Skocz do zawartości

Czy pan planuje zaprosić? :)


maddie88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Zapytałam karty o relację ze znajomym z pracy. Dużo rozmawiamy, po godzinach :), ostatnio nawet pan zasugerował, że faktycznie lepiej byłoby spotkać się po pracy, żeby móc na spokojnie pogadać... Zapytałam kart, czy rzeczywiście pan coś takiego planuje ;)

 

To jest: Księżyc - Lubimy się :) i mam wrażenie, że ta karta pokazuje, że ten fakt ukrywamy na co dzień, czaimy się...a gdy nadarzy się okazja, tzn. gdy już prawie wszyscy się rozejdą, szukamy okazji, by pogadać dłuższą chwilę ;)

 

To dochodzi do tego: Rycerz Buław - Pan inicjuje te rozmowy... :)

 

To będzie rozpoznane: Rydwan (odpowiedź), tło: 2 Buław, 3 Denarów => Głupiec - Znajomość będzie się rozwijać... Z przyglądania się, tego takiego czajenia, nawet i wahania, czy wypada czy też nie, przejdziemy do konkretniejszych działań, bez jakiś większych oczekiwań, z podejściem "a czemu nie?" :)

 

To będzie wyczuwane: As Denarów (odpowiedź), tło: 4 Buław, 8 Buław, 2 Kielichów, 10 Kielichów => Będzie nas ciągnęło do rozmów, będziemy czuli się dobrze w swoim towarzystwie... Oboje będziemy dostrzegać potencjał ten znajomości.

 

To odchodzi: 4 Kielichów: Zastój, znużenie, czekanie aż samo coś się zadzieje...

 

To nadchodzi: As Kielichów (odpowiedź), tło: Mag, Kapłanka, 9 Denarów => Siła/ Sprawiedliwość - Ładna przyjaźń, zainteresowanie sobą, ogólnie ciepłe relacje...

 

Tak widzę to ja: Cesarzowa - Czuję się kobieco przy panu :)))

 

Otoczenie: 9 Mieczy - Jest to relacja zawodowa, więc martwię się, że przez to możemy ją oboje ciut hamować...

 

Moje nadzieje/ obawy: Sprawiedliwość - Że znajdziemy równowagę pomiędzy pracą a rozwojem znajomości...

 

Do tego to prowadzi: Rycerz Kielichów (odpowiedź), tło: 6 Mieczy, Paź Mieczy => Siła/ Sprawiedliwość - Pan wyjdzie z jakimś miłym gestem :), chociaż oboje będziemy trochę niepewni...czy to właściwy krok...może też sobie co nieco wyjaśnimy...

 

 

Zadałam jeszcze jedno pytanie o to, jak inni w pracy postrzegają naszą relację: Księżyc (odpowiedź), tło: 4 Kielichów, 2 Buław, Kapłanka, Rydwan => Siła/ Sprawiedliwość - Oj, chyba podejrzewają, że coś jest na rzeczy...że nie pokazujemy wszystkiego...ale też sami do końca nie jesteśmy zdecydowani...

 

Jak myślicie? :mysli:

 

 

Pozdrawiam, :papa2:

 

Maddie

Edytowane przez maddie88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...