Skocz do zawartości

~ ... Dostawa ... ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Moi Drodzy...

 

Urządzam się w nowym mieszkanku i wiadomo, wszystko chciałabym na już :)...

W zeszłym tygodniu zakupiłam przez internet narożnik ze skóry ... czas realizacji od 3 do 6 tygodni ... ale po rozmowie z właścicielem ... zostało ustalone iż zostanie on wysłany do mnie już w następnym tygodniu (czyli w tym - pod koniec)...

 

W związku z powyższym moje pytanko brzmiało:

 

 

Czy narożnik w tym tygodniu zostanie dostarczony do mnie do domu ?

 

7 Mieczy - 6 Mieczy - 8 Buław/10 Pentakli

 

No i cóż...myślę iż ta 7 Mieczy pokazuje tu Właściciela firmy (dobrego handlowca), który jest bardzo sprytny i przedsiębiorczy (bardzo profesjonalna i miła rozmowa) - podjął decyzję taką a nie inną, no i zdecydował się szybko zrealizować transakcję (co bym nie "poleciała" do konkurencji)...do tego pozostałe karty - no myślę że narożnik w tym tygodniu powinien do mnie dotrzeć (i będę mogła opijać już urządzone do końca mieszkanko :) )...

 

Chociaż przyznam szczerze, że ta 7 Mieczy budzi też troszkę moje obawy ... dlatego będę wdzięczna za Wasze spojrzenie i słówko na ten temat ...

 

Pozdrawiam.:)))

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
w tym tyg nie

ale mam nadzieje ze w ogole kiedyś dotrze

7m to karta kombinatorstwa ja nie wiem czy cie nie okłamał

 

moze rzuc karty za ile dni bedziesz sie juz cieszyła jego posiadaniem

Idąc za Twoją radą Iridos rzuciłam karty :) ...

 

Odp: As Kielichów

 

Tło: Kapłanka ~ Paź Kielichów ~ Paź Monet

 

 

No myślę że będzie tak jak ustalone...ale zobaczymy :) jak nie, świat się nie zawali, dotrzeć dotrze na pewno...

Tło mi pokazuje że zaliczka wpłacona, reszta kasy przy odbiorze.:)

Odnośnik do komentarza

Ja mysle, ze może nie dotrzeć w tym tygodniu bo jest możliwość pomyłki z ich strony. nie wiem czy się nie walną i nie dostarczą komuś innemu.

Podróz tam i z powrotem i 7 mieczy i 6 mieczy. Albo dostarcza ale niekompletne...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Ja mysle, ze może nie dotrzeć w tym tygodniu bo jest możliwość pomyłki z ich strony. nie wiem czy się nie walną i nie dostarczą komuś innemu.

Podróz tam i z powrotem i 7 mieczy i 6 mieczy. Albo dostarcza ale niekompletne...

 

Sell, no może być...kurcze - wszystko jest możliwe...najważniejsze aby dotarł w ogóle, Facet obiecał że w tym tygodniu - pod koniec zostanie wysłane, w sumie nie wiem czy oni swoim transportem wożą czy jakąś firmę przewozową w to angażują, tak więc naprawdę różnie może być (coś wiem o tym, jak ostatnio żyrandole wysłane firmą kurierską DPD zostały zamiast do mnie - do zachodniopomorskiego, wysłane do Białystoku hahah, albo Pan ze stołem i krzesłami pojechał na stary adres - zamiast na ten obecny, bo Pani która księgowała wpłatę zrobiła błąd...ogólnie to wyłażą czasem cyrki, tego jestem świadoma :) )...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

O już mam info :) (wcześniej dzwoniłam do właściciela firmy ale było zajęte), właśnie teraz do mnie oddzwonił i wygląda to tak:

 

Jutro (tak jak mówił) narożnik zostanie do Nas "wysłany/nadany" w sensie - oni nie wysyłają swoim transportem, przejmuje narożnik jakaś firma przewozowa, ja dostaję nr przesyłki, kontakt pomiędzy mną a firmą przewozową i sami ustalamy termin dostawy - tak więc wnioskuję że jednak nie będzie to ten tydzień...raczej...:)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
no po asie to czas ciężko określić

jak aura deszczowa za oknem będzie:hahahaha:

 

To dobrze jak taka aura będzie :) będzie lepiej wnosić, bo ostatnio u nas tak gorrrąco że maaasakra.:) Jak trafiłaś to Ci wiszę Absynth.:D

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
no po asie to czas ciężko określić

jak aura deszczowa za oknem będzie:hahahaha:

 

Iridos - punkciki Ci się należą jak nic :) dostarczyli mi narożnik wtedy właśnie gdy była pogoda barowa - tzn, aura deszczowa.:))) Bravo.:)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Ja mysle, ze może nie dotrzeć w tym tygodniu bo jest możliwość pomyłki z ich strony. nie wiem czy się nie walną i nie dostarczą komuś innemu.

Podróz tam i z powrotem i 7 mieczy i 6 mieczy. Albo dostarcza ale niekompletne...

 

Nie dotarł w tamtym tygodniu, a w tym - dokładnie wczoraj...właściciel firmy wywiązał się z umowy - bo obiecał że zostanie wysłane w tamtym tygodniu i tak było (bardzo szybko narożnik wykonali - bo ogólnie to trwa minimum 3 tygodnie do 6 od chwili złożenia zamówienia, dopiero później przekazują firmie przewozowej, a tu trwało tydzień...tyle że firma transportowa "nawaliła", rzekomo mieli dwu-krotną awarię auta, raz przed wyjazdem jeszcze, drugi raz w trasie (podobno), no cóż...Najważniejsze ze dotarł :)...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Nieco wypiliśmy...ale ileż to trzeba by go na nowo zapełnić.:))) Pełny barek + dobre jedzonko i możemy się bawić :) a potem do Klubu w którym M porządku pilnuje i w tany hahah.:)))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...