Skocz do zawartości

Erotycznie!


Geranium

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwnie wyskakiwac mi z takim rozkladem, ale w sumie nic co ludzkie nie jest nam obce :) kolezanka ma dosc zwiazkow i spytala mnie, czy jest szansa na niezobowiazujace wiadomo co w ciagu 2 miesiecy, z panem, ktory jest w zwiazku, ale gorzej mu sie uklada i ktory kiedys bardzo sie nia interesowal, ale go odrzucila. Nadal rozmawiaja i nawet podobno ostatnio mu sie snila w dwuznaczny sposob.

 

Krolowa bulaw, krol bulaw, 10 bulaw, 4 denary, 2 puchary-

 

Ooo, ewidentnie cos miedzy nimi nastapi, krolewska para mi tu pachnie romansem i wielkimi żądzami, ale pan chyba w tych 10 bulawach bedzie mial wyrzuty sumienia. Odetnie sie potem na chwile, ale ostatecznie z niezobowiazujacego seksu widze w tych 2 kiel jakies rodzace sie uczucie wbrew temu, czego oczekuje kolezanka.

Edytowane przez Geranium
Odnośnik do komentarza

Szanse sa, tylko musieliby sie na siebie otworzyc bardziej. Tu same karty takiego zamkniecia na siebie, braku otwartosci: 10 Bulaw, 4 Monet. Potem przychodzic 2 Kielichy, czyli wreszcie to otwarcie sie na siebie. I wtedy rzeczywiscie bedzie mozliwe. Czasem bowiem iskrzy ostro, ale nadal nic sie nie rusza... tu do pewnego momentu tak wlasnie bedzie. Potem jednak powinno cos w tej sprawie ruszyc.

W podsumach jest Gwiazda ze Sprawiedliwoscia i Wieza z Rydwanem. Rowniez karty wskazujace zarowno na inne podejscie do sprawy, jak pozbycie sie ograniczen, ktore na ten moment moga powstrzymywac ich oboje przed rozwojem (jakimkolwiek) tej znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

na pewno jest chemia i przyciągnie spore między tymi osobami, czasem nawet do tego stopnia, że ciężko im przejść obojętnie obok siebie (10 buław), jednak widać, że trzymają dystans (4 monet), z czasem Pan może przejąć inicjatywę i Pani mimowolnie i być może nawet początkowo wbrew swojej woli pojawi się otwartość serca na siebie, tym bardziej, że sumą karty jest Gwiazda, więc zauroczenie plus chemia...może być trudne do pohamowania.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie, zamknieci, ale nic dziwnego, pan jest od roku w zwiazku, jednak ewidentnie ma kryzys, do ktorego od razu sie pani przyznal. Kiedys bardzo sie o nia staral, ona zwiazala sie z kims innym, a potem troche pozalowala, ale twierdzi, ze poki co mysli o czyms raczej niezobowiazujacym. Mysle, ze pana blokuje moralnosc w jakims stopniu, choc kiedys byl z nia powaznie na bakier :D. Mnie to bardzo ciekawi jak to sie rozwinie, czy pan sie rozstani z obecna, czy bedzie cichy romans :D

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Ciebie cieszy jak ktoś jest niemoralny?

Lepiej bądź ostrożna by nie zostać z niczym w przyszłości gdy "cichy" romans okaże się głośnym..to taka delikatna sugestia

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

ja na poczatku widże dobry sex... ojjj bedzie ogień, później, w 10 buław bedzie wycofanie, jakieś takie różnego rodzaje mysli i możliwe, jeśli dobrze to rozegrają, może wyjść coś wiecej niz sam romans.

Odnośnik do komentarza

Daffne, ciagle sie mnie o cos czepiasz. Nie obchodzi mnie to, to ich zycie, wiec co mnie interesuje moralnosc faceta, ktorego nie znam? A kolezanka chce sie zabawic, wiec zycze jej, aby bylo po jej mysli. Te rozklady nie sa od oceniania moich pogladow na zycie tylko pomocy w interpretacji, gwoli scislosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Daffne, ciagle sie mnie o cos czepiasz. Nie obchodzi mnie to, to ich zycie, wiec co mnie interesuje moralnosc faceta, ktorego nie znam? A kolezanka chce sie zabawic, wiec zycze jej, aby bylo po jej mysli. Te rozklady nie sa od oceniania moich pogladow na zycie tylko pomocy w interpretacji, gwoli scislosci.

 

Nie czepiam się, a pytam bo rzuciło mi się w oczy zadowolenie emotkowe, które zabrzmiało jakby cieszyła Cię niemoralność. Chcę poznać tok myślenia, ktory pomaga w późniejszym interpretowaniu. Poza tym nie oceniam, a doradzam bo głównie od takiej pomocy jest też dział interpretacji zdaje się. Odczułam, że powinnam ostrzec bo w przyszłości koleżanka może miec jakieś trudności związkowe.

