Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji ;)


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się przemogłam i postawiłam sobie karty. Z przełożenia wyszła mi 9 kier, 10 kier (o) i As trefl. I tu się zatrzymałam, bo reszta układu nie wyszła dobrze i nawet jej nie pamiętam. Jedynie to przełożenie, bo nie wiem jak go odczytać. Czy jako nową, niespodziewaną miłość, czy raczej ja się nieszczęśliwie zakocham? Oczywiście ja stawiam na nieszczęśliwą miłość, bo ta odwrócona 10 kier mi się nie podoba i mi psuje wizję szczęśliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu ,moim zdaniem ta 10 mówi o tym zeby uwierzyć w ludzi ( może tu chodzi o niespodziewane uczucie ,romans lub generalnie szczęście które cie spotka :) ) Przestać sie czepiać ,zakładać ze cos tam nie ma prawa sie udać ,ze to ,ze tamto ....Moim zdaniem odzwierciedlać ona może twoje negatywne podejście !!

Rob te karty i przestań sie wygłupiać ,ja bez Ciebie jak bez reki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 10 kier odwrócona to właśnie Twoje obawy przed nieszczęśliwą miłością.

Podpisuję się pod interpretacją Nalki i do niczego nie pieję, ja mam ręce tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. a ta 9 kier z Asem trefl? A tym "piciem" to chodzi o stawianie kart :) No bo się boje kolejnego rozczarowania i bezsensownego zaangażowania się w coś co i tak nie będzie miało przyszłości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Ci wyszło no. Karolcia, co ty taka zahukana? Po co tak? Jak karty pokazuj, że Ty 'dostaniesz' swój własny, prywatny szczęśliwy związek. Tylko schowaj obawy w kieszeń. Naprawdę nie masz złych kart i nie doszukiwać mi się tu proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie mam nawet partnera na oku na ten szczęśliwy związek :( Ojś bo mam taki zły okres w życiu, że tylko sam pesymizm ze mnie wypływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam partner, pracę wolę bardziej, chociaż jakiś mężczyzna u boku też by się przydał ;) Tak do poprzytulania :)

Karolka ... jedno nie wyklucza drugiego a z takim nastawieniem jakie ty masz do zwiazku to jedynie Pudzianowski by się nie bal zbliżyć do Ciebie :hahahaha: Bedzie ok ,głowa do góry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, po prostu jeszcze nie wyleczyłam się z poprzedniej miłości i boję się kolejnej... a jak się nie ma szczęścia w miłości to chociaż na polu zawodowym by mogła być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...