Skocz do zawartości

Energetyka, uziemienie itp. - pytanie samorozwojowe.


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiescilam pytania we Wzajemnej, poniewaz wydaje mi sie, iz nalezy ono do samorozwojowych. Jezeli jest inaczej nie mam nic przeciw przeniesieniu.

 

 

Wiec zacznijmy.

 

 

Ogolnie mam troche "problemow" z energetyka. Tzn. zle dzialam na urzadzenia elektryczne. Szczegolnie, gdy jestem pod wplywem jakis silnych emocji. Automaty na bilety, ktore wysiadaja, gdy tylko zaczynam kupowac bile, schody ruchome, ktore pode mna staja, bramki w sklepach, ktore nie chca mnie wpuscic do srodka (lub wypuscic na zewnatrz), komp, ktory zjezdza sam lub nagminnie sie zawiesza... o! drzwi w autobusie, ktorze zaczynaja wariowac... roznie tak... a... komurka swiezo naladowana w moich rekach potrafila kilka razy dac noge i po prostu padnieta sie wylaczyc (trzeba bylo na nowo ladowac).

 

Rozmawialam ze znajomym i wg niego mam problemy z uziemieniem.

 

 

 

Wiec kilka pytan.

 

 

Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita

Chyba niezly. Moge dawac innym.

 

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan

Nie za dobre. Tak, jakbym gdzies czasem tracila grunt pod nogami, po czym po jakims czasie wraca. I rzeczywiscie tak jest. Okresowo nie czuje ziemi pod nogami. :icon_smile2:

 

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka

Pracowac nad soba. Jak odrywa od ziemi, skupic sie na tu i teraz i jeszcze bardziej na sobie, swoim wnetrzu, zyciu tu i teraz. Rzeczywiscie to pomaga wtedy.

 

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan

No... rozklada na lopatki... :ojejku:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita

jako wysoce rozwinięta dusza posiadasz ogromne ilości energii w sobie. Energetycznie jesteś jak wzbierająca burza, gdzie energia szuka ujścia w jakikolwiek sposob i często niekontrolowanie. Dobrze, że Ci esy nie przychodzą od nikogo...mnie znów zdarza się, że przychodzi wiadomość ale nic nie ma...znów innej koleżance z podobnym jak Ty przypadkiem pali żarówki, wysiadają jej sprzęty przy mocnym zdenerwowaniu...ostatnio kuchenka mikrofalowa.

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan

energia sie w Tobie skumulowała...i szuka ujścia. Siła energii odśrodkowa popycha się do przodu w życiu, a że panuje aktualnie spokój...to wyładowania następują bo jej zbyt wiele w Tobie. Uziemienie jest na co wskazuję ziemiste monety, ale zastój panuje w Twoim działaniu, Rydwan wskazuje na żywioł i potrzebę ruchu, aktywności, ktore dadzą Ci rozładowanie energii i tym samym poprawią czakrę podstawy, która jest zachwiania.

 

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka

przede wszystkim nauczyć się kontrolować energie w sobie, nie gromadzić jej, a dawać jej upust w postaci podejmowania aktywności.

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan

hehehe ogromny, dlatego tym ważniejsza jest kontrola swego wnętrza i kumulacji, którą zawsze odczuwasz na pewno jako poczucie roznoszenia Cię od wewnątrz...obserwuj siebie, gdy zaczniesz wzbierać zawsze wyładuj to skutecznie za wczasu :)

Odnośnik do komentarza

Sorry SacralNirvana, ale jak spojrzałam na pkt --- jak wygląda moje uziemienie -- ????

 

Naprawdę sorry --- ale skąd takie pytania i jak je rozumieć??

Z góry zakładasz, że MASZ jakieś "Wpływy" na pojawiające się "usterki" w działaniu sprzętów..

-- gdy przechodziłam ulicą zgasła lampa ...

