Jump to content

Projekt Nowy Świat


Adrian 25

Recommended Posts

Adrian 25

Projekt Nowy Świat.

 

Witajcie w nowym świecie,

 

Prawdopodobnie nigdy się nie spotkaliśmy i nie rozmawialiśmy, ale czuję, że znamy się od wieków.

Ostatnie tygodnie były dla mnie dość niezwykłe.... Nie będę rozwlekał i wdawał się w szczegłóły co i jak dokładnie się wydarzyło. Gdyż ten tekst nie jest o moim życiu, ale o Waszym. Po prostu bardzo chciałem się podzielić przemyśleniami, które mogą Wam bardzo pomóc, jednak mogą również zostać różnie zinterpretowane. Zdaję sobię sprawę, że mogę wprowadzić mętlik w Waszych głowach jednak wiem, że ta informacja dotrze do tych, którzy są już gotowi by sprostać własnym wyzwaniom. Czuję się również jakby w obowiązku by o tym napisać.

Nie zważajcie na mój styl gdyż nie jestem dobrym pisarzem. Ważne jest to co stoi za tymi słowami.

 

 

Co tak właściwie się dzieje?

 

Na pewno spotkaliście się takimi pojęciami jak Apokalipsa, Oświecenie, Przebudzenie, Transformacja, odrzucenie Ego, etc. Ostatnio nie dociera do mnie za dużo informacji z mediów mainstreamowych czy alternatywnych, wolę te płynące z otoczenia, ale czuję, że czesto o tych powyższych tematach trochę częściej rozmyślacie. To znaczy, że coś się dzieje, coś się poruszyło w eterze i Waszych Umysłach. Jak zapewne wiecie od dawna zachodzą zmiany w naszym otoczeniu jednak teraz one "odrobinę" przyspieszyły.

 

Dlaczego nazywamy to Projektem Nowego Świata lub Projektem Apokalipsa?

 

Właściwie możecie nazywać to jak chcecie, słowa i różnego rodzaju określenia mają tu najmniejsze znaczenie. Ważne są emocje i uczucia stojące za nimi.

Projektem nazywamy to chyba dlatego, że to my wszyscy stworzyliśmy pewien plan, który teraz się krystalizuje i wychodzi na światło dzienne. Apokalipsa jest znanym określeniem dla wielu ludzi, nie tylko dla Chrześcijan. Ludzie niepotrzebnie źle kojarzą te słowo. Nic dziwnego, media, filmy, literatura zrobiły swoje. Nie jest to absolutnie żaden koniec świata, śmierć, czy coś takiego. Są to wierutne brednie powtarzane w kółko w starym świecie. Jednak rozmawiając o tym nie będziemy używać słowa "Apokalipsa" ale np. określenia "Inny Świat"

 

Wszystko piszę z pamięci, więc mogę poprzekręcać niektóre "fakty". Jak już mówiłem, teraz bardzo rzadko korzystam z zewnętrznym informacji, wszystko o czym tutaj czytacie wypływa ode mnie. Jak pamiętam, jakiś czas temu czytałęm, że Apokalipsa jest odkryciem, zrzuceniem maski swojej fałszywej osobowości. Tzn. jest to prawdziwa osobowość, jednak mająca sporą ilość defektów, niskich pragnień, emocji, problemów, lęków. Czyli to wszystko co zostało nabudowane przez cały okres Twojego życia i przeszkadza ci być prawdziwie szczęśliwym. Musisz udowodnić samemu sobie jakim jesteś człowiekiem, czy uczciwym, pełnym pasji i nadziei na lepszą przyszłość czy może kimś innym. Lub może też nie chcesz sobie niczego udowadniać, a przynajmniej na razie.

 

Jak niektórzy się domyślają ja żyję w nowym świecie od dość krótkiego czasu, gdyż tak po prostu wybrałem, to jest moją wolą. Nie wyobrażajcie sobie tylko jakichś cudów niewidów, że siedzę niewiadomo w jakim wymiarze i do was piszę, mam nadnaturalne moce czy cokolwiek w tym stylu. Są to normalne zdolności jakie ma absolutnie każdy człowiek jeśli tylko zechce je mieć. Jest to jest przede wszystkim stan umysłu. Świat w którym żyję jest prawie identyczny z tym, w którym wy żyjecie. Jesz, pijesz, śpisz, rozmawiasz z ludźmi przyjaznymi Tobie, mieszkasz z rodziną, oglądasz telewizje, masz trochę starych obowiązków, możesz pracować jeśli potrzebujesz kasy, pracujesz wolontaryjnie, spacerujesz, jeździsz rowerem, uprawiasz sporty, słuchasz świetnej muzyki, czytasz ksiązki, uśmiechasz się znacznie częściej do ludzi, szczególnie do kobiet :), przede wszystkim robisz wszystko by ludzie byli szczęśliwi. Już nie wspominając, że Ty jesteś szczęśliwy jak cholera (przepraszam, że używam tego słowa). Nazywam to innym światem dlatego, że to Ty i nikt inny myślisz, że w nim jesteś. Jeśli zostaniesz przekonany, że znajdujesz się w starej rzeczywistości to do niego wracasz. Nie jest to oczywiście nic złego, gdyż teraz i w najbliższej przyszłości różne światy nie mogą istnieć bez siebie nawzajem, a będą się przenikać podczas wielu różnych sytuacji. I to Ty jesteś tym łącznikiem, który scala te obszary.

