Skocz do zawartości

gdzie mój bagaż?


wierzba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sniło mi się że ze swoim byłym mężem wybrałam sie w podróż. niestety w trakcie okazoło się że nie zabrałam ze sobą żadnych rzeczy. on natomiast był idealnie spakowany. nie byłam tym faktem szczególnie zdenerwowana. owszem rodziło to pewien niepokój jednak miałam świadomiść że jakoś sobie poradze. nie byliśmy bardzo daleko jednak powrót nie był możliwy a i ja nie miałam ochoty wracać.

Proszę o interpretację i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sniło mi się że ze swoim byłym mężem wybrałam sie w podróż. niestety w trakcie okazoło się że nie zabrałam ze sobą żadnych rzeczy. on natomiast był idealnie spakowany. nie byłam tym faktem szczególnie zdenerwowana. owszem rodziło to pewien niepokój jednak miałam świadomiść że jakoś sobie poradze. nie byliśmy bardzo daleko jednak powrót nie był możliwy a i ja nie miałam ochoty wracać.

Proszę o interpretację i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

 

Witam

Wydaje mi sie,ze ten bagaz,to wlasnie bagaz doswiadczen po malzenstwie(napisalas,ze jestescie rozwiedzeni).Ty tego bagazu sie juz dawno pozbylas,dalas sobie rade z tym wszystkim(napisalas,ze wcale nie bylas zdenerwowana tym,ze w podroz wyruszasz z niczym tak naprawde,wiedzialas,ze dasz sobie rade),a Twoj maz nie,on mial wszystko poukladane,pozbierane,jemu jest ciezej po prostu po rozstaniu,moze ma nadzieje,ze wrocicie jednak do siebie,ze znow sie zejdziecie.Podroz wspolna to taka symboliczna wasza wedrowka,ale tak naprawde to nowy etap zycia dla Ciebie-Ty idziesz w ta podroz lepiej przygotowana,jestes gotowa na cale nowum,ktore na Ciebie czeka,ale nie chcesz z bylym mezem isc-dlatego we snie byliscie daleko od siebie,a powrot (do waszej przeszlosci,do Was)byl po prostu niemozliwy,bo jak sama napisalas,nie mialas na to ochoty juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...