszy ode mnie ,poznalismy sie 1,5 roku temu zaczelismy sie obserwowac nagminnie nawzajem tak sie zaczelo nie wiem zupelnie czmeu wogole nie moj typ mezczyzny wtedy teraz juz tak.... sledzilismy sie wzrokiem nie znajac sie , pozniej zaczelo sie od drobnych slow cos nas do siebei przyciaga ,ale jest tyle przeszkod nie do pokonania ...nie moglismy przejsc obok sie nei dotykajac sie gdy on chcial ja sie wycofywalam gdy ja on robil krok do tylu tak to trwalo zawalilam wszystko,cale zycie mi sie posypalo choc spotykalam go tylko raz w tygodniu poprostu moje mysli nie moga sie zatrzymać nie potrafie normalnei funkcjonowac od pewnego czasu od jakis 3 miesięcy los nas rozdzielil wogole sie nie widzimy to jest chore bo ja chce zyc tak jak kiedyś a nei potrafie bije sie z myslami chce przestac ale nie mogę.. myślałam ze teraz wszystko jakos sie ulozy ze sie pozbieram i normalnie zacznę funkcjonować tak jak kiedys ale nei jest jeszcze gorzej nie ma godziny w ktorej o nim nie mysle wszystko mi sie wydaje bezcelowe niemajace najmneijszego sensu nei porafie sie skupic i wykonywac codziennych czynnosci jestem nie do zycia ,chcialbym zeby to uczucie mnei opuściło pragnę tego .....Nie wiem jak sobie radzic do zblizenia w formie pocałunku doszło miedzy nami raz z jego inicjatywy ale wtedy gdy niespodziewanie mnie pocalowal poczułam coś takiego jakby ciepła kula spadła mi z serca i przeszyła cialo cos magicznego ...czy jest jaks dobra rada sposób ? Czy już nic sie nei da zrobic? a może powinniśmy sie znienawidzić ...nie wiem sama... chce bo to odeszlo to nie jest dobre to jest chore...!! prosze piszcie wszystko co wiecie moze macie wlasne doswiadczenia WSZYSTKO TO CO MOZE POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włącza się logika. Ja go nie zmienię. On się nie zmieni jeżeli sam nie będzie chciał - a nie chce... Dla niego pozory są najważniejsze, stal się super płytki. Wiec co zrobić? A dogadać się z nim nie da niestety. Wiec pozostaje odejść i zapomnieć.

Zmienić siebie, podwyższyć sobie standardy i wtedy automatycznie przestaniesz brać go pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest tak,ze podczas poważnej rozmowy ustalamy,że nie spotykamy sie,po czym nagle on odzywa sie po miesiącu...ani on ani ja nie potrafimy zyć bez kontaktu,ale powrotu on nie chce...i bądx tu madry...

 

Shimmy jakby to powiedziec: Niektorzy mezczyzni lubia miec opcje zapasowe, maja sentyment. A ten sentyment ma sie nijak do tego co Ty czujesz bo on jest jak kropla w morzu Twoich tesknot. Oczywiscie mowie tu o Twoim i moim przypadku bo znam przebieg wydarzen, zeby mnie kto nie oskarzyl ze generalizuje:P

 

co robic? Pierwsza zwrotka tej piosenki najlepiej to opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=abQCvcorC-4

Edytowane przez tribalbellydancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...