Jump to content
jacekb

Gdybyś mógł spotkać dwie postacie (obojętnie istniejące czy nie) to kogo...;D:D

Recommended Posts

jacekb

Gdybyś mógł spotkać się z dwoma postaciami (prawdziwymi, fikcyjnymi, żyjącymi lub już nie) to z kim, i co byś mu / jej powiedział ;D

W moim przypadku to ;D

1. Andrzej Maszke (prawdziwy, żyje obecnie, reżyser)

- powiedziałbym mu, że wspaniałe filmy robi i podziwiam go za to ;D (sam parę oglądałem, cudo)

2. Chyba Nostradamus (chociaż wahałem się między Einsteinem) ;D

- zapytałbym go jakie to uczucie znać tak przyszłość jak on znał ;D

(chciałem dać jeszcze Conana barbarzyńcęz powieści , i Ling Xiaoyu z gry komputerowej tekken ale Andrzej i nostradamus wygrali ;D)

Renee

Trudne pytanie

1. Hermiona ale jako rola a nie aktorkę

2. Nicole Kidman. Uwielbiam ją i podziwiam

milenaEl

yyyyyy a ja bym chciala sie spotkac zzzzzz:

1.Palphem demolka

2.Hulkiem:)

Guest Asmic

1. z Clarkiem Kentem(Superman) ale z tym co gra glownego bohatera w Tajemnice Smallville, powiedzialbym mu..zdecyduj sie chlopie czego chcesz xD hehe

2. z Hitlerem, powiedzialbym mu, ze przybywam z przyszlosci, ze zostanie schwytany jakkolwiek by sie nie bronil, ogloszony ludobójcą obdarty zywcem ze skory i spalony za massowe zbrodnie, ze doprowadzi do tego, ze caly narod niemiecki bedzie ponizany, jezeli nie zmieni sie i odejdzie od tego co zamierza zrobic ... i nagle znikne przed jego i jego dowodcow oczami.

Astra_Romeo

Z sobą dziesięć lat młodszą :) powiedziała bym sobie kilka mądrości

lyrth

Dobre pytanie. Gdzie wetkniesz szpilkę Zmiany żeby stało się coś dobrego...

Sama nie mam pomysłu. Każdy wydaje się niewystarczająco kunsztowny.

dzikuska-1987

Szczerze, to ja jestem zapaloną fantastką, marzy mi się spotkać super przystojnego wampira hahaha Takie banalne , ale moje. Oczywiście chciałabym poznać też prawdziwego maga. Spotkania z pseudo gwiazdeczkami z TV czy z radia nie interesują mnie w ogóle.

JagodowaTruskawka

Chcialabym spotkac Freddiego Mercurego porozmawiac z nim tak po prostu i ostrzec go przed aids.

2. Myslalam o Wiedzminie Geralcie bo jestem jego fanka, ale sadze ze spotkanie Nostradamusa byloby bardziej owocne. Moim typem jest tez Frank Lloyd Wright, ktorego wypytalabym o jego wizje architektoniczne, albo Gaudiego, te same pytania:)

lyrth

BOGOWIE!

Klnę na wasz egoizm.

Czy WSZYSCY chcą spotkać kogoś tylko żeby kogos wypytać albo ostrzec przed jednym małym zgonem?! Jesteście AŻ TAK egoistyczni? To ćwiczenie jest idealne na myślenie w skali losu globalnego a WY TYLKO O SOBIE! Ghrrrr.

nowa_anna

a ja chcialabym spotkac Jezusa, i spytac sie go czy faktycznie jego historia jest prawda..itd..innych ludzi nie mam zamiaru spotykac,ok moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,,:-P

• Like 1

Marcingollub

Pamele Anderson w wieku 20 lat przed wstawieniem silikonów i Pamelę Anderson w wieku 21 lat po wstawieniu silikonów :)

Elie-1
a ja chcialabym spotkac Jezusa, i spytac sie go czy faktycznie jego historia jest prawda..itd..innych ludzi nie mam zamiaru spotykac,ok moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,,:-P

Ukradłaś mi pomysł. ja również z Jezusem, z całą jego Rodziną.

moze jeszcze Kopernika czy byl ,,kobietom,

Dobre. A nie jesteś ciekawa innych astrologów czy np.Faraona i jego kapłanów - to by było coś. :)

nowa_anna

oczywiscie ze Pitagorasa chcialabym sie spytac czy naparwde byl pewny swych przemyslen:-)) ale lepiej ich duszy nie ruszac,niech sobie spia spokojnie:-P

Rudość

Ja najchętniej spotkałabym Johna Dee albo Leonarda da Vinci czy Michała Anioła. Choć gdybym mogła, spotkałabym się też z Zygmuntem II Augustem, podobno zajmował się on alchemią, powiedziałabym mu też co się stanie po jego śmierci i jak powoli będzie upadać Polska.

protien1482

Na pewno Liam Neeson - żeby nagrał mi fajną wiadomośc na poczcie głosowej (polecam obejrzeć film "taken")

I może Angelinę Jolie bo jest piękna :)

jackol

Chciałbym spotkać Messi'ego oraz Leonarda da Vinci :)

Varinn

1. Dżin - z bajki o Alladynie.

2. Złota rybka - z bajki o złotej rybce spełniającej życzenia.

:zacieszacz:

salvia divinorum

Oj ja bym wielu się chciała zapytać.

Mistrza Twardowskiego czy faktycznie zobaczył samego Diabła i jaką spuściznę po sobie zostawił.

Krzysztofa Jackowskiego jak żyje z tymi wizjami i czemu tak dużo pali.

motylek34

A ja ... pierwszą osobą o której pomyślałam był Bóg... takie banalne... zapytałabym o wszystko...

a drugą osobą , która chciałabym spotkać toooo moją Bratnia Dusza....

Marcingollub

Hitlera i Stalina :)

Spam :)

Edited by Ciastko08