Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu przy jednym pytaniu


Frambuesa_

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam sobie wczoraj karty, zadając pytanie czy wrócimy do siebie z byłym facetem, z którym rozstałam się 2 lata temu. Przyznam szczerze, że rozkład wydaje mi się ciekawy i.. nie do końca jasny. Dlatego proszę Was o pomoc w interpretacji.

 

Założyłam, że jestem Dama Kier a mój były w tym przypadku Król Kier. Nie dzieliłam kart na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, skupiłam się na tych, co leżą najbliżej nas, był to rozkład 8x4, najbardziej brałam pod uwagę dwa pierwsze rzędy.

 

Nie do końca potrafię odczytać "tak" lub "nie" z tego rozkładu. Według mnie była tu wielka miłość (10 kier) i wg mnie jeżeli byśmy mieli wrócić to z jego strony są większe chęci (8 kier + 8 karo) a także miałabym rywalkę (dama trefl + dama pik). Poza tym widzę przy sobie innego mężczyznę i skupienie na pracy (król trefl + 9 trefl). Oprócz tego odczytuję wysokie stanowisko, które zaproponuje mi mężczyzna. Tylko jak to się ma do mojego pytania?

 

 

Próbowałam dodać zdjęcie, ale niestety się nie udało, więc opiszę:

 

KRÓL KIER - 8 KIER - 8 KARO - 10 PIK - DAMA KARO - 10 KIER - 9 KARO - WALET PIK

 

7 TREFL - KRÓL KARO - DAMA TREFL - DAMA PIK - WALET KARO - 9 TREFL - KRÓL TREFL -DAMA KIER

 

7 PIK - KRÓL PIK - 9 KIER - WALET TREFL - 7 KARO - AS KARO - 9 PIK - AS PIK

 

8 TREFL - AS TREFL - AS KIER - 10 KARO - WALET KIER - 10 TREFL - 8 PIK - 7 KIER

Edytowane przez Frambuesa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie łatwiej Ci by było zrobić układ sprawdzający? albo partnerski? Po pierwsze dotyczą konkretów i są jaśniejsze w odczycie. Bo ten układ co zrobiłaś jest dość ogólny i ciężko go będzie zinterpretować stricte pod Twoje pytanie.

Ja bym powiedziała, że on ma kogoś na oku, o czym może świadczyć dama karo i ze ta kobieta jest z daleka, a on ma co do niej poważniejsze zamiary... I może zostać oszukany. Hmm nie wiem jak to zinterpretować, bo skoro nie dzieliłaś na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, to po co te dalsze rzędy? Chciałabym Ci pomóc, ale nie wiem jak ugryźć ten rozkład. Niech się wypowiedzą bardziej doświadczone dziewczyny ;) Ja bym Ci radziła, żebyś zrobiła któryś z układów sprawdzających (Rozkłady Kart Klasycznych - tam znajdziesz), a wtedy będziesz miała jasność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie przed chwilą zrobiłam sobie układ partnerski, bo stwierdziłam, że rzeczywiście ten może być zbyt ogólny. Jak dla mnie karty są dość pesymistyczne. Jak myślicie? Wyszło mi tak:

 

1, 2, 3 - ja i moje uczucia:

 

as kier (odwrócony) - walet trefl - as pik

 

 

4, 5, 6 - uczucia partnera:

 

8 karo - walet pik - 7 pik

 

 

7 - karta wspólna, co nas dzieli, co łączy:

 

7 karo

 

 

8, 9, 10 - przyszłość:

 

10 trefl - 10 pik - 8 trefl

Edytowane przez Frambuesa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz nadzieję, na to, że się zejdziecie.

On nie chce cię oszukiwać i raczej z jego strony to bardziej przyjaźń niż miłość...

Łączą was plotki

A wspólnej przyszłości raczej nie będzie, będą nieporozumienia i wyjazd.

A jak Ty te karty widzisz? Ja nie jestem dobra w interpretacji całej talii kart, więc mogłam coś namieszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie rozkład wskazuje, że ja mam nadzieję, ale się mocno obawiam. Co do niego nie do końca potrafię odczytać - 7 pik + walet pik to obawy i lęki i to raczej nie miłość. Co nas łączy / dzieli - plotki, przyszłość - może coś by było, ale raczej nie będzie przez wyjazd, który może wszystko popsuć (i wyjazd akurat się zgadza).

 

Jestem początkująca, dlatego tak ogólnie to wszystko interpretuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podobnie odczytałam, tylko z tym wyjazdem nie byłam pewna. Ale jak twierdzisz, że będzie miał miejsce to wyjdzie tak jak zinterpretowałyśmy. Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...