Skocz do zawartości

rozmowa kwalifikacyjna klasyki


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

Witajcie zadałam pytanie kartom: jak przebiegnie moja jutrzejsza rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowe mam o 11.15 :)

król kier, dama pik (o), 9pik (o)

 

będę rozmawiać z przystojnym facetem (król mówi też że meżczyzna złoży mi propozycję, w tym przypadku pracy :P ), kobieta która już pracuje w tej firmie, kiedy mnie zobaczy, przypuszczam że z zazdrości będzie próbować podstępnie doprowadzić do tego żebym nie dostała tej pracy..., no i w ostateczności jej nie dostane

 

czekam na wasze interpretacje, zweryfikuję jutro wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to odczytala tak ...

Bedziesz rozmawiala z dwiema osobami ,facet _krol oraz dama . zasada złego i dobrego policjanta ! krol bedzie zwierzchnikiem przychylnym i milym . szefowa zagra ta wredna ! wynik koncowy _ nie będziesz z siebie zadowolona . Pamiętaj jednak ze to krol będzie decydowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no i już po :)

 

wchodzę do biura pod które miałam sie zjawić, wyłania się jakaś kierowniczka brunetka, z wyglądu dość surowa i stanowcza, rzuca mi chłodne spojrzenie ,,z góry" wydaje mi sie że w przyszłości będę musiała na nią uważać, karze mi poczekać aż inna osoba wyjdzie z pokoju obok. Wyszła moja znajoma,która też ubiegała się o pracę. wchodzę do środka a tam przystojny młody brunet ,który przeprowadzał rekrutację. Kilka dni wcześniej kazał mi zabrać CV, i oczywiście nie wiem jak to sie stało ale w moich papierach go zabrakło xd zabrałam wszystkie dokumenty oprócz swojego CV no ekstra :D ogólnie mówiąc nie przygotowałam się za dobrze do rozmowy, poszłam na żywioł, i to była moja najsłabsza dotychczas rozmowa kwalifikacyjna, mimo że odpowiadałam na wszystkie pytania. Facet powiedział że jest ze mnie zadowolony i że chce ze mną podjąć współpracę w sierpniu, ponieważ wtedy rozpoczynają swoją działalność.

Reasumując nie jestem zadowolona z samego przebiegu rozmowy bo za bardzo sie nie popisałam ale całkiem przyjemnie rozmawiało sie z facetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...