Skocz do zawartości

Sportowa wróżba-Pytanie


Orion44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kieruje się z takim trochę nie codziennym pytaniem ale jednak mnie bardzo ciekawi a mianowicie czy istnieje taka możliwość wywróżenia np. z kart czy np. mój kolega który gra zawodowo w tenis ziemny,wygra mecz z przeciwnikiem?

Czy jest możliwe wywróżenie takiego czegoś,nie chodzi tu o jakiś dokładny wynik itp, po prostu czy zwycięży?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać iż teraz jestem bardzo zaciekawiony.

Mam jeszcze kilka pytań a mianowicie:

1.Czy żeby wróżyć coś takiego należy mieć jakieś zdolności specjalne,czy wystarczy po prostu mieć odpowiednie karty,znać znaczenie kart i układów itp. sprawy?

2. Jakie informacje,rzeczy trzeba posiadać aby móc coś takiego wywróżyć takiej osobie.Chodzi tu o takie sprawy jak data urodzenia,zdjęcie itp.

3.Jak tak na prawdę to się robi,no znaczy jak takie coś wywróżyć?

4. Jaka metoda wywróżenia będzie najbardziej skuteczna,czy na przykład w takim przypadku Tarot czy może jakaś inna metoda itp.?

 

Proszę w miarę możliwości i chęci o wyjaśnienie moich zapytań i tego tematu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekam i czekam i nikt nie odpisuje...:_smutny:

 

Więc proszę jeszcze raz..

Pomóżcie mi i w miarę możliwości udzielcie mi odpowiedzi na wcześniejsze pytania,bo ja jestem początkujący i dopiero co wkroczyłem w ten temat i chciałbym się dowiedzieć trochę...

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać iż teraz jestem bardzo zaciekawiony.

Mam jeszcze kilka pytań a mianowicie:

1.Czy żeby wróżyć coś takiego należy mieć jakieś zdolności specjalne,czy wystarczy po prostu mieć odpowiednie karty,znać znaczenie kart i układów itp. sprawy?

2. Jakie informacje,rzeczy trzeba posiadać aby móc coś takiego wywróżyć takiej osobie.Chodzi tu o takie sprawy jak data urodzenia,zdjęcie itp.

3.Jak tak na prawdę to się robi,no znaczy jak takie coś wywróżyć?

4. Jaka metoda wywróżenia będzie najbardziej skuteczna,czy na przykład w takim przypadku Tarot czy może jakaś inna metoda itp.?

 

Proszę w miarę możliwości i chęci o wyjaśnienie moich zapytań i tego tematu...

Pozdrawiam

 

Co do Twojego pierwszego pytania-tak naprawde i jedno i drugie,trzeba miec karty,trzeba je czuc,trzeba miec intuicje,znac odpowiednie uklady,a przede wszystkim znaczenie kart.Na pewno nie mozna sie nimi bawic,jezeli uwierzysz w to,co chca Ci przekazac katy,to beda mowily Ci prawde.

 

Co do pytania drugiego-najlepiej znac imie i date ur,a zdjecie jest zazwyczaj przydatne do wrozenia jasnowidzom z tego co wiem.

 

Co do pytania trzeciego-practise makes perfect;)

 

Co do pytania czwartego-hmm tak naprawde kazda talia powinna dac Ci odpowiedz na pytanie dotyczace ewntualnych porazek czy sukcesow w sporcie,bowiem kazde karty maja takie postaci czy figury,ktore o tym mowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki patsy za odpowiedzi.

Ja znalazłem w domu takie karty ---karty9oh.th.jpg Talia składa się z 36 kart w 6 różnych kolorach: żółtym, niebieskim, pomarańczowym, czerwonym, zielonym i białym. Na każdej z nich jest podpis typu: tęsknota i odpowiedni do tego rysunek..

I mam pytanie czy takimi można to wywróżyć?

Druga sprawa że ja w ogóle nie wiem co to są za karty,a do tego jednej mi brakuje z rodzaju z tych niebieskiego tła,czy można wróżyć bez jednej?

No i tak w ogóle to nie wiem jak rozkładać te karty bo załóżmy jak rozłożę karty a tam będzie karta "kochanka" lub jakaś inna przecież wtedy to nie jak będzie się miało do pytania związanego z tym kto wygra mecz tenisowy.Tak ogólnie to ja nie wiem jak się za to wziąć i to zrozumieć wszystko.

Myślałem żeby może spróbować wróżyć jakieś mecze w zawodowym tenisie Na przykład znaleźć jakiś mecz co będzie na następny dzień,znaleźć informacje o zawodnikach danych i spróbować wywróżyć kto wygra mecz,jak myślicie może się udać coś takiego?

A jak bym na przykład poszedł do zawodowej wróżki i zapytał dal informacje o dwóch graczach,miejsce w jakim będą rywalizować i czy taka wróżka mogla by wywróżyć kto wygra mecz,była by wstanie? i czy by chciała?

No mam tyle pytań a nie wiem jak się za to wziąć ,proszę pomóżcie mi to zrozumieć wszystko,bo to takie skomplikowane...

Edytowane przez Orion44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te karty wygladaja mi na Karty Cyganskie,jezeli chcesz zaczac wrozyc,to najpierw musisz zaczac z nimi sam obcowac czyli poznac znaczenie poszczegolnych kart w pozycji prostej i odwroconej(bo to bardzo wazne),znac odpowiednie uklady,jak chcesz moge Ci powrozyc,ale musisz zadac konkretne pytanie,pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało że to karty cygańskie.

Wiesz co ja tam sobie wróżyć jakoś specjalnie nie chce,chodzi mi praktycznie o wywróżenie meczów tenisa.Dostałem tez informacje ze dobra alternatywa na wywróżenie kto wygra mecz tenisowy była by analiza biorytmu oraz numerologiczna,jak zrobiłem testy na meczach tenisa to sama analiza biorytmu absolutnie się nie sprawdziła,słyszałem ze może połączenie analizy biorytmu i numerologicznej dałoby sukces lecz o ile znaleźć program do biorytmu znalazłem to już programu numerologicznego na dany dzień nie mogę znaleźć w sieci.

Zna ktoś może taki program?

Ojj nie wiem już sam,a czy może ktoś z Was próbował wywróżyć jakąś metodą zdarzenie sportowe?

Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...