Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w interpretacji kart na powrót relacji


xywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu trzech kart + jednej dodatkowej na "dopowiedzenie wróżby". Pytanie dotyczyło powrotu relacji, a konkretnie, czy Pan X do mnie wróci. Wyciągnęłam następujące karty: 6 karo, 9 pik (o), 10 kier i na "dopowiedzenie" 4 kier. Czy taki rozkład mówi raczej o zakończeniu relacji i początku nowej, czy o powrocie i rozpoczęciu wszystkiego od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wcześniejsze wróżby, odczytuję to raczej jako powrót relacji i rozpoczęcie wszystkiego od nowa, łącznie ze zmianą miejsca zamieszkania. Może jednak błędnie to wszystko interpretuję? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie a maju na poczatku bylo zerwanie i ta nieciekawa sytuacja trwa po dzis dzien.. Mam nadzieje, ze niedlugo wszystko wroci na wlasciwe tory, bo usycham z tesknoty..moze do lipca sie wyklaruje. Dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Witajcie,

 

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu trzech kart + jednej dodatkowej na "dopowiedzenie wróżby". Pytanie dotyczyło powrotu relacji, a konkretnie, czy Pan X do mnie wróci. Wyciągnęłam następujące karty: 6 karo, 9 pik (o), 10 kier i na "dopowiedzenie" 4 kier. Czy taki rozkład mówi raczej o zakończeniu relacji i początku nowej, czy o powrocie i rozpoczęciu wszystkiego od zera?

 

6karo, 9pik(o), 10 kier + 4kier

no tak 6karo mówi o różnych huśtawkach w życiu uczuciowym, czy Ty przypadkiem nie masz bardzo dobrej sytuacji finansowej i czy jemu troche na tym nie zależy przypadkiem, lub odwrotnie, on ma dobry status materialny a dla Ciebie to bardzo ważne ? 9 pik (o) raczej mówi o tym że po rozstaniu nieźle sie bawiliście, Wy albo jedno z was poczuliście wolność i troche za bardzo zaszaleliście, ale wciąż czujecie coś do siebie i na pewno zejdziecie sie ponownie, sytuacja między wami sie polepszy i troche zmienicie swój styl życia może nawet zamieszkacie razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6karo, 9pik(o), 10 kier + 4kier

no tak 6karo mówi o różnych huśtawkach w życiu uczuciowym, czy Ty przypadkiem nie masz bardzo dobrej sytuacji finansowej i czy jemu troche na tym nie zależy przypadkiem, lub odwrotnie, on ma dobry status materialny a dla Ciebie to bardzo ważne ? 9 pik (o) raczej mówi o tym że po rozstaniu nieźle sie bawiliście, Wy albo jedno z was poczuliście wolność i troche za bardzo zaszaleliście, ale wciąż czujecie coś do siebie i na pewno zejdziecie sie ponownie, sytuacja między wami sie polepszy i troche zmienicie swój styl życia może nawet zamieszkacie razem :)

 

Dziękuję Tobie bardzo :) mam nadzieję, że bedzie jak mówisz. Póki co sytuacja nie jest dobra, ale jest szansa na odbudowanie kontaktu. Jesli chodzi o sprawy materialne, to oboje mamy dobry status materialny, z tym, że ze zmiennym szczęściem. Na pewno jemu zależy na sferze materialnej, ale nie na zasadzie wykorzystywania w tym celu mojej osoby - raczej pomagamy sobie na wzajem, zalezy u kogo aktualnie świeci słońce :)

3maj za mnie kciuki :)

buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

szczerze mówiąc wydaje mi sie że pod koniec lata,więc jeszcze będziesz musiała troche poczekać, z określaniem czasu jeszcze dużo nie miałam do czynienia,więc dobrze by było żeby bardziej doświadczone koleżanki sie wypowiedziały :) sądze że karty pokazały powrót na stałe do siebie niż jednorazowe spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...