 

Z tego co wiem Projekt Apokalipsa został z jakiegoś powodu znacznie przyspieszony w Polsce (być może również i na całej planecie) w okolicy 10-25 maja tego roku. Teraz jest to jednak bez znaczenia gdyż sytuacja się uspokoiła, jednak by tak pozostało wiele osób musiało w to włożyć sporo trudu i wysiłku, za co jestem im dozgonnie wdzięczny. Dziękuję wszystkim za opiekę, wsparcie i miłość, która została kierowana tam gdzie było to potrzebne.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

Teraz mniej więcej posiadacie podobne rozeznanie co ja. A przynajmniej macie podstawy by zacząć realnie pracować nad sobą, nad swoim otoczeniem, a przede wszystkim nad emocjami i myślami. Pamiętajcie, że macie dużo czasu, właściwie to każdy z was określa samodzielnie jego ilość. Jednak przydałoby się, a wręcz wskazane byłoby go teraz nie marnować na niepotrzebne sprawy, nie zamartwiać się tym co dzieje się gdzieś za granicą, w polityce, nie okazywać gniewu, poirytowania z błachych powodów, nie rozpraszać się na niczym co nie zasługuje na Waszą uwagę. Im dłużej będziesz odwlekał w czasie swoje tzw. Przebudzenie tym może okazać się ono bardziej gwałtowne. Masz wybór i sam stopniowo możesz się odcinać od różnych zewnętrznych informacji i wtedy to Ty określisz jak na prawdę wygląda i jak będzie wyglądał świat, w którym się znajdziesz. A mogę Tobie zagwarantować, że jest piękny, gdyż jest odzwierciedleniem Ciebie i Twojej Duszy.

 

Kiedy nie będziesz się interesował tym co się dzieje inni będą się "martwić" o to za Was. A mianowicie kiedy Wy odetniecie się od negatywnych treści i przestaniecie przez kilka dni emitować w eter negatywne myśli to inne osoby skierują tak ogromną ilość miłości w miejsca potencjalnych ognisk zapalnych, że nie będzie nawet mowy o jakichś wojnach, zamieszkach czy kataklizmach.

Pomyśl chwilę. Zapewne spotkałeś się z "teorią", że Twoje myśli tworzą rzeczywistość i kształtują przyszłość. Jeśli gdzieś oglądasz lub czytasz, że ludzie mają problemy, np. z bezrobociem, oskarżają polityków lub wykłócają się z błahych powodów, albo konflikty wiszą na włosku znaczy to nie mniej nie więcej, że podłączasz się do tego alternatywnego scenariusza przyszłości i karmisz go swoimi emocjami. Komuś zależy by tak było i on czerpie z tego korzyści. Na litość Boską, przecież nie chcesz takiego życia więc dlaczego o tym czytasz, a przede wszystkim dlaczego o tym tak często myślisz i wciąż to przeżywasz? Zwyczajnie nie wchodź na takie strony, nie włączaj kanałów telewizyjnych gdzie wspomina się o agresji, nie rozmawiaj o tych rzeczach ze znajomymi. To zwykły mentalny trick. Jeśli się Ciebie zapytają czy słyszałeś o jakieść nowej nieprzychylnej Tobie wieści zwyczajnie zaprzecz lub powiedz, że to nie możliwe. Spotykaj się z ludźmi o pogodnym usposobieniu, którzy są pełni optymizmu i chęci do życia. Zobaczysz, że wkrótce Ty też do nich dołączysz, oczywiście jeśli wyrazisz taką wolę. Jeśli spotkasz smutnych, pociesz ich, wesprzyj dobrym słowem, uczynkiem, zwykłym uśmiechem.