 

Rozkład dziwaczny - ogólnie uważam, że NAJPIERW POWINNAS STWIERDZIĆ /czy masz w sobie TO COŚ/ - a ty stawiasz karty jak sobie z tym radzić????

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Sacral ma taką przypadłość stwierdzoną, nie rozumiem dlaczego to kwestionujesz. Oczywistym jest, że nie napisała sobie tego od tak sobie bo jedna żarówka jej zgasła...chyba nie posądzasz ją o takie niepoważne podejście co?

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to, ze mam powody, aby tak sadzic. Ten dzial nie jest do oceniania a do interpretowania, wiec wybacz.

 

Dla Twojej informacji... Facet, z ktorym to konsultowalam jest bioenergoterapeuta.

 

Jak cos wydaje Ci sie dziwaczne - omijaj to, proste. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita - bardzo wysoki poziom energii.... bardzo....

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan - uziemienie też jest jak najbardziej, tylko tu to uziemienie nie ma połączenia z energetyką.... i dlatego są zrywy... raz jest energetyka poziom zero, a za chwile sto... bo nie ma połączenia...

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka - Kapłanka to też osoba, która leczy.... może na początek swoich bliskich, albo np. zwierzęta, rośliny, do energetyzowanie pożywienia itp.....

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan - no nieźle wszystko rozwalasz:))))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Sacral ma taką przypadłość stwierdzoną, nie rozumiem dlaczego to kwestionujesz. Oczywistym jest, że nie napisała sobie tego od tak sobie bo jedna żarówka jej zgasła...chyba nie posądzasz ją o takie niepoważne podejście co?

 

NO JEŚLI PRZYPADŁOŚĆ STWIERDZONA -- to OK :)

Ja oczywiście niczego nie kwestionuje - BO TEŻ WIEDZY na ten temat/akurat/ nie mam :

- /NO, NIE SPOSÓB, BYĆ W TEMACIE, CO FORUMOWICZE PISZĄ

- ale czy to oznacza, że stałych forumowiczów nie obowiązuje OPIS OBECNEJ SYTUACJI??

SKĄD ktoś/Ja -- mam wiedzieć CO w trawie piszczy w chwili zadawego pytania????

Odnośnik do komentarza

A wyzej nie laska poczytac?

 

Ogolnie mam troche "problemow" z energetyka. Tzn. zle dzialam na urzadzenia elektryczne. Szczegolnie, gdy jestem pod wplywem jakis silnych emocji. Automaty na bilety, ktore wysiadaja, gdy tylko zaczynam kupowac bile, schody ruchome, ktore pode mna staja, bramki w sklepach, ktore nie chca mnie wpuscic do srodka (lub wypuscic na zewnatrz), komp, ktory zjezdza sam lub nagminnie sie zawiesza... o! drzwi w autobusie, ktorze zaczynaja wariowac... roznie tak... a... komurka swiezo naladowana w moich rekach potrafila kilka razy dac noge i po prostu padnieta sie wylaczyc (trzeba bylo na nowo ladowac).

 

Rozmawialam ze znajomym i wg niego mam problemy z uziemieniem.

 

Przeciez w miare opisalam to, co jest. Reszte wystarczy zapytac.

 

Dziekuje za udzial w dyskusji... Pozdrawiam.

 

 

PS. Opisalam KILKA przypadkow... jest to na pewno wiecej niz jedna przypadkowo zgasnieta zarowka. I sa to sytuacje powtarzajace sie. Jak np. schody, ktore staja, jak na nie wlaze i pare innych.

Zapytalam pod katem tego, co przypuszcza znajomy, czyli uziemienia...

 

Tak czy inaczej DZIEKUJE za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
NO JEŚLI PRZYPADŁOŚĆ STWIERDZONA -- to OK :)

Ja oczywiście niczego nie kwestionuje - BO TEŻ WIEDZY na ten temat/akurat/ nie mam :

- /NO, NIE SPOSÓB, BYĆ W TEMACIE, CO FORUMOWICZE PISZĄ

- ale czy to oznacza, że stałych forumowiczów nie obowiązuje OPIS OBECNEJ SYTUACJI??

