Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji rozkładu partnerskiego


aachilelichaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postawiłam karty (rozkład partnerski) żeby sprawdzić czy będę w związku z panem Y.

Z tego co karty pokazały , nie wydaję mi się jednak żeby coś z tego mogło być.

 

Ja i moje uczucia : Walet Trefl , 10 Trefl , Dama Trefl.

Mam duże obawy , sama nie wierzę żeby coś z tego mogło być , nie umiem się otworzyć ?

 

Y i jego uczucia : Walet Pik , 9 Karo , Dama Kier.

Widzi we mnie atrakcyjną kobietę ale raczej nie myśli o poważnym związku , nie ma szczerych zamiarów ?

 

Co nas łączy / dzieli : 10 Kier

Tu właśnie mam problem bo nie wiem jak to odczytać , 10 kier na ogół kojarzy mi się z pozytywnymi uczuciami a nawet miłością , tylko nie wiem czy właśnie to nas łączy czy dzieli ?

 

Przyszłość : 9 Trefl (O) , Król Pik , 9 Pik (O).

Tu nie widzę pozytywnej przyszłości , raczej bym powiedziała że nic poważniejszego nie będzie między nami , może nawet zerwiemy kontakt ze sobą ?

 

Proszę o pomoc bardziej doświadczone dziewczyny ode mnie , żeby napisały jak one to widzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

spróbuję zinterpretować,

Twoje uczucia: 9 trefl ewidentnie pokazuje że masz obawy, że masz pełno wątpliwości, nie wiesz czy mu możesz zaufać a to cie troche zniechęca, widać że chcesz sie z nim spotykać,ciągnie Cie do niego, jesteś bardzo zazdrosna,jesteś troszke słaba emocjonalnie to pokazuje 10 trefl, widzisz go jako stanowczego faceta który wie czego chce i do tego dąży

 

jego uczucia: chyba jesteś od niego troche młodsza bo wygląda to tak jakby miał Cie troszke za małolate, osobe nie dokońca dojrzałą,lekkomyślną, niezdecydowaną, on jest Tobą ewidentnie zainteresowany, dobrze sie czuje w Twoim towarzystwie, widzi że Ci sie podoba :)

 

co łaczy/dzieli: pozytywne uczucia,radość kiedy spędzacie wspólnie czas, pogoda ducha to dobra karta i to was łączy, nie pokazało sie nic co mogłoby was dzielić, ewentualnie zaświtało mi w głowie jakaś podróż, wyjazd, Pan nie wybiera sie gdzieś przypadkiem na wakacje?

 

przyszłość: doceni Twoje zaangażowanie w wasze relacje, trwały związek, będziecie ze sobą,ale nie będzie to idealny związek, problemem może stać sie jakiś jego nałóg

 

tak ja to widze, czekam na dalsze interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje uczucia: Boisz się planowania z nim przyszłości, boisz się że się sparzysz i będziesz cierpiała. Ogólnie jesteś rozdarta, bo z jednej strony chciałabyś z nim być, a z drugiej masz jakieś opory.

Jego uczucia: na pewno mu się podobasz, widzi w Tobie wartościową i ciepłą kobietę, jednak nie ufałabym mu do końca, bo w jakiejś sprawie cię oszukuje.

Łączy / dzieli: to bardzo dobra karta, bardzo optymistyczna i radosna i na pewno łączy a nie dzieli ;) jest nadzieją na prawdziwe uczucie.

Przyszłość: będziecie się spotykać, jednak wkradną się jakieś nieporozumienia, kłótnie, będziesz się zastanawiała nad rozstaniem.

 

Ja to widzę tak :) Ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moje uczucia : Walet Trefl , 10 Trefl , Dama Trefl.

Czujesz ze bardziej jesteś jego przyjaciółka niż partnerka.Potrzebujesz nowych doznań i emocji .w związku czujesz sie samotna .sadzisz ze on nie jest gotowy jeszcze na poważny ,stały związek .

Walet Pik , 9 Karo , Dama Kier.

On uważa cie za kobietę swego serca ale raczej nie planuje i nie myśli przyszłościowo .jest mu ok tak jak jest.

