Skocz do zawartości

Zawodowy kompas moj


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak... Dzieci coraz starsze. Cos trzeba ze soba dalej robic. Rozne pomysly chodza po glowie.

Ponizej karciany przeglad talentow, mozliwosci, kierunkow.

Taki maly kompas sobie stworzylam.

 

 

 

1. Co jest moim najwiekszym potencjalem? - 4 Monet, XVI Wieza, 9 Monet ---> V Papiez, HB XI Pasja I II Kaplanka

Tu powiedzialabym, ze potencjal moj jest jeszcze gleboko schowany i zdecydowanie nieodkryty. Malo kto, jezeli w ogole ktos, zdaje sobie z niego sprawe, poniewaz trzymam to dla siebie.

 

2. W jaki sposob moge to wzmocnic (rozwinac)? - 2 Mieczy, Krol Kielichow, 9 Kielichow ---> X Kolo Fortuny, HB XI Pasja i II Kaplanka

Wychodzac do ludzi, wspolpracujac z nimi. Ewentualnie kontaktujac sie z kims, kto mnie wspiera.

 

3. Gdzie (w jakim zawodzie) moge to wykorzystac? - Krolowa Mieczy, XVII Gwiazda, VII Rydwan ---> X Kolo Fortuny, HB VI Kochankowie

Kurcze. Tu mam zagwozdke. Mozliwe, ze cos z leczeniem. Ewentualnie uzdrawianiem, tak mi sie skojarzylo. Na ezoteryke Mieczowa mi nie za bardzo pasuje. Ewentualnie uzdrawianie jakies alternatywne.

 

4. Co jest alternatywnie moja mocna strona? - Krol Kielichow, Rycerz Mieczy, XXI Swiat i III Cesarzowa (ostatnie 2 karty wyciagnely sie razem) ---> IX Eremita, HB VI Kochankowie

Nie wiem. To, ze potrafie odnalesc sie wszedzie, wczuc w roznych ludzi, nawiazac z nimi kontakt, szybko czuje sie z roznymi ludzmi na miejscu.

Moj znajomy nazywa to karma hybrydowa. Czlowiek czuje sie wszedzie u siebie w domu, z kazdym ma wspolny jezyk. (no niemalze z kazdym).

 

5. Czego zdecydowanie nie ruszac (jest moja slaba strona)? - 8 Monet, 4 Mieczy, XVIII Ksiezyc ---> XVIII Ksiezyc, HB III cesarzowa

Tu skojarzylo mi sie z praca na etat (8 Monet), gdzie po prostu ciezko mi sie jest dopasowac. Lubie byc sama sobie szefem i wole nienormowany czas pracy. Moze o to chodzi?

Odnośnik do komentarza

Co jest moim najwiekszym potencjalem? - 4 Monet, XVI Wieza, 9 Monet ---> V Papiez, HB XI Pasja I II Kaplanka

kurcze… faktycznie nie odkryty… siedzisz z nim w domu w swoich czterech ścianach, a tu mogłabyś zbierać plony, gdybyś wyszła na zewnątrz. Też mi się skojarzyło, że twoim największym potencjałem jest natura - i znów mam skojarzenie z ziołolecznictwem/homeopatią. I jeszcze podsumowanie mówi, że właśnie rozwijać intuicję/pasję.

 

2. W jaki sposob moge to wzmocnic (rozwinac)? - 2 Mieczy, Krol Kielichow, 9 Kielichow ---> X Kolo Fortuny, HB XI Pasja i II Kaplanka

poprzez naukę z kielichowym, który pomoże ci odkryć coś w sobie….

 

3. Gdzie (w jakim zawodzie) moge to wykorzystac? - Krolowa Mieczy, XVII Gwiazda, VII Rydwan ---> X Kolo Fortuny, HB VI Kochankowie

Mieczowa jest zdecydowana, prowadzi konkretne działania i osiąga konkretne wyniki, XVII Gwiazda to często ktoś artystyczny, albo ktoś kto wydobywa talenty z innych, VII Rydwan gdzieś jeździ…

 

4. Co jest alternatywnie moja mocna strona? - Krol Kielichow, Rycerz Mieczy, XXI Swiat i III Cesarzowa (ostatnie 2 karty wyciagnely sie razem) ---> IX Eremita, HB VI Kochankowie

Umiejętność łączenia wrażliwości ze stanowczością, otwartość na innych, zdecydowanie, przedsiębiorczość i kobiecość.

 

5. Czego zdecydowanie nie ruszac (jest moja slaba strona)? - 8 Monet, 4 Mieczy, XVIII Ksiezyc ---> XVIII Ksiezyc, HB III cesarzowa

Odpada praca żmudna, rzemiosło, jakieś rękodzieło, praca w określonych godzinach, w jakiejś izolacji, i taka, która nie jest w zgodzie z Tobą.

MI jeszcze przyszło na myśl, aby nie wchodzić w jakieś energie w izolacji… nie wiem, o co konkretnie chodzi, ale żebyś nie odlatywała jak jesteś sama…

Odnośnik do komentarza

Dzieki Iwus... Ciekawe...

