Skocz do zawartości

jak radzicie sobie z zasypianiem?


bash

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzicie sobie z zasypianiem podczas próby wchodzenia w OOBE? Stosuję technikę odliczania 30-1, chcę przejść w stan LD i z LD w OOBE, ale przy każdej próbie zasypiam. Jest dobrze, aż w pewnym momencie mam 'przebłyski' myśli i tekstów, po czym zapominam w ogóle dlaczego coś liczę i zasypiam... Zawsze wchodziłam w OOBE lub OOBE-podobny stan naturalnie, we śnie. A tak, jak próbuję to kontrolować to nic z tego nie wychodzi :)) Ktoś ma jakiś pomysł? :)

 

 

edit: jeszcze takie pytanie, jeżeli faza rem trwa do 30min, to znaczy że 'wyjść' możemy też tylko do 30min?

Edytowane przez bash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam gdzieś jakieś liczenia procedury itd.Przed zaśnięciem odpowiednie skupienie oczyszczenie myśli. Zasypiasz jesteś w śnie po czym musisz obudzić się ze snu w śnie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj też tak miałem denerwowałem się rzucałem na jakiś czas później znowu siadałem już ze spokojniejszą głową i próbowałem i tak coraz dłużej coraz stabilniej. Chciałem tylko zaznaczyć że sama formułka nic nie daje to w sobie musisz wszystkiego szukać... Życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie bawilam sie w zadne odliczania... Nie wiem. U mnie to jakos szlo dosc prost. Pierwsze swiadome wyjscie wygladalo tak, ze polozylam sie z intencja wyjscia z ciala. Lezalam dosc dlugo... koncentrowalam sie na swoim oddechu.., i w pewnym momencie poczulam przeplyw energii od dolnych czakr w gore, potem nastapil dosc silny ucisk w czakrze 3. oka... hmm... i nagle plask, bylam pod sufitem i widzialam siebie z gory.

Wyjscie bylo absolutnie gladki, no po prostu plumsk. Jedyne co to przy pierwszym swiadomym wyjsciu czulam sie jakos tak niezrecznie, nie wiem, jak to nazwac. Nie potrafilam sie tak dobrze poruszac jak przy spontanicznych wyjsciach. Nie wiem czemu. Dosc szybko spadlam z powrotem do ciala. Po wszystkim mialam ostry bol glowy.

 

To taki pierwszy raz byl. Pozniej wyjscia byly juz duzo sprawniejsze. Zadnego liczenia w sumie nie uprawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...