Edytowane przez Daffne
dopisek
Odnośnik do komentarza

To przepraszam, wzielam to do siebie. Ona ogolnie ma problemy zwiazkowe i dlatego chciala sprobowac czegos bez zaangazowania, ucieszyla mnie nie dawna niemoralnosc faceta, tylko jej zmiana podejscia, bo to dobra dziewczyna i przykro mi patrzec jak jej sie sypia zwiazki. Takie cos mogloby ja podbudowac i uchronic przed rozczarowaniem. Kazde zaangazowanie to u niej potem iles miesiecy cierpienia :/

Odnośnik do komentarza
Może i jest jakieś iskrzenie - flirt...ale romansu ja tutaj nie widzę - skończy się na Pani nadziejach...bo są ku temu przeszkody - chociażby Pana związek którego nie będzie chciał psuć...

 

Ten związek już się psuje i pan podobno zagaja do pani, że żałuje, że kiedyś im nie wyszło :)

No ale zobaczymy, nikomu źle nie życzę, tylko chcę, żeby koleżanka była hepi ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań (zwłaszcza na dłuższą metę, bo jednorazowe wyskoki pomijam). To należy sobie uświadomić na początku.

Jeśli będzie chciała kontynuować znajomość, to prędzej czy później w tym facecie się zakocha.

Zwłaszcza, że jest emocjonalna, jak piszesz.

I znów będzie cierpiała jeśli on niczego więcej nie będzie chciał.

Kobieta od mężczyzny różni się tym, że mężczyzna po wszystkim myśli trzeźwo i ocenia sytuację, a kobieta odwrotnie - po wszystkim przestaje myśleć i snuje plany przyszłościowe.

I kobieta do seksu (na dłuższą znajomość) wybiera mężczyznę, który jest atrakcyjny i mógłby być partnerem na stałe.

Wywód nie dotyczy wyskoków po pijaku. ;)

Edytowane przez Ewitta
Odnośnik do komentarza
Nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań (zwłaszcza na dłuższą metę, bo jednorazowe wyskoki pomijam). To należy sobie uświadomić na początku.

Jeśli będzie chciała kontynuować znajomość, to prędzej czy później w tym facecie się zakocha.

Zwłaszcza, że jest emocjonalna, jak piszesz.

I znów będzie cierpiała jeśli on niczego więcej nie będzie chciał.

Kobieta od mężczyzny różni się tym, że mężczyzna po wszystkim myśli trzeźwo i ocenia sytuację, a kobieta odwrotnie - po wszystkim przestaje myśleć i snuje plany przyszłościowe.

I kobieta do seksu (na dłuższą znajomość) wybiera mężczyznę, który jest atrakcyjny i mógłby być partnerem na stałe.

Wywód nie dotyczy wyskoków po pijaku. ;)

 

No pewnie masz rację, Ewitta, ale nie wiem, co mogłabym jej doradzić. A Ty jak oceniasz rozkład? Bo nie mówimy tu o podejściu :)

Odnośnik do komentarza

ehh dzisiaj swiatowy dzień sexu wiec się pierdo*cie :D

Ja powiem tak. napaleni na siebie oboje. oboje nardzo ogniści ale przeszkody sa. Jak dla mnie to Pan będzie chciał najpierw kolacyjke kino itp. a potem może kiedyś tam sex. W ciągu 2 miesięcy nie widze sexu.

Kochana na czas do 2 miesięcy to najlepszy jest celt na takie rzeczy.

 

1. chwila obecna - teraźniejszość

2. to jest przeszkodą

3. to jest do zrealizwania

4. to odpuscic/zostawić

5. to odejdzie

6.to nadejdzie

7. postawa pytajcego do problemu

8. najedzie i obawy

9. otoczenie

10. wynik

 

Tak proponuje

Odnośnik do komentarza

Geranium słońce Daffne się nie czepia ona taka nie jest... kurcze żebys ty czasem zobaczyła jak my potrafimy argumentami walic na interpretacjach niektórych osob to byś pomyślała, ze my się nienawidzimy (me i Daffne);)))

Odnośnik do komentarza
Geranium słońce Daffne się nie czepia ona taka nie jest... kurcze żebys ty czasem zobaczyła jak my potrafimy argumentami walic na interpretacjach niektórych osob to byś pomyślała, ze my się nienawidzimy (me i Daffne);)))

 

Haha, jestem tu od stycznia, pewnie się przyzwyczaję xD Ja ogólnie mam często cięty język i cyniczna jestem jak jasna cholera, ale to też bez żadnych złych intencji :D

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Geranium słońce Daffne się nie czepia ona taka nie jest... kurcze żebys ty czasem zobaczyła jak my potrafimy argumentami walic na interpretacjach niektórych osob to byś pomyślała, ze my się nienawidzimy (me i Daffne);)))

 

Dokładnie :chytry::usmiech: uwielbiam takie dyskusje zacięte :icon_mrgreen:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Szczerze mówiąc, już się wystraszyłam, że za cholerę dostanę upomnienie, haha, ale jednak s*ka miała większą moc rażenia :P

 

cholera to jeszcze obleci, ale za s..ę powinno być oficjalne upomnienie, staram się jednak unikać takiej formy upomnień. Publicznie i na forum regulamin zabrania stosowania wulgaryzmów, a prywatnie to już indywidualna sprawa. Sama klnę jak większość, ale regulamin to regulamin :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

3/4 WERYFIKACJI

 

Związek Pana wisi na włosku, mówi, że nie będzie się starał ratować i zakończy go. Znajomość z koleżanką się z kolei rozkręca, wczoraj był pierwszy pocałunek, a więc powoli zmierzają do tych 2 pucharów, nazwali się nawet swoimi tajnymi kochankami xD jestem właściwie pewna, że będzie tak jak to widziałam :) Warto wspomnieć, że pan nawet zaczął związkowy temat z nią i umówili się, że zobaczą, co z tego wyjdzie, ale ona się trochę przestraszyła, bo nei chciała tak poważnie, przynajmniej póki co.