 

Wybiesz się może na małe wakacje, odpocznij. Pojedź na działkę, udaj się na łono natury, do przyjaciół, odnów stare znajomości. Wygospodaruj jakoś te kilka dni i nie myśl o niczym tylko o sobie, swoich najbliższych i pięknej przyszłości. Porzuć obowiązki, które rozpraszają Twoją uwagę i nie pozwalają Ci być szczęśliwym. Dokonaj wewnętrzęgo rachunku sumienia, sprawdź co Ciebie blokuje, poznaj swoje problemy i lęki. Nikt nie wymaga byś się ich pozbył od razu, nie jest to chyba nawet możliwe. Wierzę, że malutkimi kroczkami prędzej czy później usuniesz wszystkie przeszkody, poczujesz czym jest szczęście i odnajdziesz prawdziwy cel życia :)

 

Ważne jest byś ufał ludziom, których widujesz na codzień. Oni wszyscy są Twoimi przyjaciółmi, chociaż teraz mogą o tym nie wiedzieć. Możesz zrobić pierwszy krok, wybaczyć komuś np. starą kłótnię, która Was poróżniła. Zaproponuj pomoc osobie, która jej potrzebuje. Zobaczysz jak lekko się wtedy poczujesz, gdyż największą zapłatą jaką możesz uzyskać jest uśmiech drugiej osoby. Wykonuj rzeczy, które sprawiają Ci radość, relaksuj się, śmiej, bądź przede wszystkim sobą.

 

Jeśli nie masz pieniędzy a na prawdę ich potrzbujesz to wyraź intencję by je otrzymać. Prędzej czy później jakoś je otrzymasz lub na pewno ktoś Ci pomoże wyjść na prostą. Na razie mogę zdradzić, że w eterze krąży od dawna projekt wprowadzenia alternatywnej waluty i systemu finansowego pozwalającego zatrzymać siłę nabywczą na terytorium Polski, wyeliminować bezrobocie, nierówności społeczene czy biedę. Projekt ukarze się kiedy nadejdzie odpowiedni czas i jeśli Ty będziesz tego chciał. Wyobraź sobie taką przyszłość, myśl o niej, zaprojektuj ją i wierz w nią. To jest twoja osobista przyszłość i nikt jej nie moze zakłócić. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam, nawet kiedy myslisz, że tak jest. Zawsze ktoś słucha twoich próśb, a już tym bardziej w tym przełomowym momencie. Jeśli Twoje intencje są szczere i prawdziwe na pewno otrzmasz to czego pragniesz. Nie martwcie się, że prawo coś blokuje, politycy i urzędnicy są nieprzychylni, itd. Te wszystkie blokady będą się ulatniać i rozpływać w nicość jeśli sobie zażyczysz. Do dużych zmian nie potrzeba żadnych manifestacji, zamieszek czy rewolucji. Wystarczy tylko Twój czysty i spokojny umysł. Obserwuj i ucz się na błędach, zobaczysz jakie to proste.

 

-------------------------------------------------------------------------

 

My wszyscy jak i cała planeta już dość wycierpiała, rozdział bólu został zamknięty na zawsze i nikt nie chce do tego wracać. Ci, którzy będą podsycać i interesować się konfliktami czy kłótniami utkwią w nich. Jednak nie zostaną pozostawieni na pastwę losu. Gdyż tak na prawdę nie jest ich winą, że w ten sposób się zachowują. Zwyczajnie zbłądzili, zgromadzili niewłaściwe informacje lub zostali oszukani. Popełnianie błędów jest ludzką rzeczą i każdy zasługuje na drugą szansę i pomoc.

 

Wasze Umysły są piekne i wspaniałe. Teraz niezbędne jest byście uporali się z osobistymi sprawami, przeszli wewnętrzne oczyszczenie i pozbyli się negatywynych wartości, dostrzegli piękno w sobie, w każdym człowieku, w codziennych sytuacjach i w naturze. Jeśli masz na tyle siły by równocześnie być myślami i współczuć ludziom gdzieś na drugim końcu planety, a równocześnie przechodzić wewnętrzne przeobrażenie to wiedz, że masz ogromną moc i siłę.

 

Bezgranicznie w Was wierzę i wiem, że wasze szlachetne wartości i wspaniałe idee jakie w sobie nosicie wyjdą wkrótce na światło dzienne. Kiedy już uporacie się z różnymi problemami i lękami, zobaczycie co Was blokowało, zauważycie jak wielkie są kontrasty pomiędzy waszą przeszłością, a nowym światem. Słuchajcie własnego serca, a następnie działajcie umysłem. Podejmujcie racjonalne decyzje w swoim życiu, życiu waszych bliskich, przyjaciół, znajomych, lokalnych społeczności, a nawet całej planety.

