Jump to content

pani byk- pan koziorozec


kash737

Recommended Posts

To wyjątkowo dobrana para. Jeśli naprawdę się kochają, przeżyją ze sobą wiele lat w szczęściu i spokoju. Oboje mają takie same podejście do życia. Są ostrożni i zapobiegliwi. Są odpowiedzialni, nie trwonią dóbr zdobytych własnymi rękami. Pan Koziorożec będzie imponował Pani Byk swoją powagą, prawdomównością i żelaznymi zasadami. Będzie się przy nim czuła bezpiecznie. Pani Byk urzeknie Koziorożca swoją kobiecością i umiejętnością odgadywania jego pragnień. Związek ten będzie trwał długie lata, bo ani Byk, ani Koziorożec nie zaskoczy partnera nieoczekiwaną zdradą czy zmianą poglądów na życie. Jeśli Pani Byk nie chce zrazić do siebie Koziorożca, powinna nauczyć się gospodarności i oszczędzania.

 

Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Trzeźwy i realistyczny pogląd na świat jest charakterystyczny dla Was obojga. Jesteście do siebie głęboko przywiązani i cenicie to, że możecie na sobie polegać. On jest niesłychanie pracowity i zdyscyplinowany. Ma ambitne plany, które traktuje z powagą i potrafi poświęcać dla nich nawet swoje życie prywatne. Z trudem oddaje się beztroskim rozrywkom.

 

Stosunki między Wami będą układać się harmonijnie, choć nie bez pewnych kłopotów. Zarówno Twoje, jak i jego podejście do życia jest praktyczne i zdroworozsądkowe. Jednak jego pociągają także liczne przyjemności życia. Jest beztroski, a niekiedy nawet bardzo leniwy. Natomiast Ty z trudem otwierasz się na ludzi. W przeciwieństwie do swego partnera czasem wolisz spędzić wieczór w domu, niż zabawić się w większym gronie.

 

Źródło opisów: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
W przeciwieństwie do swego partnera czasem wolisz spędzić wieczór w domu, niż zabawić się w większym gronie.

 

i tu właśnie pojawia się problem sądzenia o ludziach po znakach zodiaku, znam Panią Byk i nie zauważyłem żeby wolała spędzać wieczór w domu, wręcz przeciwnie lubi imprezować. To czego ludzie o sobie nie wiedzą to pozycja ascendentu w horoskopie, to on wskazuje ważniejsze cechy charakteru i modyfikuje cechy charakteru znaku w którym znajduje się słońce

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka
To czego ludzie o sobie nie wiedzą to pozycja ascendentu w horoskopie, to on wskazuje ważniejsze cechy charakteru i modyfikuje cechy charakteru znaku w którym znajduje się słońce

 

Zgadzam się w zupełności :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...