Skocz do zawartości

W ten wyjatkowy dzien :))


Selenit666

Rekomendowane odpowiedzi

i mnie się zachciało coś sprawdzić :))

 

Za karty dziękuje mojej zołzie Mysti :)))

 

 

Rozkład partnerski wg propozycji Iridos :)))

 

Na mnie oczywiście i na pana M - relacja do pół roku.

 

1 - w mowie - Ty: Rycerz Buław - ano pisze, zaczepiam, drażnię i rozpalam ;)

 

On: Świat - on jest otwarty na kontakty i tez chętnie przyjmuje rady ode mnie i opowiada o sobie

 

2 - w myśli - Ty: 9 Kielichów - mysle, żeby mi było dobrze, wiec działam tak, żeby się nacieszyć kontaktami

 

On: Królowa Kielichów - pewnie mnie ma na myśli ;)

 

3 - w sercu - Ty: Kapłanka - mam czyste uczucia ale sama jeszcze albo już nie wiem co czuje

 

On: Cesarz - on ma stabilne uczucia, nie ma złych zamiarów

 

4 - w czynach - Ty: 9 Buław - ja ciagle go mobilizuje do ćwiczeń i zdrowego odżywiania a do tego pocieszam bo ost ma jakies dziwne stany

depresyjne, a ze to 9 buław i doświadczenie w bojach mam..udzielam rad :)

 

On: Moc - jest dość ciepły ost w swoich czynach i mnóstwo komplementów prawi :)

 

5 - co osoba wnosi do związku - Ty: 9 Mieczy - nie wiem, nie może przez moje zachowanie spać w nocy :)) Ja po nocach nie pisze do niego.

 

On: Rycerz Monet - on jest stabilny, kolezenski, logiczny

 

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan - kontakty nas łaczą dzielą nieco odległość i dwa życia

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam) - kontakty raczej będą,

czasem cos bardziej spontanicznego i miłego. Jest również szansa na to, ze przestaniemy myśleć szufladkowo

( 10 buław) a pomoże w tym los (koło fortuny)

 

 

 

Ktoś spojrzy :)))

Odnośnik do komentarza

Na mnie oczywiście i na pana M - relacja do pół roku.

 

1 - w mowie - Ty: Rycerz Buław - Twoja płomienne słówka rozpalają Pana, jesteś odważna w doborze treści

 

On: Świat - On jest otwarty na Ciebie - chętnie komunikuje się, nie ma oporów

 

2 - w myśli - Ty: 9 Kielichów - za bardzo skupiasz się na sobie, widzisz przede wszystkim swoje potrzeby, chcesz czerpać pełnymi garściami - nie zapominaj o drugiej osobie

 

On: Królowa Kielichów - myśli o Tobie - uczuciowo nastawiony

 

3 - w sercu - Ty: Kapłanka - jeszcze nie ma uczuć - a jeżeli już to jeszcze uśpione - bardziej bratnią duszę w nim widziśz

 

On: Cesarz - On - stabilnie - opanowany - nie pokazuje uczuć na zewnątrz - przecież to cesarz więc nie wypada

 

4 - w czynach - Ty: 9 Buław - ja bym powiedziała, że działasz trochę chaotycznie - bo czujesz się zagrożona, nie jesteś pewna jego stanowiska, myśli - ale to wszystko jest wewnątrz Ciebie, nie szukaj na siłę dziury w całym

 

 

On: Moc - wie jak docenić kobietę, energia go rozpiera, ale taka stonowana, kulturalny z niego facet

 

5 - co osoba wnosi do związku - Ty: 9 Mieczy - nerwowa czasem atmosfera może zaistnieć między Wami - nie zadręczaj się na zapas

 

 

On: Rycerz Monet - on zna swoje miejsce, swoją wartość - wie jak zaimponować kobiecie - stały, solidny - możesz być go pewna

 

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan - odległość między Wami (mieszkacie w różnych miejscach)- lub pan jest w ciągłych rozjazdach

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam) -

 

( 10 buław) (koło fortuny)

pozostaną kontakty, zrodzi się chęć by spróbować być razem -tylko nie przytłaczajcie się wzajemnie, nie działajcie impulsywnie - tutaj los będzie miał decydujący głos.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1 - w mowie - Ty: Rycerz Buław

troche to slomiany zapal, w goracej wodzie kapana, impulsywna... ;) predzej cos powiesz niz pomyslisz.