 

:bukiet:

 

Ostatnio rozmawialam ze znajomym, ktory mnie ciagle wspiera (netowo... jako terapeuta wychodzi mi tez w Kielichowym czesto, tak na marginesie)... i jego wniosek na moj temat byl taki, ze mi energia za bardzo idzie do glowy i powinnam pracowac nad harmonizowaniem energii w brzuchu (Sosnowiczanin tez kiedys o tym pisal, w kontekscie tamtego rozkladu, problemu o energii i elektryce), uziemieniem tez. Wlasnie to tzw. odlatywanie jest i te zaklucenia energii, o czym kiedys pisalam juz sa wynikiem tych odlotow. Energia wystrzela do glowy... (wtedy wyszlo m.in. 2 Mieczy, tak na marginesie dodam).

Takze cos w tym jest. Musze stale miec te umiejetnosc trzymania srodka...

utrzymywac rownowage, bo latwo mi sie odlatuje, jak nie utrzymam uwaznosci.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak mi przyszlo do glowy odnosnie pkt. 1, ze do tej pory mialam czas, gdzie bylam skupiona na domu, rodzinie a teraz przyszedl czas, zeby sie wlasnie zaczac rozwijac... i wygrzebywac na swiatlo dzienne swoje rozne talenty, wychodzic z nimi do ludzi.

Daffne... tez mi kiedys numerologicznie wyliczala... ze najpierw byla rodzina i zobowiazania rodzinno-malzenskie a teraz nadchodzi czas takiego wybicia sie w swoim wlasnym kierunku (np. rozwoj itp.).

Odnośnik do komentarza
Dzieki Iwus... Ciekawe...

 

:bukiet:

 

Ostatnio rozmawialam ze znajomym, ktory mnie ciagle wspiera (netowo... jako terapeuta wychodzi mi tez w Kielichowym czesto, tak na marginesie)... i jego wniosek na moj temat byl taki, ze mi energia za bardzo idzie do glowy i powinnam pracowac nad harmonizowaniem energii w brzuchu (Sosnowiczanin tez kiedys o tym pisal, w kontekscie tamtego rozkladu, problemu o energii i elektryce), uziemieniem tez. Wlasnie to tzw. odlatywanie jest i te zaklucenia energii, o czym kiedys pisalam juz sa wynikiem tych odlotow. Energia wystrzela do glowy... (wtedy wyszlo m.in. 2 Mieczy, tak na marginesie dodam).

Takze cos w tym jest. Musze stale miec te umiejetnosc trzymania srodka...

utrzymywac rownowage, bo latwo mi sie odlatuje, jak nie utrzymam uwaznosci.

 

ciekawe jest to dla mnie, że w tym 3 punkcie pokazały się konkretne karty, tzn. takie nie związane jak dla mnie z energiami typu właśnie tarot...

więc myślę, że jest jeszcze coś, czego nie wiesz...

Odnośnik do komentarza

To prawda. Bylam pewna (niemalze), ze wyjdzie mi ezoteryka, karty... a tu jeszcze co innego. Ten moj znajomy kiedys robil na mnie wrozbe (osho tarot, specjalizuje sie wlasnie w tematach rozwoju itd.) i stwierdzil wtedy, ze to, co teraz umiem to jeszcze nie wszystko, bo on w kartach widzi, ze ja moge isc jeszcze dalej i dalej i dalej... ze nie widzi w nich granicy tego... co moge osiagnac. To bylo dosc ciekawe... nieokreslone mozliwosci wtedy wyszly.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Kochana - piszesz o energii i o kumulowaniu jej w czakrze korony - moim zdaniem masz ją za bardzo rozwiniętą - podczas gdy pozostałe niższe czakry nie są może dostatecznie otworzone i zharmonizowane. Proponuję, aby wahadełkiem sprawdzić ich stan energetyczny - wtedy będziesz wiedzieć nad którą czakrą pracować, którą wystopować - a wtedy energia będzie harmonijnie przez Ciebie przepływać.

A co do kart - to powinnaś zająć się teraz sobą, swoim potencjałem energetycznym, który jeszcze działa spontanicznie -

przed Tobą widziałabym zajęcie się ziołolecznictwem, bioenergoterapią połączoną z wróżbiarstwem - są to nienormowane godziny pracy - wtedy można samemu ustalać sobie harmonogram pracy. Dobrze będziesz się czuć współpracując z kimś podobnie myślącym i czującym - odwagi - najwyższa pora zaistnieć w tym do czego zostałaś powołana

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Jeszcze tak mi przyszlo do glowy odnosnie pkt. 1, ze do tej pory mialam czas, gdzie bylam skupiona na domu, rodzinie a teraz przyszedl czas, zeby sie wlasnie zaczac rozwijac... i wygrzebywac na swiatlo dzienne swoje rozne talenty, wychodzic z nimi do ludzi.

Daffne... tez mi kiedys numerologicznie wyliczala... ze najpierw byla rodzina i zobowiazania rodzinno-malzenskie a teraz nadchodzi czas takiego wybicia sie w swoim wlasnym kierunku (np. rozwoj itp.).

 

no ja właśnie tez mam nadzieję, że u mnie ten etap się zacznie teraz....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...