Edytowane przez Geranium
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

2 pucharów niesie ze sobą seks... ale 10 buław to taka sytuacja, w której do tego seksu nie dochodzi niemalże w ostatniej chwili, 4 denarów jeśli już ma mówić o seksie to o takim seksie za pieniądze.

para buław wskazuje na silny erotyzm, silny pociąg,

sam jestem ciekawe czy będzie seks, wydaje mi sie, że może tu dojść jednak do seksu, ale do sytuacji bardzo bliskiej seksu...

Odnośnik do komentarza
Może i jest jakieś iskrzenie - flirt...ale romansu ja tutaj nie widzę - skończy się na Pani nadziejach...bo są ku temu przeszkody - chociażby Pana związek którego nie będzie chciał psuć...

 

Pan jednak rezygnuje ze związku, teraz to moja koleżanka ma asa w rękawie i do niej należy decyzja :) Zdziwiła mnie jedynie jej postawa, że póki to było takie odległe, to chciała, a teraz się nagle waha. Bardzo mnie ciekawi, czy w końcu się skusi, a to się okaże pewnie jakoś w ciagu tygodnia, o ile nie dziś.

Odnośnik do komentarza

Te 10 Buław to chyba teraz ten etap, kiedy Pani ciąży zainteresowanie (Król Buław) pana... 4 Monet to takie trzymanie wszystkiego w sobie, zamknięcie na innych i nie okazywanie uczuć i zainteresowania i ten etap jest teraz lub przed nimi, a dalej ładnie - 2 Kielichów to miłe spotkania we dwoje.

Odnośnik do komentarza
Te 10 Buław to chyba teraz ten etap, kiedy Pani ciąży zainteresowanie (Król Buław) pana... 4 Monet to takie trzymanie wszystkiego w sobie, zamknięcie na innych i nie okazywanie uczuć i zainteresowania i ten etap jest teraz lub przed nimi, a dalej ładnie - 2 Kielichów to miłe spotkania we dwoje.
]

 

Co mnie w tych kartach fascynuje to to, że czasem nie wiadomo, o kogo chodzi :P Wszyscy zgodnie powiedzieli, że to Pan będzie rozdarty, bo w końcu jest w zwiazku i sama też tak sądziłam, a tu odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ona z tych co lubi zimnych drani. ;)

Jakby facet ją olewał, to by za nim latała, a jak facet jest emocjonalny i chce z nią być tak uczciwie, to ona ucieka.

Dziewczyna sama funduje sobie emocjonalny rollercoaster. Od euforii, po płacz.

Jeśli ma faktycznie kody męczennicy związkowej, to biedny ten facet, który nie wie w co się pcha. Bo ona zawsze będzie dążyła do tego, żeby być tą męczennicą.

Pogadaj z nią lepiej i powiedz, żeby zastanowiła się czego właściwie chce od związków i facetów i od siebie samej.

Sam pomysł seksu bez zobowiązań, też stawia ją w roli tej pognębionej. Może ona uważa po prostu (tak podświadomie), że nie zasługuje na normalny związek?

Edytowane przez Ewitta
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy jestem odpowiednią osobą do prawienia morałów, bo sama mam podobnie, ale zobaczymy, jak to u nich wyjdzie, wczoraj się nie odezwała, więc nic nie wiem, ale na pewno dam znać.

Edytowane przez Geranium
Odnośnik do komentarza
]

 

Co mnie w tych kartach fascynuje to to, że czasem nie wiadomo, o kogo chodzi :P Wszyscy zgodnie powiedzieli, że to Pan będzie rozdarty, bo w końcu jest w zwiazku i sama też tak sądziłam, a tu odwrotnie.

 

o nie wszyscy ja nie mówiłam o rozdarciu ...chyba:hahahaha:

Odnośnik do komentarza

A więc Pani poznała nowego mężczyznę i postanowiła dać szansę jakiejś głębszej relacji, pomysł o szybkim romansie znikł równie szybko jak się pojawił :) Myślę, że tym lepiej dla niej, bo facet wydaje się być porządny :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja weryfikacji

 

Koniec koncow to ja mialam racje :)

Minely prawie dwa miechy, pani nie wyszlo z innym, pan rzucil dziewczyne. Zostali kochankami w doslownym tego slowa znaczeniu ];-> przy czym pan ma nadzieje na cos wiecej, pani na razie nie chce wybiegac w przyszlosc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...