Skocz do zawartości

kasa ! klasyczne


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Da mojej kolezanki zrobilam rozklad z trojeczki na pytanie .. jakie jest zrodlo problemow finansowych w domu ?..

7 pik ,7 serce ,krol pik

powiedziałabym ze główna przyczyna kłopotów sa tz przyjaciele rodziny .karty radzą aby zrobić krok w tyl i zacząć wszystko od początku i nieopowiadając o niczym nikomu .Problemy raczej sa związane z kłopotami urzędowymi i zawodowymi. Karty te przestrzegają również przez ewentualnymi niesnaskami w zwiazku wynikłymi z obecnych problemow ,

 

Następne 3 karty stawiam na pytanie ..kiedy i czy w ogóle skończą się kłopoty finansowe w tej rodzinie ? ..

 

dama pik, 7 serce, 8 serce

???? wydaje mi sie ze stan ten jeszcze troszkę potrwa ,ze w najbliższym czasie jeszcze coś się wykluje nowego .

powiem szczerze ze nie mam zielonego pojęcia jak to czytać bo 8 można odczytać jako pomyślny rezultat ale nie wiem jak i z czym mam to połączyć

\

dokładam kartę 8 trefl mówiąca znowu o plotkach ,oszczerstwach i awanturach .....

 

Bardzo,bardzo prosze o pomoc przy tym rozkładzie albo jestem dziś do bani albo te karty sa dziwne jakieś .dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij te 7 i 8 leniuszku ,ja ogolnych tez jeszcze nie czuje sie na silach interpr.z 7 i 8

 

ja z 7 i 8 nic nie pomoge, bo to dla mnie magia :) Ale większość się zgadza z tego co napisałaś... niestety :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Da mojej kolezanki zrobilam rozklad z trojeczki na pytanie .. jakie jest zrodlo problemow finansowych w domu ?..

7 pik ,7 serce ,krol pik

powiedziałabym ze główna przyczyna kłopotów sa tz przyjaciele rodziny .karty radzą aby zrobić krok w tyl i zacząć wszystko od początku i nieopowiadając o niczym nikomu .Problemy raczej sa związane z kłopotami urzędowymi i zawodowymi. Karty te przestrzegają również przez ewentualnymi niesnaskami w zwiazku wynikłymi z obecnych problemow ,

 

Następne 3 karty stawiam na pytanie ..kiedy i czy w ogóle skończą się kłopoty finansowe w tej rodzinie ? ..

 

dama pik, 7 serce, 8 serce

???? wydaje mi sie ze stan ten jeszcze troszkę potrwa ,ze w najbliższym czasie jeszcze coś się wykluje nowego .

powiem szczerze ze nie mam zielonego pojęcia jak to czytać bo 8 można odczytać jako pomyślny rezultat ale nie wiem jak i z czym mam to połączyć

\

dokładam kartę 8 trefl mówiąca znowu o plotkach ,oszczerstwach i awanturach .....

 

Bardzo,bardzo prosze o pomoc przy tym rozkładzie albo jestem dziś do bani albo te karty sa dziwne jakieś .dziękuje :)

 

7 pik, 7 kier, krol pik

 

7 pik pokazuje że faktycznie są problemy finansowe, karta mówi o podjętych błędnych decyzjach i niepowodzeniach, mówi też o złym działaniu kogoś fałszywego, może tez oznaczać że osoby które zarządzają pieniedzmi myślą czasami irracjonalnie, wydają pieniądze nieprzemyślanie, wyrzucają je w błoto na niepotrzebne rzeczy, wygląda też na to jakby tylko jedna osoba utrzymywała rodzinę, myśle że ojciec, i sądze że w tej rodzinie pieniądze tak bardzo sie nie liczą, wszyscy sie mocno kochają i dbają bardziej o dobre relacje między nimi niż o pogoń za pieniądzem

 

dama pik, 7 serce, 8 serce

troche dziwne karty wyszły bo jedyne co potrafie z nich odczytać to.. jakąś zdrade,rozstanie rodziców, ojciec jakby miał inną kobiete może nawet z pracy, jakby zdradził żonę (dama pik), być może musi płacić jakieś alimenty,utrzymywać jeszcze kogoś ? może gra na dwa fronty... i jedynie widze taki związek z finansami

 

8 trefl

znów mowi o jakiejś innej kobiecie i o tym że wszystko wyjdzie lub wyszło na jaw...

 

no nie wiem sama, czekam na weryfikacje, brzmi to wręcz nieprawdopodobnie ale to jedyne co mi przychodzi na myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm oprócz tego, że na dzień dzisiejszy tylko tata jest jedyną osobą pracującą w domu nic więcej się nie zgadza. A już tym bardziej podejście do pieniędzy czy jakieś zdrady ;) tego na pewno nie ma. Rozstawać się rodzice też nie mają zamiaru ;) Alimentów tata też nie płaci, bo innych dzieci nie ma. Hmm ja w swoich notatkach raczej skłaniam się ku interpretacji Nalki. Bo mnie wyszło prakycznie to samo co jej, tylko, że ja załozyłam zbliżający się koniec kłopotów. I jak już pisałam sprawdza się Nalki interpretacja. Nawet to, że coś nowego się wykluje, też się sprawdza ;/ tylko, że u mnie 8 kier to pomyslne załatwienie trudnych spraw, a 8 trefl to przemęczenie, choroba. No i tu tez by się zgadzało... Ale dzięki Paulinqa za interpretację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

faktycznie pojechałam, wybacz za daleko sie wypuściłam to pewnie przez zmęczenie, zbyt wiele rozkładów interpretowałam tamtego dnia, teraz widze że dama faktycznie musiała swiadczyć o problemach w firmie, jak sytuacja wygląda teraz?? dzieje coś lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...