Skocz do zawartości

Czy powinnam ....klasyczne


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ,,przyjaciel Pan D ,, ma duze problemy w zyciu prywatnym . Czy mimo zakończonego dawno ,,raportu,, z nim i niezakończonych spraw finansowych powinnam go wspierać ?? Zaznaczam ze ,,d ,, sam mnie szuka by sie zwierzyc i sie wygadac .

 

Z przelozenia

7 trefl ,as dzwonek ,krol pik

Zle sie dzieje z nim ,jest w strasznej kondycji i formie Potrzebuje kontaktu i rozmowy ......?

 

 

as dzwonek ,10 dzwonek (o) 8 dzwonek

Będę z nim w kontakcie i sprawy finansowe nie będą miały tu znaczenia a On to doceni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze on potrzebuje kontaktu z Toba ale jak juz sie wygada i ustabilizuje to wlasnie postawi na sprawy finansowe w koncu, to okaze sie wazniejsze niz kontakt z Toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewna, że zakończonego? Czy Ty uważasz, ze zakończone, a D niekoniecznie? :D

Chyba ci jakiś awans wyszedł ostatnio i coś na temat faceta....

Z przełożenia:

ma kłopoty i chce pogadać, chyba dostał jakieś wezwanie do sądu

Wynik:

taaaa będziesz, pomimo jego kłopotów finansowych, które w końcu się skończą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolku ,ty mi robiłaś rozkład kiedyś ,to ten koleś co mi kasę wisi ! pamiętasz ?

Jego problemem bardziej jest teraz zdrowie ! tyczy sie jego i kogoś z jego najbliższych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, bo ich tylu masz, ze ja listę zaczne robić, żeby się nie pogubić! no to jest tak jak napisałam, on ma jakieś spore te kłpoty finansowe i pewnie będzie chciał cię przekabacić, żebyś poczekała, bo nie ma ci z czego oddać. Ale nie daj sie, bo jemu te problemy się skończą. Jak nic będzie ci chciał na emocjach pograć, tzn na współczuciu, że taki biedny i pokrzywdzony i nie ma jak ci teraz oddać... (as karo i ta 10 karo dla mnie oznaczają to co wyżej napisałam, a 8 karo to w mych notatkach poprawa sytuacji). Hmm dla mnie w tych rozmowach właśnie sprawy finansowe będą na pierwszym miejscu, a nie prywatne. Zobacz na karty, same o pieniądzach mówią i kłopotach.

Edytowane przez karolka365
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Moj ,,przyjaciel Pan D ,, ma duze problemy w zyciu prywatnym . Czy mimo zakończonego dawno ,,raportu,, z nim i niezakończonych spraw finansowych powinnam go wspierać ?? Zaznaczam ze ,,d ,, sam mnie szuka by sie zwierzyc i sie wygadac .

 

Z przelozenia

7 trefl ,as dzwonek ,krol pik

Zle sie dzieje z nim ,jest w strasznej kondycji i formie Potrzebuje kontaktu i rozmowy ......?

 

 

as dzwonek ,10 dzwonek (o) 8 dzwonek

Będę z nim w kontakcie i sprawy finansowe nie będą miały tu znaczenia a On to doceni ?

 

 

czy ten dzwonek to inaczej pik ? jeśli tak to:

będziesz go wspierać ale nie obejdzie sie bez drobnych kłopotów i stresów, większość pracy spadnie na Ciebie a nie na niego, będzie to ciężka praca, będziesz musiała latać to urzędów, i jeśli sie tego podejmiesz to wszystko sie uda i uratujesz mu tyłek,

 

10 o, uważaj na kradzież, ewentualnie jego wyjazd lub zniknięcie na jakiś czas, czeka cie rozczarowanie ,ale uda Ci sie wyjść z trudnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

nosz kurcze szkoda ;P ja na karo czasem mówię poduszki xd dzwonek pierwszy raz słysze ;) wieczorkiem najwyżej poprawie interpretacje chyba że to już nie będzie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...