Skocz do zawartości

Niepokoj i strach kaplanow


Venus123

Rekomendowane odpowiedzi

NIEPOKOJ I STRACH KAPLANOW

Wszystko co dzieje na Ziemi jest efektem negatywnych vibracji tak zwaych EGO ktore obecnie ulegaja rozkladowi.

Wazne jest zebysmy byli swiadomi ze ludzkosc a wiec takze DUCHOWNI zanajduja w procesie przebudzenia ktory toczy sie obecnie na calej planecie.

Wszyscy ludzie sa pod wplywem wibracji EGO,duchowienstwo tez.

Nasze zrozumienie niepokoju,strachu i chwilowej desperacji ktory odczuwaja kaplani jest wazne.

Na tym etapie procesu nie rozumieja kaplani ze rozpad wiary i struktur kosciola jest nieunikniony.

To jest powodem wystepowania obronnych mechanizmow u duchowienstwa:oskarzen,atakow,obrony itd

Po przemianie vibracji Ego beda wszyscy ludzi myslec inaczej ,duchowni tez.

Na przyklad :BOG nie jest kims ani czyms.

BOG JEST ZRODLEM Z KTOREGO WSZZYSCY I WSZYSTKO CO ISTNIEJE POWSTAJE.

I Jezus i ty tez pochodzisz z tego zrodla.

Wszystkie religie na Ziemi powstaly pod wplywem vibracji Ego i ulegna rozpadowi poniewaz Ego ulegnie rozpadowi.

Problemy i konflikty przestana istniec kiedy ich powod vibracje Ego przstana istniec.

Process przemiany negatywnych vibracji na pozytywne toczy sie teraz na calej planecie.

Z nowych frekwencji powstanie NOWY SWIAT bez problemow i konfliktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Jezus i ty tez pochodzisz z tego zrodla.

Obawiam się, że nie pochodzę z tego samego źródła. W odróżnieniu od Jezusa jestem człowiekiem z krwi i kości, a nie postacią literacką :P

 

Poza tym należałoby chyba uściślić, o których kapłanów i jakich religii chodzi, nieprawdaż? Jakoś nie widać niepokoju wśród islamskich muftich ani żerców Rodzimego Kościoła Polskiego na przykład ;)

 

 

Ale zdaje się, że to powrót na forum Wojowniczki Ego, najlepiej chyba będzie pisane przez nią bzdury zwyczajnie ignorować ;)

Edytowane przez artemisia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ego ulegnie rozpadowi i wszyscy będziemy szczęśliwymi warzywami :)

 

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

 

Obawiam się, że nie pochodzę z tego samego źródła. W odróżnieniu od Jezusa jestem człowiekiem z krwi i kości, a nie postacią literacką :P

 

Poza tym należałoby chyba uściślić, o których kapłanów i jakich religii chodzi, nieprawdaż? Jakoś nie widać niepokoju wśród islamskich muftich ani żerców Rodzimego Kościoła Polskiego na przykład ;)

 

 

Ale zdaje się, że to powrót na forum Wojowniczki Ego, najlepiej chyba będzie pisane przez nią bzdury zwyczajnie ignorować ;)

 

 

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

 

hehe

 

Już takie coś na forum było! Niezła zabawa, bo wyszło, że jestem jakiś rozwinięty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak dobrze :) Czytam właśnie historię Zen i tam piszą, że nie ma czegoś takiego jak ego, więc nie może ci się rozpadać, co gorsza, ciebie też nie ma więc nie możesz być rozwinięty.

Już sama nie wiem czy w tej sytuacji, jestem na drodze do Nirwany czy tkwię w złudzeniach po uszy, ale piszą, żeby się nie przejmować więc jakoś przędę ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEPOKOJ I STRACH KAPLANOW

Wszystko co dzieje na Ziemi jest efektem negatywnych vibracji tak zwaych EGO ktore obecnie ulegaja rozkladowi.

