Jump to content
lola_21

Bardzo proszę o analizę

Recommended Posts

lola_21

Jak w temacie. Moja data urodzenia -27.05.1989; data urodzenia drugiej osoby - 02.01.1988. Bardzo dziekuję:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

Jest to związek karmiczny o wibracji 7.Relacja jest karmiczna ale nie wiem czy łączą Was poprzednie wcielenia, ponieważ z Waszych dat iewiele na to wskazuje, w każdym razie macie ze sobą jakąś wspólną lekcję do przerobienia.

Przede wszystkim powinniście się skupić na wypracowaniu porozumienia na płaszczyźnie duchowej. W takiej relacji najczęstrze są problemy z komunikacją między partnerami. To jest bardzo emocjonalny związek, łatwo o nieporozumienia, napięcia. To wszystko może tworzyć problemy.

 

Ty jesteś numerologiczną 5 z I punktem zwrotnym 5 i w cyklu formującym 5. Jesteś bardzo żywiołową, spontaniczną osobą, lubisz doświadczać nowych rzeczy, możesz być też kimś w rodzaju przewodnika, autorytetu dla otoczenia - ludzie liczą się z Twoim zdaniem. Masz też dużą wiedzę duchową (27) nabytą jeszcze w poprzednich wcieleniach - zajmowałaś się ezoteryką, poświęcałaś się samodoskonaleniu i rozwojowi duchowemu, mogłaś być też mistrzem duchowym, kimś w rodzaju kapłana i nauczyciela, swoją więdzą i umiejętnościami służyłaś ludziom stąd ten ogromny potencjał, który wyniosłaś. Masz więc ukryte zdolności ale ponieważ w poprzednich wcieleniach poświęcałaś się tylko rozwojowi duchowemu teraz aby wydobyć wszystkie Twoje ukryte umiejętności musisz najpierw zrealizować się w parnterstwie/rodzinie. W drugiej połowie życia, kiedy już będziesz miała za sobą doświadczenie i ustabilizujesz swoje prywatne zycie możesz intensywniej zająć się ezoteryką nawet pomagając innym. Stad też ta 5 - w obecnym życiu będziesz doświadczać, skupiać się na bardziej przyziemnych rzeczach (czego nie robiłaś w poprzednich wcieleniach) także będziesz przyciągać zmienne sytuacje, przyjemności zmysłowe - generalnie przerabiać wszystko to od czego uciekałaś bo w drodze ku doskonałości dusza musi zmierzyć się z każdym rodzajem doświadczeń i wyciągnąć z tego odpowiednią lekcję.

Możesz dosyć szybko wejść w stały związek/małżeństwo bo w ten sposób właśnie relaizujesz się duchowo. Musisz nauczyć się życia we dwójkę, w partnerstwie - jako jednostka już bardzo dobrze sobie radzisz. Przy tylu 5 to może być bardzo trudne dla Ciebie, uważasz, że wiesz lepiej co często bywa prawdą ale w partnerstwie trzeba wykazać się umiejętnością współpracy, słuchania drugiej strony i wspólnego podejmowania decyzji. Musisz nauczyć się tego działania razem i to jest Twoje głowne zadanie - Twój przyszły partner jak i dzieci będą Ci w tym pomagać. Powinnaś też cały czas dbać o te relacje, wychodzić z inicjatywą i pracować nad charakterem piątki często bywają dosyć wybuchowe, emocjonalne.

 

Druga osoba ma za to karmę 26 więc też praca na relacjami międzyludzkimi (takze w związku). Osoba ta ma Droge Zycia 2/11 czyli też potencjał tzw "kapłan ludu" w poprzednich wcieleniach również pomagał innym i wypracował sobie potencjał energetyczny. Może mieć trudności skupieniem się, często 11 czy to z dż czy z dnia ur są bardzo chaotyczne, w ich życiu też panuje duży chaos czasem nie potrafią tego ogarnąć i nad tym powinny pracować. To są ludzie też bardzo oryginalni i pomysłowi z ogromną wyobraźnią (czasem też mają umiejętności eoteryczne np jasnowidzenie itd). Trudno jest im wydobyć swoje atuty kiedy są rozproszone.

Ta osoba jest obecnie pod wpływem cyklu formującego o wibracji 1 i I pz - 3. To jest nauka własnej autonomii, niezależności i liczenia tylko na siebie - dużo sie dzieje, dużo nowych sytuacji i ludzi, mogą być problemy jeśli będzie opierać się na innych. Dużo szans od losu może wtedy stracić. Na Waszą relację mogą też mieć negatywny wpływ osoby trzecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lola_21

Dziękuje bardzo za odpowiedz:) Przepraszam, że z lekkim opóźnieniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...