Skocz do zawartości

Otwieranie czakr (Bezpieczne) Porady


Kojakoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce odblokować swoje czakry zaczełem od czakry gardła mam zablokowaną o czym doskonale wiem bo dolegliswosci zgadzaja sie wraz z opisem blokady czakry gardła

 

Możecie mi podac bezpieczny sposób na odblokowanie czakr ?

 

ja wam pokaze jak ja to dziś zrobiłem :)

 

Mianowicie puszczam sobie tę muzykę duchową

przedtem uspokajam umysł nastepnie przy tej muzyce wizualizuje sobie niebieski czyli kolor danej czakry kwiat lotosu duzy i zamkniety pozniej z czasem otwieram z obu stron listki tak jak rozrzerzaja sie w kwiecie lotosu gdy dziś otworzyłem jeden listek miałem bardzo przyjemne odczucia :) nastepnie pozniej otworzyłem nastepny ale tylko do połowy wiem ze nie moge od razu przesadzac z tym otwieraniem więc wszystko robie powoli i z cierpliwoscią :) powiedzcie mi czy robie to bezpiecznie i czy ogolnie dobrze ? z Góry pozdrawiam Serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mówiąc szczerze nie rozumiem o czym mówi ten, kto mówi o otwieraniu, czy odblokowaniu czakr, ponieważ przy różnych lekturach dotyczących tego tematu nie znalazłem czytelnych metod na to jak się to robi. Znam natomiast własną dzięki, której potrafię wzbudzić każdą, czyli otworzyć i w efekcie wszystkie, co doprowadza do doświadczenia mistycznego, doświadczenia Absolutu. Czyni się to świadomością-uwagą przez użycie uwagi w sposób przedmiotowy, co znaczy, że uwagą tak jak ręką "dotyka się" i w ten sposób stymuluje sploty nerwów, które są czakrami i je otwiera. Celem jest pobudzenie wszystkich jednocześnie, aby na raz wszystkie były otwarte, dzięki temu energia, w hinduizmie nazywana kundalini ulega wzbudzeniu i podniesieniu z czakry podstawy, która jest jej źródłem przez wszystkie czakry aż do korony. W wyniku wszystkie ulegają otwarciu, wzbudzona energia wszystkie wypełnia i przez czakrę korony łączy się z Absolutem, co wywołuje szczytowe doświadczenie mistyczne. Wywołanie takiego stanu wymaga względnie długiej praktyki, trzeba ćwiczyć, wzbudzenie jednej jest znacznie łatwiejsze, ale także wymaga praktyki trzeba bowiem na własnym doświadczeniu zrozumieć o co chodzi. Jednak wzbudzenie zarówno jednej jak i wielu jest jednoznaczne bowiem wiąże się z doznaniem o charakterze zmysłowym, po prostu czuje się, że w miejscu czakry coś pulsuje, dzieje się, dlatego stan otwarcia jest czytelny i pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do sosnowiczanina, on zajmuje sie czakrami. Na gardło dał mi specjalne ćwiczenie bo tez mam z tym problem:)

 

ps i koniecznie napisz że ja Cię do niego podesłałam, moze bede miałą ulge na jego sesje hahhahahaahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...