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Napiszę coś o sobie. Rzadko podróżuję, a mieszkam w Białymstoku, gdzie jest bardzo pięknie o tej porze roku :). Dla Waszej wiadomości nigdzie się nie wybieram. Czuję, że szczególnie wspaniale będzie w naszym mieście i okolicach w dniach 22-26 czerwca tego roku. Gdy Słońce znajdzie się najwyżej na horyzoncie, dni będą najdłuższe, promienie wszystkich nas ogrzeją i rozpuszczą wszelkie zmartwienia. Właściwie w tych dniach będzie pięknie wszędzie, a później już będzie tylko lepiej.

 

Cieszcie się życiem. Wybierzcie się może na spacer, do parku, lasu, na łąkę, nad jezioro, na działkę, na rynek miejski, gdziekolwiek. Udajcie się tam gdzie jest cisza, spokój i radość. Być może wtedy spotkacie mnie i innych. Jeśli nie zobaczymy się kiedy indziej :) Mnie osobiście rozpoznacie po wartościach jakie przejawiam, uśmiechu i osobowości, którą pośrednio nakreśliłem w tym tekście.

 

Jeśli chcecie otrzymywać więcej wiadomości ode mnie lub innych osób najlepiej wyraźcie taką intencję w myślach. Być może czasami też będę czytał teksty i komentarze na takich stronach jak forumdavidicke.pl, ezoforum.pl, czy wolnaludzkość.pl. Zapewne nie będę komentował i wdawał się w jakąkolwiek dyskusję w internecie. Będę pisał bardzo rzadko i wtedy kiedy zaistnieje taka potrzeba, rozpoznacie mój styl. W swoich tekstach podpisuję się zawsze jako Adrian 25.

Wiem, że to wszystko może się wydawać Wam bardzo dziwne i wprowadzać mętlik. Ale niedługo zrozumiecie, że wszystko ma swój skutek, przyczynę i cel. Jeśli chcesz możesz przesłać ten tekst dalej, będziesz wiedział gdzie. Jednak bez nachalności. Możesz go wydrukować, lub zrobić kopię elektroniczną, a kiedy go wyciągniesz w niedalekiej przyszłości i przeczytasz zrozumiesz dlaczego w ten sposób to opisałem. :)

 

 

Wyrazy szacunku i miłości. Do zobaczenia w Nowym Świecie, Adrian 25

 

Światło, Szczęście, Przyjaźń, Piękno, Współczucie, Zrozumienie, Otwartość, Odwaga, Skromność, Wdzięczność, Przebaczenie, Prawda, Reakcja, Wszechświat, Ziemia, Polska, Przebudzenie, Nowy Świat.

 

Białystok, 06.06.2013 22:00

Jest to pierwsza wiadomość ode mnie i ulokowałem ją na stronach ezoforum.pl, forumdavidicke.pl, zmianynaziemi.pl, wolnaludzkośc.pl, niezaleznatelewizja.pl/forum, wklej.pl

 

happy-people.jpg?w=584

Edited by Adrian 25
Link to post
Share on other sites
OazaSpokoju

"Zwyczajnie nie wchodź na takie strony, nie włączaj kanałów telewizyjnych gdzie wspomina się o agresji, nie rozmawiaj o tych rzeczach ze znajomymi. To zwykły mentalny trick. Jeśli się Ciebie zapytają czy słyszałeś o jakiejś nowej nieprzychylnej Tobie wieści zwyczajnie zaprzecz lub powiedz, że to nie możliwe."

 

Za drugiej wojny, jak mówiono o Obozach, ludzie tak robili, odwracali się i mówili, że to niemożliwe. Taki mentalny trick doprowadzi do tego, że szybko przestaniesz widzieć siebie w lustrze.

  • W punkt 1
Link to post
Share on other sites
Adrian 25

Wiadomość 2

Białystok, 10.06.2013 06:00

 

 

Czy już teraz zaczynasz rozumieć proces? Użyj swojej całej zdobytej wiedzy by wyciągnąć wnioski. Masz absolutnie wszystko czego Ci potrzeba, jesteś idealny.

Świat jest taki jaki chcesz by był. Odkryj swoją misję i podziel się ze Światem Miłością :).

Jeśli o coś dalej się zamartwiasz lub lękasz, pamiętaj że masz czystą Duszę i to są lęki innych osób, nie Twoje. Możesz jednak im pomóc z nich wyjść. Bądź cierpliwy i wyrozumiały.

