Skocz do zawartości

Dlaczego się nie odzywają?


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W marcu robiłam rozkład na pracę mojego męża - http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/67722-celt-na-prace-mojego-meza-weryfikacja.html

Tu już druga połowa czerwca i nadal jest cisza. Mąż poprosił, abym zapytała kart, co się dzieje...

Więc zapytałam... - i nic nie kapuję...

RW, ulożenie proste

 

1.Dlaczego zapadła cisza w sprawie przejścia mojego męża na inne stanowisko?

8 pucharów wypadła w trakcie tasowania

XIX słońce, 3 puchary, XV diabełek, 8 pucharów, 10 buław (karty czytane chronologicznie) – suma HB X koło - hm… powiedziałabym, że ich zdaniem on się dobrze sprawdza jako inżynier techniczny, są z niego zadowoleni, a nie chcą go przenieść, bo myślą, że sobie nie poradzi… on i chyba suma mówi, że niewiadomo co to będzie…

2. Jakie są rekomendacje jego szefowej, co do jego przeniesienia?

VII rydwan, królowa pucharów, paź pucharów, paź buław – a tu kucnęłam… no niby rydwan jest i tak jakby mówił, że ona jest za zmianą, ale co robi ta królowa pucharów? I te paziątka? Pomyślałam sobie, że może ona myśli o jego rodzinie??? Nieeee…. Help….

3. Kiedy otrzyma decydującą odpowiedź?

Wylosowałam X koło fortuny – czyli niewiadomo kiedy…

I tło: As mieczy, XXI Świat, 6 mieczy – pomyślałam sobie, że może w czasie jakiejś jego wizyty w filii zagranicznej???

 

Będę bardzo wdzięczna jak ktoś się wypowie, bo to ważne jest bardzo dla nas.

Dziękuję.

I.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukrusia

Odpowiedz otrzyma bo as mieczy to myśl , słowo

Świat to nawet możliwość zmiany na inny dział , nowe miasto otd.

6 mieczy to karta brama , ona odpowiada na pytanie tak , będzie zmiana.

Odnośnik do komentarza

1.Dlaczego zapadła cisza w sprawie przejścia mojego męża na inne stanowisko?

8 pucharów

 

XIX słońce, 3 puchary, XV diabełek, 8 pucharów, 10 buław (karty czytane chronologicznie) ---> IX Eremita; HB X Kolo i I Mag

 

I 8 Kielichow wyzej i karty ponizej, wskazuja na to, ze maja dobre zdanie o Twoim mezu, ale musza jeszcze pare spraw przemyslec. To ich w jakis sposob ogranicza. Cos musza ustalic sobie. Mozliwe tez, ze uwazaja, ze to jeszcze nie dogodny czas na odpowiedz, dlatego to moze chwile potrwac.

 

 

2. Jakie są rekomendacje jego szefowej, co do jego przeniesienia?

VII rydwan, królowa pucharów, paź pucharów, paź buław ---> XV Diabel, HB VII Rydwan

Ogolnie pozytywne. A jest opcja, ze ona nie chce jego przeniesienia, bo woli, zeby zostal na starym miejscu? Tak mi przyszlo do glowy, jakby go bardziej cenila, niz to konieczne.

 

 

Wylosowałam X koło fortuny – czyli niewiadomo kiedy…

I tło: As mieczy, XXI Świat, 6 mieczy – pomyślałam sobie, że może w czasie jakiejś jego wizyty w filii zagranicznej???

Przy okazji i tak, byc moze podczas ktorejs z wizyt.

Kolo pokazuje mi wlasnie takie cos nieplanowane, przy okazji czegos.

Odnośnik do komentarza

 

2. Jakie są rekomendacje jego szefowej, co do jego przeniesienia?

VII rydwan, królowa pucharów, paź pucharów, paź buław ---> XV Diabel, HB VII Rydwan

Ogolnie pozytywne. A jest opcja, ze ona nie chce jego przeniesienia, bo woli, zeby zostal na starym miejscu? Tak mi przyszlo do glowy, jakby go bardziej cenila, niz to konieczne.

tak, może tak być...

właśnie ja tak sobie pomyślałam.... że on się bardzo dobrze sprawdza tam gdzie jest teraz....

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest robione, aby wyglądało, że chcą go przenieść , a w rzeczywistości żeby zostało po staremu - ta Jego szefowa skojarzyła mi się z przysłowiowym psem ogrodnika.

 

Ja myśle, że Twojemu mężowi w przeniesieniu może przyjść z pomocą los, za jakiś czas samo się wyklaruje co i jak

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Wszystko jest robione, aby wyglądało, że chcą go przenieść , a w rzeczywistości żeby zostało po staremu - ta Jego szefowa skojarzyła mi się z przysłowiowym psem ogrodnika.

 

Ja myśle, że Twojemu mężowi w przeniesieniu może przyjść z pomocą los, za jakiś czas samo się wyklaruje co i jak

 

na szczęście ona nie ma decydującego głosu... więc pewnie ktoś nad nią zadecyduje inaczej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...