SKĄD ktoś/Ja -- mam wiedzieć CO w trawie piszczy w chwili zadawego pytania????

 

rozumiem, posty na forum bywają wszelakie i czasem trudno stwierdzić o co chodzi, jednak Sacral w miarę jasno opisała wg mnie..

Edytowane przez Daffne
zmiana treści
Odnośnik do komentarza
Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita - bardzo wysoki poziom energii.... bardzo....

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan - uziemienie też jest jak najbardziej, tylko tu to uziemienie nie ma połączenia z energetyką.... i dlatego są zrywy... raz jest energetyka poziom zero, a za chwile sto... bo nie ma połączenia...

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka - Kapłanka to też osoba, która leczy.... może na początek swoich bliskich, albo np. zwierzęta, rośliny, do energetyzowanie pożywienia itp.....

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan - no nieźle wszystko rozwalasz:))))

 

I jeszcze do ostatniego punktu chciałam dodać, bo teraz tak mi się skojarzyło: 2 (podział, wahania) mieczy to stan napięcia umysłowego, 10 (pełnia, zakończenie jakiegoś etapu) mieczy to tak jakby wystrzelenie tej energii, 4 (zamknięcie, lub zbieranie) mieczy znowu osłabienie/uśpienie. Miecze to umysł, i ja bym powiedziała, że sama w sposób nieświadomy kierujesz tak tą energią, że dochodzi do rozładowań... może jest tak, że wchodząc na schody ruchome sobie myślisz "no tak... zaraz znów się zatrzymają" i one w tym momencie się faktycznie zatrzymują, bo masz tak silny przekaz... nie znam się na takich rzeczach jak kierowanie energii na zewnątrz, ale myślę, że u Ciebie to idzie z głowy, tak wskazują karty.... pytanie, co się będzie dziać, jak tą myśl skierujesz np. w kierunku przesunięcia jakiegoś przedmiotu...

Odnośnik do komentarza
A wyzej nie laska poczytac?

 

 

Przeciez w miare opisalam to, co jest. Reszte wystarczy zapytac.

 

Dziekuje za udzial w dyskusji... Pozdrawiam.

 

 

PS. Opisalam KILKA przypadkow... jest to na pewno wiecej niz jedna przypadkowo zgasnieta zarowka. I sa to sytuacje powtarzajace sie. Jak np. schody, ktore staja, jak na nie wlaze i pare innych.

Zapytalam pod katem tego, co przypuszcza znajomy, czyli uziemienia...

 

Tak czy inaczej DZIEKUJE za pomoc...

 

A WYŻEJ NIE ŁASKA POCZYTAĆ??? --

 

Poczytałam i brakowało mi wciąż INFO, aby stwierdzić, że faktycznie masz stwierdzone takie oddziaływanie na sferę zewnętrzną.

 

Uważam, że KAŻDY FORUMOWICZ powinien PRZEDSTAWIAĆ/w opisie/ swoją aktualną sytuację -- NAWET TEN STAŁY EKSPERT -- bo dla UCZNIAKÓW liczy się

PYTANIE z przedstawieniem aktualnej sytuacji/na co przecież stawia forum i żąda od nowicjuszy/ oraz interpretacje.

 

KTÓRY NOWICJUSZ będzie znał "przeszłość" stałego forumowicza??

- ja zaglądam Czasem - a i skąd mam wiedzieć, że SakralNirvana ma stwierdzone, przez kogoś, że ....., no właśnie, tak właściwie to nie wiem co ma stwierdzone,

- bo skąd mam wiedzieć??

- w każdym POŚCIE powinno być ujęte SEDNO SPRAWY - aktualny opis sytuacji w związku z zadanym pytaniem.

