Skocz do zawartości

Pilnie poszukuje szeptunki


Kyasarin

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje szeptunki, lub kogoś kto miałby do takowej namiar. ( ale takiej z prawdziwego zdarzenia, nie oszustki, która robi to dla pieniędzy). Na moim domu, mamie i mnie ciąży klątwa ( jestem tego pewna na 100% ) i potrzebuje szeptunki, która mogła by pomóc. Czerwone wstążki i brzozowa magia tylko troszeczkę osłabiła klątwy. Myślę że to wynika z faktu iż osoba która te klątwy rzuca mieszka w domu obok ( to nie jest dobry człowiek, na dodatek sama przyznała że te klątwy rzuciła, na dodatek bardzo boi się tych czerwonych wstążek. ) Proszę o konkretne odpowiedzi typu nazwa miejscowości, adres. Nie piszcie ogólników że na Mazowszu ich dużo tyle to ja tez wiem.

Edytowane przez Kyasarin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś Rutka na Podlasiu, koło Bielska Podlaskiego. Dokładnego adresu nie znam(jeden z pierwszych domów po lewej przy wjeździe do wioski od strony Bielska), ale jak zapytasz we wsi o "szeptuchę" lub lepiej "doktora" to Cię pokierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem to o czym mówili dzisiaj w wiadomościach ? Oglądam materiał o jakiejś szeptuchie ale zapomniałam nazwy miejscowości. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Eugenia z Opaki Dużej, która jest jasnowidzem.

 

Specjalizuje się zwłaszcza w widzeniu chorób i przyszłości osób, które od dawna nie chorują na nic, bo leżą w grobie od paru ładnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ja byłam ostatnio w Opace i pani Eugenia powiedziałami wszystko co było w mojej przeszłości, jakie to miało następstwa itd. Więc od każdej reguły jest wyjątek i ja wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a czy mozna znalezc kogos takiego w lubuskim wojewodztwie..?

 

 

Szeptuchy nie, ale jakaś babka zajmująca się np. leczeniem pewnie się znajdzie.

 

 

A widzisz ja byłam ostatnio w Opace i pani Eugenia powiedziałami wszystko co było w mojej przeszłości, jakie to miało następstwa itd. Więc od każdej reguły jest wyjątek i ja wierzę.

 

 

Jesteś jedną z niewielu zadowolonych, chyba pierwszą, którą widzę na oczy ;)

Wolę jednak wierzyć Cyceronowi, który mawiał, że wyjątek potwierdza regułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sama szukam jakiejś wróżki , szeptunki z prawdziwego zdarzenia w Lubuskim , i nie mogę znalesc.

Moja teściowa jeździła do takiej , ponoć bardzo dobrej w Gorzowie , ale nie za bardzo chce mi zdradzić gdzie to jest. Jeżeli bym sie czegoś dowiedziała , dam znać a jeżeli ktoś coś wie proszę o odzew na gg 19365678. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...