Skocz do zawartości

Przelewanie wosku


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jak się robi przelewnie wosku, czy można zrobić to samemu i w jakim celu to się robi.

Będąc za granicą znajoma rosjanka najpierw uparła się, że nie rozłoży mi kart, ponieważ wcześniej ktoś jej przerwał kiedy dla mnie zaczęła rozkładać, kilka dni później świdrowała mnie wzrokiem, że omało zawału nie dostałam, a za kilka dni zadzwoniła i powiedziała, że nie potrzebuję żadnego rozkładania kart i innych rzeczy, tylko przelanie wosku...

I teraz się zastanawiam co i jak zrobić...

Będę wdzięczna za pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że to na złe oko lub na urok... przechlapane mam ostatnio... nic się nie układa, cały czas jestem chora i ostatnio jeszcze pies mnie dziabnął w twarz - kurdupelek domowy koleżanki...klęska totalna... to nie jest normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że to na złe oko lub na urok..

 

Wosk ma wiele zastosowań i jest skuteczny, o ile zna się całą symbolikę, która sie za tym kryje. Metoda do łatwych nie należy, ale jest rzeczywiście bardzo skuteczna.

 

http://www.ezoforum.pl/sposoby-na-klatwy-i-uroki/67537-powazna-sprawa-bardzo-2.html#post534450 w tym temacie jedna z userek podała taką bardzo ezoteryczną wersję lania wosku (niekompletną, w dodatku bez najważniejszego elementu). Możesz spróbować - działa to pewnie w jakiś tam sposób, ale takich efektów jak przy tradycyjnej technice bym się raczej nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłam opis taki: przelewamy roztopioną naturalną świecę do miseczki z wodą, do której wcześniej wkładamy krzyż zrobiony z 2 patyczków związanych nitką, to wszystko nad głową osoby ratowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz się bawić krzyżem z patyków to nie wkładaj go do miski tylko trzymaj nad nią. Wosk leje się wtedy przez każdy z czterech kwadrantów utworzonych przez krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... tak zrobię. Co prawda szukałam szeptuchy, która by to zrobiła za mnie, ale większość ma inne swoje sposoby - np węgielki itp, a zależy mi na wosku...

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... tak zrobię. Co prawda szukałam szeptuchy, która by to zrobiła za mnie, ale większość ma inne swoje sposoby - np węgielki itp, a zależy mi na wosku...

Jeszcze raz dziękuję

 

Jak się wosk zestali w wodzie na powrót, nie zapomnij go zniszczyć odmawiając w trakcie modły lub zaklęcia :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda szukałam szeptuchy, która by to zrobiła za mnie, ale większość ma inne swoje sposoby - np węgielki itp, a zależy mi na wosku...

 

Wybór techniki tak naprawdę nie ma tu znaczenia, liczy się skuteczność. Jeśli jesteś z Podlasia albo masz możliwość pojechać do jednej z babek to skorzystaj, nawet jesli nie będzie lała wosku.

Jedyną babką, która obecnie leje wosk (i to raczej w celu diagnostyki, a nie usuwania czegokolwiek) jest babka z Parcewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się dowiadywałam to kobietka z Orli raczej jest od chorób, z Rutki od klątw i uroków, z Parcewa muszę popytać... w mojej miejscowości też chyba jest jedna kobieta... ale dokładnie nie wiem co może zdziałać i od czego, wiem, że ludzie do niej chodzą... sama już nie wiem... czy mam sama spróbować, czy udać się do szeptuchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...