Odnośnik do komentarza

3 posty. Tyle wysilku. I po co? Lepiej Ci teraz?

 

Pozdrawiam... :_okok:

 

 

PS. Jestes tarocistka. Co mowia Ci karty powyzej? Widzisz w nich jakies imaginacje?

 

 

Nie mam problemu z tym, zeby cos przedstawic i moge uzupelnic wszystko... ale prosze rowniez o odrobine szacunku w wypowiedziach, ktorego tu Tobie brak.

 

Jak czlowiek chce sie czegos doczepic to zawsze znajdzie opcje, zeby tak sie stalo.

 

 

 

PS. Jak chcesz moge Ci oddac znaczek eksperta. Caly czas sie ucze, wiec nie dziele tu na nikogo w kontekscie EKSPERT - UCZNIAK.

Edytowane przez SacralNirvana
dopisalam PS
Odnośnik do komentarza
I jeszcze do ostatniego punktu chciałam dodać, bo teraz tak mi się skojarzyło: 2 (podział, wahania) mieczy to stan napięcia umysłowego, 10 (pełnia, zakończenie jakiegoś etapu) mieczy to tak jakby wystrzelenie tej energii, 4 (zamknięcie, lub zbieranie) mieczy znowu osłabienie/uśpienie. Miecze to umysł, i ja bym powiedziała, że sama w sposób nieświadomy kierujesz tak tą energią, że dochodzi do rozładowań... może jest tak, że wchodząc na schody ruchome sobie myślisz "no tak... zaraz znów się zatrzymają" i one w tym momencie się faktycznie zatrzymują, bo masz tak silny przekaz... nie znam się na takich rzeczach jak kierowanie energii na zewnątrz, ale myślę, że u Ciebie to idzie z głowy, tak wskazują karty.... pytanie, co się będzie dziać, jak tą myśl skierujesz np. w kierunku przesunięcia jakiegoś przedmiotu...

 

 

Nie wiem, czy swiadomie. Na pewno natomiast, jak to sie dzieje, zwracam dopiero w tym momencie na dosc duze napiecie... takze np. gdy jestem pod wplywem silnym emocji.

 

Nie pracuje nad tym szczegolnie.

 

 

Ostatnio bardziej skupiam sie na zazen i praktyce poklonow.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
A WYŻEJ NIE ŁASKA POCZYTAĆ??? --

 

Poczytałam i brakowało mi wciąż INFO, aby stwierdzić, że faktycznie masz stwierdzone takie oddziaływanie na sferę zewnętrzną.

 

Uważam, że KAŻDY FORUMOWICZ powinien PRZEDSTAWIAĆ/w opisie/ swoją aktualną sytuację -- NAWET TEN STAŁY EKSPERT -- bo dla UCZNIAKÓW liczy się

PYTANIE z przedstawieniem aktualnej sytuacji/na co przecież stawia forum i żąda od nowicjuszy/ oraz interpretacje.

 

KTÓRY NOWICJUSZ będzie znał "przeszłość" stałego forumowicza??

- ja zaglądam Czasem - a i skąd mam wiedzieć, że SakralNirvana ma stwierdzone, przez kogoś, że ....., no właśnie, tak właściwie to nie wiem co ma stwierdzone,

- bo skąd mam wiedzieć??

- w każdym POŚCIE powinno być ujęte SEDNO SPRAWY - aktualny opis sytuacji w związku z zadanym pytaniem.

 

rozumiem jednak z takimi roszczeniami powinnaś się raczej zgłosić do mnie zamiast osądzać w wątku Sacral, którym tworzy się offtopy. Troszkę to nietaktowe niwa bo zawsze można łagodniej poprosić o dodatkowe informacje zamiast pisać wielkimi literami dobitnie... nie potrzebna taka postawa...

 

Jeśli potrzebujesz więcej danych to proś zamiast krytykować, z kolei jeśli czujesz, że wątek jest dla Ciebie niezrozumiały to zwyczajnie go pomiń jeśli Ci nie odpowiada...to chyba nie trudne...

