Skocz do zawartości

Diagnostyka stanu czakr


Seid

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób zajmujących się diagnostyką czakr rozmaitymi metodami.

 

Czy możliwe jest aby u tej samej osoby w przeciągu krótkiego czasu (kilku godzin) diagnozowanie czakr dało dwie, zupełnie inne i wykluczające się diagnozy?

 

Jestem tego ogromnie ciekaw, bo otrzymałem dwie takie diagnozy, a osoba, która ich dokonała nie jest w stanie w żaden sensowny sposób wyjaśnić tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Angelika_

Zależy jak wypadła diagnoza.

Jeżeli przy pierwszej diagnozie zanieczyszczeni czakr było wysokie, potem zmalało oznacza to, że dana osoba oczyszczała czakry i wynik może się różnić. Tak samo jeśli jest na odwrót, najpierw małe potem większe zanieczyszczenie której z czakry np. 3 czakra serca z małego na duże mogło zanieczyszczenie wzrosnąć a czynnik tego mógł być: stres, kłótnia, złożyczenie.

 

Jeżeli nic się nie robiło diagnoza powinna byc identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika - nie robiłem absolutnie NIC - żadnego oczyszczania czakr, żadnych kłótni, żadnych stresów.

 

W jednej diagnozie była mowa o dużym zanieczyszczeniu czakry 4, potem czakra czwarta okazała się super, a bardzo wysokie zanieczyszczenia miały dwie zupełnie inne czakry.

Pomijam już fakt, że pierwsza diagnoza nie wykazała żadnych klątw i złorzeczeń, a druga klątwę i nie tylko. Poza tym inna osoba dowiedziała się, że ma przy sobie zmarłego ducha osoby, która nota bene jeszcze żyje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Angelika_

jedynie co mi przychodzi do głowy aby to chcąc nie chcąc wytłumaczyć to, to wpływ na wyniki może wpływać: czarna magia oraz mogło być to pomyłką lub błędną diagnozą na skutek złej woli osoby badanej.

Nie wiem czy to ważne ale tak mi się nasunęło, że może być też to, że celowo padły błędne diagnozy jak w tarocie, czyli osoba badana otrzymuje to co chce otrzymać.

 

innego wytłumaczenia nie mam :ojejku: może ktoś inny wytłumaczy to lepiej :)

 

przepraszam, za stylistykę zdań, ale późna pora i slowa mi się nie kleją :D

Edytowane przez Kobalt60
łączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Angelika_

Tego akurat nie brałam pod uwagę (za co przepraszam), ale też taka opcja moze być.

 

Jeśli mogę jakoś pomóc w tej sprawie i proszę pisać śmiało :)

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opinie były całkowicie różne to hmm no cóż- ktoś nie widzi zbyt dobrze. Jednak bywa i tak, że widzący zamiast Ciebie obejrzy kogoś z najbliższego otoczenia. Jeśli nie jest asertywny, to wystarczy ze w trakcie widzenia ktoś siądzie blisko Ciebie. Gdyby opinie różniły się nieznacznie, to nic dziwnego. Widzący tak jak każdy, też patrzy na świat przez pryzmat samego siebie i inne problemy podkreśli, a inne wydadzą mu się banalne :)

Jeżeli bardzo Cię męczy ta diagnoza to napisz na priw- oglądnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...