Skocz do zawartości

miłość karmiczna. jak to sprawdzić?


brak_kontroli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość enke89
Witam, chciałam zapytać jak profesjonalnie można sprawdzić za pomocą liczb czy miłość jest karmiczna?

 

poproś kogoś na tym forum w odpowiednim dziale, na pewno Ci pomogą z interpretacją :)

wyczytałam ostanio, że na pierwszy rzut oka można zbadać karmiczność samemu - np. droga życia jednej osoby (6) pokrywa się z dniem urodzenia drugiej (15.06.1985 -> 15 -> 1+5 -> 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze musisz sobie uświadomić co to jest miłość karmiczna a co to jest relacja karmiczna czy też związek... bo są to jednak inne pojęcia.

już trochę zaczynają być "wyświechtane", bo wiele osób dosłownie rajcuje to, że ich relacją nosi znamiona karmiczności,

w żaden sposób nawet nie zadają sobie trudu, żeby w ogóle dowiedzieć się co znaczą te słowa.

 

miłość karmiczna to ten "grom z jasnego nieba"", który spada na dwojga ludzi, oni pasują do siebie idealnie, chociaż życie kładzie im różne kłody pod nogi, ale jeśli są dojrzali, potrafią je przejść

 

Relacja karmiczna, to praktycznie każda relacja na tym świecie... po spotykamy kogoś po coś i dlaczego... w jakimś ściśle określonym celu.

 

Miłość karmiczna będzie zawsze odwzajemniona, ale związek karmiczny niekoniecznie. Karmicznych relacji można mieć kilka, baaa... kilkanaście...

ale karmiczna miłość jest tylko jedna. I jeśli takiej doznasz, będziesz o tym wiedzieć

 

 

do poczytania, żeby już nie powielać: http://www.ezoforum.pl/zwiazki-karmiczne/45839-milosc-karmiczna-czy-zdarza-sie-raz.html#post338084

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mam pytanie jesli chodzi o milosc karmiczna.Mysle ,ze spotkalam kogos takiego ale nic dobrego z tego nie wyszlo .Z jego strony doszlo do bardzo tragicznych wydarzen.Mam prosbe czy moglby mi ktos polozyc karty na ta milosc, nie wiem gdzie szukac rozwiazania.([email protected])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...