 

Niwo masz zły dzień? :D

Odnośnik do komentarza

Daffne - na prawdę nadal uważasz, że post Sakral był w PEŁNI zrozumiały dla wszystkich??

- każdy na podst. tylko postu - byłby w stanie odpowiedzieć/zinterpretować rozkład??

 

Tu nie chodzi Daffne o "więcej danych"/jak piszesz/ - tu chodzi o "stan obecnej sytuacji" - o co zawsze prosimy "proszących" o wróżbę.

Wychodzę z założenia, że jest to forum dla osób starających się UCZYĆ -

Odnośnik do komentarza

Czego konkretnie oczekujesz?

Czego brak Ci w opisie?

 

Diagnozy na papierze?

Ubiczowania publicznego za braki?

Odebrania eksperta?

Usuniecia watku (bo nieprecyzyjny)?

 

 

Sorry... ide z corami do lasu... Od tej chwili pomijam Twoje wypowiedzi. Pozdrawiam.

 

PS. To samo zycze Tobie. Zwyczajnie pomijaj moje wypowiedzi i nie odnos sie do nich.

 

PS 2. Stan obencej sytuacji jest - co jest logiczne - w opisie. Jezeli cos opisuje teraz, tzn. ze to ma miejsce nadal.

Staralam sie to opisca najlepiej jak umialam.

Jak widac nie wyszlo to najlepiej. Jak widac stwarza niektorym problemy zrozumienie.

Cuz. Przyzwyczailam sie do rozmow z ludzmi pracujacymi z energia i tu porozumienie zachodzi niemalze bez slow, poniewaz dla nich takie sytuacje nie sa niczym niezwyklym.

Wydawalo mi sie, ze dla tarocisty praca z energia a czasem tez nadwyzki czy niedobory tej energii - nie sa niczym niewzyklym. ;)

Edytowane przez SacralNirvana
dopisalam PS 2
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Daffne - na prawdę nadal uważasz, że post Sakral był w PEŁNI zrozumiały dla wszystkich??

- każdy na podst. tylko postu - byłby w stanie odpowiedzieć/zinterpretować rozkład??

Myślę, że nie każdy byłby w stanie zinterpretować ten rozkład i nawet gdyby było bóg wie ile danych to nadal byłby dla niektórych trudny do interpretacji, a to głównie dlatego, że nie każdy zna się na energetyce...znając się na tarocie i nie wiedząc nic o energetyce lepiej ten post pomijać jak czyni się to od dawna jeśli nie ma się nic do powiedzenia w danym temacie...

 

Zauważ też, że Sacral nie wymaga od każdego interpretacji, ale tylko od tych ktorzy mają jakieś o tym pojęcie. Nie chodzi tu o wywyższanie się, a chociaż przyzwoitą znajomość stanu rzeczy by udzielić odpowiedzi.

 

Tu nie chodzi Daffne o "więcej danych"/jak piszesz/ - tu chodzi o "stan obecnej sytuacji" - o co zawsze prosimy "proszących" o wróżbę.

Wychodzę z założenia, że jest to forum dla osób starających się UCZYĆ -

Stan sytuacji został napisany w kilku zdaniach i dla mnie jako osoby, która ma jakieś pojęcie o energetyce był wystarczający, jednak zdaję sobie doskonale sprawę, że jeśli ktoś się na tym nie zna to choćby Sacral esej napisała i tak będzie za mało.

 

Niwo nei miej mi za złe słów...nie są złośliwe..próbuję tylko przedstawić obiektywny punkt widzenia, a na przyszłość postaram się przypominać użytkownikom o dodawaniu informacji, kórych w przypadku zapytań o relacje nigdy nie ma...

