Skocz do zawartości

Przyszlosc _klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

1 karta mówi o trwałości zwiazku i przedstawia sie w karcie K trefl

Związek ten będzie dosyć stabilny i będą go ciągle rozwijać opierając sie na własnej mądrości życiowej i doświadczeniu

 

2,karta ..szanse ma małżeństwo .. As pik (O)

raczej chyba szans nie ma na formalny zwiazek

 

3.szanse na dziecko ..dama karo

mysle ze tak , nadzieja jest .

 

4. jakość związku ( ogolny zarys jakosci zwiazku ) dama serduszko

związek oparty na pozytywach ,milosci ,wrażliwości i wzajemnej atrakcyjności ,chyba tu niczego złego wyłuskać nie mogę .

 

5.mocne strony związku J karo

Oboje sa spontaniczni, lubia wolnosc i przygode wiec chyba nigdy nie beda sie ze soba nudzic .sadze ze rowniez oboje sa bardzo otwarci i maja duze sznse aby przez dialog uniknac wielu nieporozumien w zwiazku .To tak mi nasuwaja ..kara.. tu skupione

 

6. słabe strony związku Akaro

trochę egoistyczny .związek na odległość ,za duże skupienie na finansach .

 

 

?????????????????????

poprosze wszystkich o pomoc ,dziękować !!

Edytowane przez nalka47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 karta mówi o trwałości zwiazku i przedstawia sie w karcie K trefl

Związek ten będzie dosyć stabilny i będą go ciągle rozwijać opierając sie na własnej mądrości życiowej i doświadczeniu

 

2,karta ..szanse ma małżeństwo .. As pik (O)

raczej chyba szans nie ma na formalny zwiazek

 

3.szanse na dziecko ..dama karo

mysle ze tak , nadzieja jest .

 

4. jakość związku ( ogolny zarys jakosci zwiazku ) dama serduszko

związek oparty na pozytywach ,milosci ,wrażliwości i wzajemnej atrakcyjności ,chyba tu niczego złego wyłuskać nie mogę .Ona raczej jako głowa związku :)

 

5.mocne strony związku J karo

Oboje sa spontaniczni, lubia wolnosc i przygode wiec chyba nigdy nie beda sie ze soba nudzic .sadze ze rowniez oboje sa bardzo otwarci i maja duze sznse aby przez dialog uniknac wielu nieporozumien w zwiazku .To tak mi nasuwaja ..kara.. tu skupione

 

6. słabe strony związku Akaro

trochę egoistyczny .związek na odległość ,za duże skupienie na finansach . Mało czasu wygospodarowanego dla siebie, bo gonitwa za lepszym jutrem.

 

 

?????????????????????

poprosze wszystkich o pomoc ,dziękować !!

 

No i co tu dodawać jak tu nie ma co dodawać, no Karolka ma racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...