Skocz do zawartości

Gdzie sie podzial Lucek .


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyjaciółka stracila kontakt ze swoim <<znajomym>> Facet nie odbiera tel.Nie poklocili sie i nic sie nie stalo .

Polozylam karty ,Co sie stało z Luckiem .

 

Krol karo ,Walet pik , AS trefl

 

Lucek cos nawywijał ,ma kłopoty i kontakt z kims mundurowym ? Nie może sie obecnie odezwać do mojej przyjaciółki ?

To ze nie może sie skontaktować nie jest zależne od niego ??

dokładam kartę . 10 trefl

Kłopoty te sa związane z praca ?

 

helpppppppp.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, te karty nie wyglądają dobrze. Ja bym powiedziała, że on został oszukany w jakiejś sparwie. Do tego połączenie waleta pik z asem trefl i 10 trefl sugeruje że ma on wszelkiego rodzaju kłopoty, a największe to te zdrowotne. As trefl z 10 trefl to poważna, ciężka choroba. Jednak na pewno coś złego się dzieje i dlatego on milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy dziewczyny :o

Lucek po prostu cos nawiwijał, troszkę oszukał, ale odezwie się i to z dobrą wiadomością, na tą chwilę przegryza piwo które sam sobie naważył, a naważył go sporo :D

 

Swoją drogą, as i 10 treflowe, to złe wiadomości, przykre, czasem bardzo przykre, ale dociągnięta została osobno, więc starajmy się jej nie brać pod uwagę.

 

Trzymam kciuki, zeby Lucek jak najszybciej się odezwał.

Edytowane przez Ciastko08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek ..odebrał.. tłumaczył sie jakąś bzdura typu brak kodu pin na jednym z tel ktory ma roaming. tel bywał włączany i wyłączany co potwierdzają raporty sms które docierały do mojej przyjaciółki :) co się stało naprawdę, pewnie prędko sie nie dowiemy ..może kiedyś ?

dzięki za pomoc :poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak. cos nawywijał tylko ze nie chce powiedzieć co ! ważne ze jemu nic sie nie stalo i jest cały i zdrowy .Widocznie nie jest gotowy powiedzieć co naprawdę sie stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przyszło na myśl przesłuchanie/ krótki pobyt w areszcie

 

A czy ty wiesz ze mi tez to przeleciało przez glowe ?? ja myślałam ze on cos w pracy gwizdnol i....

Weryfikacja bedzie pewnie dopiero za miesiąc jak oni sie zobaczą ,na dzień dzisiejszy stoi twardo przy swoim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo :)

Bo walet pikowy i as trefl wskazują również na problemy z prawem i właśnie krótki pobyt w areszcie,a le nie wybiegajmy tak daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

o kursze, szok, nie wiedziałam o takim połączeniu, po prostu sama myśl taka mnie naszła jak spojrzałam na karty, nawet jeśli to prawda to myśle że nie ma co sie martwić, króki areszt jeszcze nie jest taki zły, a nie każdy któy tam trafia musi być niedobrym człowiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...