10 Kier

karta miłości i pozytywnych uczuć .Oboje jesteście fajnymi otwartymi ludźmi dobrze sie czujecie będąc ze sobą .

9 Trefl (O) , Król Pik , 9 Pik (O).

dogadacie sie ,uratujecie ten związek oboje staniecie sie bardziej odpowiedzialni a co za tym idzie bardziej szczęśliwi !

to tyle ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postawiłam karty (rozkład partnerski) żeby sprawdzić czy będę w związku z panem Y.

Z tego co karty pokazały , nie wydaję mi się jednak żeby coś z tego mogło być.

 

Ja i moje uczucia : Walet Trefl , 10 Trefl , Dama Trefl.

Mam duże obawy , sama nie wierzę żeby coś z tego mogło być , nie umiem się otworzyć ?

 

Y i jego uczucia : Walet Pik , 9 Karo , Dama Kier.

Widzi we mnie atrakcyjną kobietę ale raczej nie myśli o poważnym związku , nie ma szczerych zamiarów ?

 

Co nas łączy / dzieli : 10 Kier

Tu właśnie mam problem bo nie wiem jak to odczytać , 10 kier na ogół kojarzy mi się z pozytywnymi uczuciami a nawet miłością , tylko nie wiem czy właśnie to nas łączy czy dzieli ?

 

Przyszłość : 9 Trefl (O) , Król Pik , 9 Pik (O).

Tu nie widzę pozytywnej przyszłości , raczej bym powiedziała że nic poważniejszego nie będzie między nami , może nawet zerwiemy kontakt ze sobą ?

 

Proszę o pomoc bardziej doświadczone dziewczyny ode mnie , żeby napisały jak one to widzą :)

 

Dziewczyny już wszystko napisały co mogly napisać :D A warto trzymac się ich intepretacji, bo mają pojęcie i 'noska' :D

Ja ze swojej strony moge dodać tyle, że to raczej Ty tutaj masz dystans, on ma naprawdę ciepłe uczucia, ale jeszcze nie znasz go na tyle dobrze na ile powinnaś, nie odsłonił przed Tobą wszystkiego o czym mówi walet pikowy. ta 10 kier, napewno Was nie dzieli, a łączy, wzajemne uczucie :) Kontakt, może Wam się urwać, ale nie na długo, a spowoduje to jego służbowy wyjazd, praca etc. Przyszłość rysuje Wam się klarownie, choć nie do końca sielankowo, ale napewno wiele Was nauczy ten związek.

Powinniście dużo rozmawiać ze sobą, ponieważ i Ty i on wyszliście jako ludzie skrywający przed sobą dość wiele znaczących spraw. On jako osoba czekająca, Ty jako osoba powściągliwa i to wlaśnie powinniście wyjaśnić i starać się zmienić, ponieważ to najbardziej Was w tym momencie blokuje.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny już wszystko napisały co mogly napisać :D A warto trzymac się ich intepretacji, bo mają pojęcie i 'noska' :D

Ja ze swojej strony moge dodać tyle, że to raczej Ty tutaj masz dystans, on ma naprawdę ciepłe uczucia, ale jeszcze nie znasz go na tyle dobrze na ile powinnaś, nie odsłonił przed Tobą wszystkiego o czym mówi walet pikowy. ta 10 kier, napewno Was nie dzieli, a łączy, wzajemne uczucie :) Kontakt, może Wam się urwać, ale nie na długo, a spowoduje to jego służbowy wyjazd, praca etc. Przyszłość rysuje Wam się klarownie, choć nie do końca sielankowo, ale napewno wiele Was nauczy ten związek.

Powinniście dużo rozmawiać ze sobą, ponieważ i Ty i on wyszliście jako ludzie skrywający przed sobą dość wiele znaczących spraw. On jako osoba czekająca, Ty jako osoba powściągliwa i to wlaśnie powinniście wyjaśnić i starać się zmienić, ponieważ to najbardziej Was w tym momencie blokuje.

 

Pozdrawiam :)

 

Boże, daj mi takie zdolności interpretowania :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...