Skocz do zawartości

Potrzebuję pomocy.


Netchel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuję pomocy.

Chcę odzyskać faceta , tak przewertowałam forum i wszędzie zamiast rad jak to zrobić za pomocą magii

opisy konsekwencji , lub życzenia gwałtów dla osoby proszącej o pomoc (o.O)

Jeśli ktoś byłby tak miły napisać tu cokolwiek co mogłoby pomóc , rytuał , runy - cokolwiek.

Jest to dla mnie bardzo ważne , i liczę się z konsekwencjami które zostały już przestawione.

Mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś skłonny podzielić się swoją wiedzą.

Z góry bardzo dziękuję.

Ewentualnie e-mail

 

Nie otrzymasz pomocy na tym forum/ Adam

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie bardzo ważne , i liczę się z konsekwencjami które zostały już przestawione.

 

Ta druga osoba też się z nimi liczy, prawda? Bo razie jakiegokolwiek niewypału, to on będzie miał złamane serce i uraz do kobiet. Nie Ty.

 

'Odzyskać"? Skoro się rozstaliście, to był tego jakiś powód. Pomyśl teraz w drugą stronę. Facet zmusza dziewczynę do seksu. Ona kończy znajomość, bo relacja jest dla niej bardzo niezdrowa. Facet wchodzi na forum. Prosi o jakieś magiczne sposoby na odzyskanie dziewczyny. Otrzymuje rady. Stosuje się do nich. Jakoś mu się udaje i znów jest z tą dziewczyną, ona wraca do niego. On dalej ją molestuje, gwałci, rujnuje jej psychikę. A ona, związana zaklęciem, wiernie przy nim tkwi i go "kocha".

Albo jeszcze lepiej. W końcu mu się nudzi i znajduje sobie inną. A dziewczyna, z totalnie zgwałconą psychiką, teraz już także samotna i wciąż tęskniąca do swego oprawcy.

 

Tak, tak, wiem, że przecież Ty nikogo nie krzywdzisz, masz pełną świadomość konsekwencji, chcesz dobrze, u was w związku nie było gwałtów, ja nic nie wiem o sprawie, więc jak śmiem się wypowiadać, a poza tym Ty go kochasz, to jest związek karmiczny, jesteście sobie przeznaczeni i jesteś już dorosła. Tak, tak.

Edytowane przez Satja
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że po obszernej lekturze, niczego się nie nauczyłaś na błędach poprzedników ;]

 

Temat zamykam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...