 

i proszę Cię o nie offtopowanie w Sacral wątku, jeśli będziesz mieć jakieś konkretne sugestie proszę do mnie na pw.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

Dziekuje Daffne. Dokladnie tak jest. Nie liczylam na 20 odpowiedzi... a na jedna, dwie - konkretne. Wiem, ze nie kazdy musi to czuc i nie kazdy musi miec z tym do czynienia.

 

 

Pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Kochana Sacral - gorąco tu było u Ciebie :hahahaha:

 

A tak na serio -

Jeszcze masz tzw. niekontrolowane upusty nadwyżki energii, która skumulowana jest w Tobie i dlatego w chwilach wzburzenia emocjonalnego ta energia szuka ujścia. Musisz opanować równomierny jej rozkład w swoim organizmie i próbować ją spożytkować np w bioenergoterapii. Ja też w chwilach wzburzenia mam podobne epizody - najczęściej w okolicy trzeciego oka - czuję w tym miejscu największy napór i co za tym idzie widzę wszystko w złotym kolorze - taka niezwykła jasność się pojawia - najczęściej wtedy sam telewizor się wyłącza, gdy coś takiego doświadczam - tak że rozumiem Cię doskonale - praktyki duchowe powinny uporządkować Twoją energię .

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Nie umiescilam pytania we Wzajemnej, poniewaz wydaje mi sie, iz nalezy ono do samorozwojowych. Jezeli jest inaczej nie mam nic przeciw przeniesieniu.

 

 

Wiec zacznijmy.

 

 

Ogolnie mam troche "problemow" z energetyka. Tzn. zle dzialam na urzadzenia elektryczne. Szczegolnie, gdy jestem pod wplywem jakis silnych emocji. Automaty na bilety, ktore wysiadaja, gdy tylko zaczynam kupowac bile, schody ruchome, ktore pode mna staja, bramki w sklepach, ktore nie chca mnie wpuscic do srodka (lub wypuscic na zewnatrz), komp, ktory zjezdza sam lub nagminnie sie zawiesza... o! drzwi w autobusie, ktorze zaczynaja wariowac... roznie tak... a... komurka swiezo naladowana w moich rekach potrafila kilka razy dac noge i po prostu padnieta sie wylaczyc (trzeba bylo na nowo ladowac).

 

Rozmawialam ze znajomym i wg niego mam problemy z uziemieniem.

 

 

 

Wiec kilka pytan.

 

 

Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita

Chyba niezly. Moge dawac innym.

 

Jestes osoba wysoko oswiecona,nauczycielem(XIX+IX).Naturalnie mozesz swoja energie rozdawac

(6Monet) i ona bedzie sie jeszcze rozmnazac (III):))

Zastanow sie nad energioterapia a moze juz jestes?

 

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan

Nie za dobre. Tak, jakbym gdzies czasem tracila grunt pod nogami, po czym po jakims czasie wraca. I rzeczywiscie tak jest. Okresowo nie czuje ziemi pod nogami. :icon_smile2:

 

Musisz zadbac o to abys miala wiecej czasu na medytacje,przebywanie w tzw "zielonym".

Ja czesto wizualizuje,ze moje nogi maja przedluzenie do srodka ziemi jako korzenie, mi to

pomaga imoge to robic wszedzie.Ta 7 pokazuje mi jakies przerwanie,brak harmoni duchowo-

materialnym.

 

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka

Pracowac nad soba. Jak odrywa od ziemi, skupic sie na tu i teraz i jeszcze bardziej na sobie, swoim wnetrzu, zyciu tu i teraz. Rzeczywiscie to pomaga wtedy.

 

Moze doprowac do stanu rownowagi energie meska i zenska w sobie(XIX)

Kaplanka przypomina o intuicji i podporzadkowaniu sie wewnetrznemu

glosowi a do tego jak sama piszesz trzeba zyc w tu i teraz.

Medytuj jezeli mozesz na wolnym powietrzu w jakims uroczym zakatku.

Poza tym tak jak w Reiki -rosliny,zwierzeta,potrawy.