Wazne jest zebysmy byli swiadomi ze ludzkosc a wiec takze DUCHOWNI zanajduja w procesie przebudzenia ktory toczy sie obecnie na calej planecie.

Wszyscy ludzie sa pod wplywem wibracji EGO,duchowienstwo tez.

Nasze zrozumienie niepokoju,strachu i chwilowej desperacji ktory odczuwaja kaplani jest wazne.

Na tym etapie procesu nie rozumieja kaplani ze rozpad wiary i struktur kosciola jest nieunikniony.

To jest powodem wystepowania obronnych mechanizmow u duchowienstwa:oskarzen,atakow,obrony itd

Po przemianie vibracji Ego beda wszyscy ludzi myslec inaczej ,duchowni tez.

Na przyklad :BOG nie jest kims ani czyms.

BOG JEST ZRODLEM Z KTOREGO WSZZYSCY I WSZYSTKO CO ISTNIEJE POWSTAJE.

I Jezus i ty tez pochodzisz z tego zrodla.

Wszystkie religie na Ziemi powstaly pod wplywem vibracji Ego i ulegna rozpadowi poniewaz Ego ulegnie rozpadowi.

Problemy i konflikty przestana istniec kiedy ich powod vibracje Ego przstana istniec.

Process przemiany negatywnych vibracji na pozytywne toczy sie teraz na calej planecie.

Z nowych frekwencji powstanie NOWY SWIAT bez problemow i konfliktow.

 

jedyna sensowna odpowiedz na Twoj post jaka mi sie nasuwa to "Ojej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

Już takie coś na forum było! Niezła zabawa, bo wyszło, że jestem jakiś rozwinięty ;D

 

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

 

nie ma tak dobrze :) Czytam właśnie historię Zen i tam piszą, że nie ma czegoś takiego jak ego, więc nie może ci się rozpadać, co gorsza, ciebie też nie ma więc nie możesz być rozwinięty.

Już sama nie wiem czy w tej sytuacji, jestem na drodze do Nirwany czy tkwię w złudzeniach po uszy, ale piszą, żeby się nie przejmować więc jakoś przędę ;-p

 

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

 

Proszę nie dodawać posta pod postem, tylko używać funkcji edytuj/ Adam

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

 

 

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Aury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna sensowna odpowiedz na Twoj post jaka mi sie nasuwa to "Ojej"

 

Text jest napisany pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Barbary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie jest napisane pod wplywem negatywnych vibracji Ego i jest jednym z wielu mechanizmow obronnych uzywanych przy oslabieniu struktur Ego.

To oznacza ze jestes juz w procesie przemiany negatywnych wibracji Ego w pozytywne.

Proces bedzie sie toczyl spontanicznie i rozpad twojej struktury stworzonej przez Ego jest nieunikniony.

Gratuluje.

Pozdrowienia od Aury

 

Gratuluje swiadomosci i kreatywnosci.

Oczywiscie u mnie tez toczy sie proces przemiany vibracji i rozkladu Ego.

Pozdrowienia od Barbary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus - taśma Ci się zacięła i w kółko piszesz to samo. Obniż nieco wibracje Ego to może ruszy :)

 

To co ja robie oslabia Ego struktury.

Procesy we Wszechswiecie opieraja sie na powtarzaniu.Na przyklad:rytmdnia,pory roku itd

Przemiana negatywnych vibracji Ego ktore sa powodem destruktywnych aktywnosci na Ziemi jest tego typu procesem,gdyz Ziemia jest czescia Wszechswiata.

Dobranoc

Barbara Santana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja robie oslabia Ego struktury.

 

To co robisz to najnormalniejszy w świecie spam.

 

Procesy we Wszechswiecie opieraja sie na powtarzaniu.Na przyklad:rytmdnia,pory roku itd

 

Owszem, ale Twoje spamowanie forum ma się nijak do cykliczności w naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...