Skocz do zawartości

Gdybyś mógł spotkać dwie postacie (obojętnie istniejące czy nie) to kogo...;D:D


jacekb

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś mógł spotkać się z dwoma postaciami (prawdziwymi, fikcyjnymi, żyjącymi lub już nie) to z kim, i co byś mu / jej powiedział ;D

 

W moim przypadku to ;D

 

 

1. Andrzej Maszke (prawdziwy, żyje obecnie, reżyser)

 

- powiedziałbym mu, że wspaniałe filmy robi i podziwiam go za to ;D (sam parę oglądałem, cudo)

 

 

2. Chyba Nostradamus (chociaż wahałem się między Einsteinem) ;D

 

- zapytałbym go jakie to uczucie znać tak przyszłość jak on znał ;D

 

(chciałem dać jeszcze Conana barbarzyńcęz powieści , i Ling Xiaoyu z gry komputerowej tekken ale Andrzej i nostradamus wygrali ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Asmic

1. z Clarkiem Kentem(Superman) ale z tym co gra glownego bohatera w Tajemnice Smallville, powiedzialbym mu..zdecyduj sie chlopie czego chcesz xD hehe

2. z Hitlerem, powiedzialbym mu, ze przybywam z przyszlosci, ze zostanie schwytany jakkolwiek by sie nie bronil, ogloszony ludobójcą obdarty zywcem ze skory i spalony za massowe zbrodnie, ze doprowadzi do tego, ze caly narod niemiecki bedzie ponizany, jezeli nie zmieni sie i odejdzie od tego co zamierza zrobic ... i nagle znikne przed jego i jego dowodcow oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Szczerze, to ja jestem zapaloną fantastką, marzy mi się spotkać super przystojnego wampira hahaha Takie banalne , ale moje. Oczywiście chciałabym poznać też prawdziwego maga. Spotkania z pseudo gwiazdeczkami z TV czy z radia nie interesują mnie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym spotkac Freddiego Mercurego porozmawiac z nim tak po prostu i ostrzec go przed aids.

2. Myslalam o Wiedzminie Geralcie bo jestem jego fanka, ale sadze ze spotkanie Nostradamusa byloby bardziej owocne. Moim typem jest tez Frank Lloyd Wright, ktorego wypytalabym o jego wizje architektoniczne, albo Gaudiego, te same pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialabym spotkac Jezusa, i spytac sie go czy faktycznie jego historia jest prawda..itd..innych ludzi nie mam zamiaru spotykac,ok moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,,:-P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a ja chcialabym spotkac Jezusa, i spytac sie go czy faktycznie jego historia jest prawda..itd..innych ludzi nie mam zamiaru spotykac,ok moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,,:-P

 

Ukradłaś mi pomysł. ja również z Jezusem, z całą jego Rodziną.

 

moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,

 

Dobre. A nie jesteś ciekawa innych astrologów czy np.Faraona i jego kapłanów - to by było coś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze Pitagorasa chcialabym sie spytac czy naparwde byl pewny swych przemyslen:-)) ale lepiej ich duszy nie ruszac,niech sobie spia spokojnie:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej spotkałabym Johna Dee albo Leonarda da Vinci czy Michała Anioła. Choć gdybym mogła, spotkałabym się też z Zygmuntem II Augustem, podobno zajmował się on alchemią, powiedziałabym mu też co się stanie po jego śmierci i jak powoli będzie upadać Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protien1482

Na pewno Liam Neeson - żeby nagrał mi fajną wiadomośc na poczcie głosowej (polecam obejrzeć film "taken")

I może Angelinę Jolie bo jest piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oj ja bym wielu się chciała zapytać.

Mistrza Twardowskiego czy faktycznie zobaczył samego Diabła i jaką spuściznę po sobie zostawił.

Krzysztofa Jackowskiego jak żyje z tymi wizjami i czemu tak dużo pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ... pierwszą osobą o której pomyślałam był Bóg... takie banalne... zapytałabym o wszystko...

a drugą osobą , która chciałabym spotkać toooo moją Bratnia Dusza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...