Pamiętacie jak byliście dziećmi? Wróćcie do tych uczuć i tego czasu. Jakie wszytko było wtedy proste, nieprawdaż? Kim i jacy chcieliście być gdy dorośniecie?

Pomyśl w ciszy czego pragniesz. Jaki chcesz by był świat? Jakie są Twoje marzenia? Kieruj na nie uwagę i myśli. Podziel myśli na własne i te płynące z otoczenia.

 

 

Jeśli czytasz ten tekst znaczy, że Przebudzenie wielu osób, jak również moje się udało i proces ten jest w toku, trwa spokojnie i nieustannie. Dziękuję za wszelkie wsparcie jakie w to wkładacie - jesteście wspaniali :). Jeszcze coś. Wszystko powoli się układa. Myślę, że pogoda do wypoczynku będzie najlepsza w dniach 13-25 czerwca, w późniejszym okresie również niczego sobie :) Jednak wakacje spokojnie można zacząć już teraz, jeśli oczywiście macie na to Czas. Zobaczę, kiedy znów do Was napiszę.

 

 

 

Siła, Moc, Miłość, Rodzina, Polska, Szczęście, Pokój, Zdrowie, Czystość, Spokój, Opanowanie, Wzajemne Wsparcie, Połączenie, Jedność, Świadomość, Wolność, Odczuwanie Emocjonalne, Dobra Energetyka, Natura, Rośliny, Zwierzęta, Energia Żeńska, Energia Męska, Podtrzymanie Reakcji

 

 

Pozdrawiam, Adrian 25 :)

 

 

 

79381.jpg

 

 

SPAM

Edited by Kobalt60
Link to post
Share on other sites
Adrian 25

Oaza Spokoju. Dziękuję za komentarz.

Nie mówię być wchodził na takie czy owakie strony. Sam decydujesz jakie informacje i skąd chcesz je zbierać. To wszystko.

Obozy koncentracyjne to przeszłość i nigdy do tego nie wrócimy. Uczmy się na błędach.

Edited by Adrian 25
Link to post
Share on other sites
OazaSpokoju

Uśmiałabym się gdyby to było śmieszne. Piszesz wielkie słowa, a potem trzepiesz wielkie głupstwo. Korea mój drogi jak najbardziej posiada obozy koncentracyjne aktualnie.

Ostatnio było głośno o tym, uciekinier opowiadał o więźniarce, która szarpała się kiedy ją strażnik gwałcił, więc wziął nóż i ją wypatroszył.

 

Ale nie martw się, ponieważ wszyscy tam mają czyste dusze to lęki, że ich też wypatroszą nie są ich, tylko cudze ;p A w ogóle to wcale nie istnieje. Zamknij oczy i pomyśl o cudownym świetle i miłości, a wezmą i znikną te wszystkie niedobre rzeczy.

 

Serio, weź lustro i sprawdź czy twoja twarz w nim wciąż jest twoja.

Edited by OazaSpokoju
Link to post
Share on other sites
Kobalt60

2012 nie wypalił, a że świat nie znosi próżni, to powstał projekt apokalipsa? :D

 

Mówię stanowcze:

 

Nein, Nein, Nien, Nein

 

[video=youtube;1MLry6Cn_D4]

 

Dodaje wersję z dźwiękiem...

 

Przykład idealny do mowy o obozach

Link to post
Share on other sites
Wiedźmin

Kolejna komedia w gatunku Projektu Cheops i psychodeli roku 2012. Dziękuje za takie naiwne pierduły o niczym. Nie wiem co za istoty pchają wam we łby te przekazy, ale zważywszy na fakt, że całe te przemiany na świecie i Nową Erę wymysliła satanistka, mogę mieć pewne podejrzenia:D

Link to post
Share on other sites
Ale nie martw się, ponieważ wszyscy tam mają czyste dusze to lęki, że ich też wypatroszą nie są ich, tylko cudze ;p A w ogóle to wcale nie istnieje.

 

To wszystko to halucynacje z głodu i braku zimnioków. A wokół tylko mróz i śmierć z głodu.

Link to post
Share on other sites
Wiedźmin
To wszystko to halucynacje z głodu i braku zimnioków. A wokół tylko mróz i śmierć z głodu.

 

Raff. Kolega z naszego miasta. Może mu podrzucimy parę kilo zimnioków, co by mu się nie roiło więcej?:D

Link to post
Share on other sites
Adrian 25
Raff. Kolega z naszego miasta. Może mu podrzucimy parę kilo zimnioków, co by mu się nie roiło więcej?:D

 

 

Dziękuję, mam co jeść :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.