Jump to content
rytlewska

analiza parnterska baardzo poprosze

Recommended Posts

rytlewska

dzień dobry,

 

poprosze o analize partnerska

 

kasia 28.12.1981

piotr paweł 25.10.1983

 

i slicznie dziekuję:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

Wasz związek jest karmiczny. Suma Waszych dróg życia = 7. To jest związek pokrewnych dusz oparty przede wszystkim na budowaniu subtelnego porozumienia między partnerami. Twoja DŻ = 5 a Piotra = 2/11 więc oboje macie silne osobowości co też może być przyczyną różych spięż, związek 7 jest bardzo emocjonalny.

 

Jesteś osobą bardzo aktywną, pewną siebie, niezależną i czasem impulsywną, masz dosyć dominujący charakter. Piotr może być bardziej wycofany, spokojny, może sie nieco izolować poza tym bywa niezdecydowany, zamknięty w sobie. Właśnie dlatego czasem może być Wam trudno sie dogadać.

Jesteś teraz w okresie przejściowym zmiany cyklu z formującego na produktywny i I punktu zwrotnego na IIpz. Do tej pory byłaś w cyklu -3, Ipz - 4 natomiast teraz będziesz w cyklu - 1 i IIpz 2. Będzie więcej możliwości na realizacje siebie.Będziesz miała nowe szanse ale też ważna będzie współpraca i możliwość ustabilizowania życia prywatnego. W tej relacji waża jest Twoja inicjatywa. Staraj sie dotrzeć do niego, zrozumieć. Jeżeli stworzycie wspólną bazę, która zawsze będzie Was łączyć jest możliwość stworzenia długotrwałej relacji. Możecie też mieć problemy z komunikacją dlatego dobrze jest też nad tym popracować. Starajcie się rozwiązywać problemy przez rozmowę.

On jest w cyklu 1/10. Liczba 10 w numerologii jest bardzo dobrą liczbą to odrodzenie. Poza tym ma duży potencjał wypracowany z poprzednich wcieleń (DŻ - 11) Jest osobą niezależną ma zdolności organizacyjne. Jego klucz wcielenia 8 i dż 11 sugeruje, że mógł pełnić ważne funkcje w poprzednich wcieleniach, służył innym, wykorzystywał swoją pozycję we właściwy sposób. Ty zaś masz liczbę karmiczna 19 w roku ur co świadczy o niec nagromadzonej egatywnej energii z poprzednich żyć. Mogłaś kierować się żadzą władzy i grać nieczysto dlatego w obecnym życiu niejako spłacasz tą karmę poprzez różne trudne czasem sytuacje. Też ten końcowy etap życia (po 60 roku życia) może być dla Ciebie cięższy, być może będziesz zmuszona liczyć tylko na siebie, możliwe też choroby (być może na tle karmicznym).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...