 

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan

No... rozklada na lopatki... :ojejku:

 

Eksplodujacy!!!!

Kumulacja (2M) Eksplozja(10M) przymusowe uspokojenie(4M)

 

Tylko taka moja refleksja-mowi sie ze w domach starcow,

szpitalach niesamowicie szybko wchlaniana jest energia

innych zdrowych ludzi.Moze od czasu do czasu jakies zajecie

w np.domu starcow pomogloby te eksplodujaca energie

w tobie roszke wyrownac!:buziak:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle jestem duzo za puzno,ale potrzebuje

troche wiecej czasu na interpretacje niz inni.

Ale chcialam tylko mala wzmianke,ze TWOJ

POST byl dla mnie calkiem zrozumialy,bez dodatkowych

danych.

Mimo wzystko, czuje sie zkumulowana energie jaka

sie w tobie zgroadzila.:bukiet:

Odnośnik do komentarza

Jaki poziom energii mam teraz? - 6 Monet + III Cesarzowa ---> XIX Slonce, HB IX Eremita

Chyba niezly. Moge dawac innym.

 

Jak wyglada moje uziemienie? - 7 Monet + Krolowa Monet ---> XIII Smierc, HB VII Rydwan

wyglada jakby energia siedziala "wyzej", od 3-ciej czakry poczynajac

kojarzy mi sie tak, jak w aucie sa paski do uziemienia, ktore dotykaja do ziemi - te Twoje "wisza" w powietrzu ;)

 

Co moge zrobic, zeby je poprawic? - II Kaplanka + Rycerz Monet ---> XIX Slonce, HB II Kaplanka

systematycznie medytowac, to powinno przyniesc poprawe

a takze kontakt z kims/bliska wspolpraca moze Ci pomoc

 

Jaki wplyw ma moja energetyka na urzadzenia elektryczne? - 2 Mieczy, 10 Mieczy, 4 Mieczy ---> XVI Wieza, HB XVI Wieza i VII Rydwan

te miecze to mi sie ewidentnie z pradem kojarza 2 mieczy - spiecia, przeladowania, 10 mieczy - psucie "na amen", 4 mieczy - czasowe wylaczanie ;)

 

chyba Ameryki nie odkrylam :D

dziewczyny w zasadzie wszystko napisaly

Edytowane przez alathea
lit.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Interpretować nie będę ale ...

Sacral czy nie masz pewnych "objawów" przez wyładowaniem ? Pytam dlatego, że kiedyś sporo lat temu miałem podobną sytuację W momencie napięcia bez powodu elektryka wokół mnie zaczynała szaleć. Trwało to długo - na pewno ponad rok, teraz nie jestem w stanie określić ... Ale do rzeczy :) po pewnym czasie zauważyłem że przed "wyładowaniem" na granicy pola widzenia latały mi malutkie złote cętki - jakby wylatywały zza moich pleców zawsze gdzieś na samym skraju Nie dało się na nie spojrzeć bezpośrednio - to jak obraz kątem oka ale jak ruszysz się natychmiast znika ..

W każdym razie jak powiązałem to ze sobą wiedziałem kiedy "nadchodzą problemy" i mogłem próbować się wyciszyć zgasić emocje co pomagało. Po pewnym czasie to wszystko samo zanikło i właściwie nawet o tym zapomniałem dopóki nie zajrzałem tutaj :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki Alatheo... :bukiet:

 

 

Dzieki Gethard... :bukiet:

 

Z tymi zlotymi cetkami to mam tak, ze czasem widze w powietrzu zlote drobinki... dosc mocno podczas medytacji. Mniej - zwyczajnie.

 

Dzieki takze Sosnowiczanie... :bukiet:

 

Ciekawe to, co piszesz. Obojetnie czy z kart czy z doswiadczenia (co jeszcze bardziej cenne), dzieki Ci ogromnie za info i pomoc... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...