Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację relacji karmicznej


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Proszę o interpretację relacji karmicznej. Ja 31.01.1987 on 10.02.1983. Związek sygnowany jest wibracją 9. Łatwo nie jest. Co mamy takiego do odpracowania? czy jest to w ogóle możliwe do odczytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że sygnowany 9-tką, to i tak mało

dokłada się tutaj jeszcze trójka - Twoja droga życia, jego I punkt zwrotny - związek, w którym jest za dużo osób postronnych, wtrącających się, a może jest to romans a nie związek...

w każdym razie, trzeba sobie uświadomić, to że para to para a nie trójkąt czy czworobok.

Związek jest istotą dwóch osób, może za dużo osób wtrąca się do waszej relacji, za bardzo obnażacie się, obnosicie osobom postronnym z tym, co się dzieje w waszej relacji.

U Ciebie spora skłonność do spektakularności zachowań, do emocjonalnego podchodzenia do różnych spraw, możesz często zbyt silnie ulegać pobudzeniu...

a on znowu ma trudność skoncentrować się, bardzo łatwo się rozprasza, podatny jest na wpływy.

I u niego jest po części taki trwanie w trójkątach, w układach gdzie jest więcej niż 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się to ze on ma skłonności do trójkątów, zawsze kończymy się spotykać bo on poznał kogoś nowego..., ale po jakimś czasie znów wraca... ;/

Ja jestem osobą emocjonalną i czasami robię w około siebie wielkie hallo... jednak zawsze mówię to co mi leży na sercu i co mnie boli.

Dla mnie romans to coś co jest i się w pewnym momencie kończy a nie trwa 3 lata z małymi przerwami. Nie mniej jednak może to i romans.

Jeśli chodzi o nasze relacje to zawsze spotykamy się w ukryciu on nie zna moich znajomych, a ja nie znam jego.

Jeśli chodzi o wpływ osób myślę ze najbardziej wpływają na niego koledzy ciągnąc na imprezy i bawić się kobietami jak lalkami... Ma skłonności do zdrad.. etc.

Twoim zdaniem karma do przerobienia miedzy nami to to ze musimy zdać sobie sprawę z tego ze związek to 2 anie 3 czy 4 ?

Czy jeszcze coś jest o czym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm albo on musi zdać sobie sprawę ze trójkąty prowadząc do samotności?

 

oprócz tego o czym wiem czyli jego skłonności do trójkątów etc. czy jest jeszcze jakaś karma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm albo on musi zdać sobie sprawę ze trójkąty prowadząc do samotności?

 

oprócz tego o czym wiem czyli jego skłonności do trójkątów etc. czy jest jeszcze jakaś karma ?

 

on z 3 w 1 pz nigdy sam nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wystarczy, być może jest coś jeszcze dlatego chciałabym o tym wiedzieć. O tym ze on ma w 1PZ 3 a ja jestem 3 to wiedziałam wcześniej ale nikt nie był w stanie mi tego wyjaśnić wiec za to dziękuje. Pytam wciąż o to czy jest coś jeszcze bo wole wiedzieć jak najwięcej.

Mam jeszcze 1 pytani a mianowicie:. Skąd wiadomo ze karma została przepracowana? czy są podstawy lub możliwości sprawdzenia czy zostało już to przepracowane.

 

Związek karmiczny o 9 to związek lekcja wiec oboje musimy coś z niego wynieść.Jakaś lekcje tak przynajmniej to rozumiem.

IRIDOS wiem ze nigdy sam nie będzie ale jeśli jest to 1 PZ ( jak mam rozumieć punkt zwrotny w życiu) to przecież kiedyś przechodzi się do pz 2.

Może jestem zbyt głupia żeby to zrozumieć, lub rozumiem to dosyć dobrze ale chce większych informacji.

Wiec jesli jest ktos kto moze odpowiedziec mi na moje pytania to byłabym wdzieczna jestem nawet w stanie zrekompensować czas mi poświęcony.

Edytowane przez Ivone2
bład w pisowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1pz działa całe zycie ma silny wpływ na postrzeganie nas przez innych zreszta wszystkie wibracje mniej lub bardziej całe zycie działaja od nas zalezy jak je przepracowujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem.

 

A możecie mi odpowiedzieć na 1 pytanie jeszcze?

chodzi o ta karmiczna 9. Skoro miedzy nami jest ta karma w postaci jego chodzenia na boki to czy ja skoro zdałam sobie sprawę ze jest to złe i że związek to związek 2 osób (zawsze to wiedziałam i za każdym razem gdy dowiadywałam się o tym ze znów poznał kogoś nowego to ja kończyłam znajomość bo mi się nie podobało być tą 2 3 czy nawet 4) to czy moja karma jest już przerobiona i czy jest możliwość zakończenia tej relacji ? kiedyś ktoś na tym forum napisał ze związek trwa dopóki karma nie zostanie przerobiona. A oboje nie wyniosą z tego związku lekcji.

dziekuj i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy odpracowałs to z czym przyszłaś na swiat co sobie "zaplanowałaś"obierajac to a nie co innego to zalezy od twojej świadomości

ja nie rozumiem dajesz facetowi kolejne szanse i pytasz czy karmę odpracowałaś?

no widać ze bawidamek a ty w masochizm sie bawisz

9 to wibracja nauki samodoskonalenia się i wibracja samotnośc ipustelnictwa związki sygnowane 9 ciężko jest utrzymać 9 potrzeba przestrzeni wolności jesteśmy razem ale ja muszę miec swoja własną przestrzeń do której ty nie masz wstępu jeśli to zrozumie druga osoba wtedy jest ok ale najczęściej ciężko zaakceptować 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha wiec to o to w tym chodzi... dziękuje za informację, widzisz inaczej to rozumiałam.

Daje mu kolejne szanse bo go kocham.. (choć sama już nie wiem... ).

Obiecuje przestane bawić się w ten masochizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sama zauważyłaś on jest typem kobieciarza, i przez czas w którym się spotykaliśmy był na prawdę dobrym wspaniałym człowiekiem, później wyszło szydło z worka.. w momencie gdy ja połknęłam haczyk i odkryłam się z uczuciami zaczął takie jazdy wyprawiać.. typ kobieciarza w 100% na prawdę wiem ze jest w nim dobry człowiek ale to jak mnie traktuje daje mi powód do tego żeby go olać. raczej nic dobrego z nim w życiu by mnie nie spotkało. mogę cos ci napisać jeszcze na PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...