 

On: Świat

Otwarty, ale tez moze byc z innego swiata, miec inne spojrzenie, inna kulture - ale mozecie na tym zyskac oboje.

 

2 - w myśli - Ty: 9 Kielichów

Taki hedonizm :D

 

On: Królowa Kielichów

taka troche ciapa, cieply wrazliwy facet, troskliwy i czuly. Moze troche niezaradny.

 

3 - w sercu - Ty: Kapłanka

Sama jeszcze nie wiesz czego chcesz

 

On: Cesarz

Pragnie stalej relacji, czegos opartego na jasnych zasadach. Mozliwe ze chce Cie podporzadkowac jakos, ale bez zlych zamiarow (wczesniej QC)

 

 

4 - w czynach - Ty: 9 Buław - ciagla walka wewnetrzna, szarpanie sie... moze lubicie adrenalinke?

 

On: Moc - chyba lubi oblaskawiac bestyjke :D dyplomata, wiec co powiedziec, umie nad soba pracowac. Na pewno na niego sztuczki nie dzialaja.

 

5 - co osoba wnosi do związku - Ty: 9 Mieczy - Zazdrosnica?

 

On: Rycerz Monet Stabilny, kolezenski, uczynny. dzentelmen.

 

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan chyba odleglosc, spora zapewne. Moze tez macie inny rytm zycia, i rozbiezne cele. Temepramenty inne itp.

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam)

Chyba dlugo bedziecie jeszcze dzialac, ale moze wyjsc cos z przeszlosci. Jakas osoba, ktora znacie.. moze to dziecko czyjes, moze sprawic, ze wasza znajomosc moze byc bardzo ciezka. ale powinno sie udac przy wspolnym wysilku.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Na mnie oczywiście i na pana M - relacja do pół roku.

 

1 - w mowie - Ty: Rycerz Buław

Czesto to Ty odzywasz sie jako pierwsza. Inicjujesz kontakt. Ogolnie nie potrafisz cierpliwie usiedziec i zawsze czekac az to on sie odezwie (skad to znam?!).

 

On: Świat

On. Nie tylko ze otwarty, ale gdy z nim rozmawiasz, masz poczucie, ze nie ma nikogo poza Wami. Daje Ci odczuc, ze na ten moment jestes jedyna osoba, ktora go interesuje.

 

2 - w myśli - Ty: 9 Kielichów

Jestes zadowolona i chcialabys, aby on dzielil to z Toba. Chcesz go obdarzyc chwilami swojego zadowolenia, szczescia, zeby widzial i czul kazda te chwile.

 

On: Królowa Kielichów

Mysli o Tobie. Idealizuje wrecz Ciebie.

 

3 - w sercu - Ty: Kapłanka

Czujesz z nim silna wiez. Tzw. bratnie dusze: Ty i on. Mi to sie pojawia w zwiazkach karmicznych czesto.

 

On: Cesarz

Staly i niezmienienny. Wie co jest, jest swiadom swoich uczuc, nie ma w nim wahania czy lekow.

 

4 - w czynach - Ty: 9 Buław

U Crowleya to karta polaczenia energii meskiej i zenskiej. ;) Ty jakbys mu wypelniala te wszystkie jego braki. Wiec jak ma dola, pocieszasz. Uzupelniasz swoja osoba to, czego on nie posiada. Uzupelniacie sie oboje idealnie.

 

On: Moc

Jest bardzo pod Twoim wplywem. ;)

 

5 - co osoba wnosi do związku - Ty: 9 Mieczy

Jw. Jest bardzo pod Twoim wplywem. Zajmujesze jego mysli bardzo. ;) Mozliwe, ze nie sypia po nocach wlasnie z powodu Twojej osoby. Poza tym sama pisalas, ze dajesz mu rozne rady, wspierasz. Byc moze dodatkowo dajesz mu duzo do przemyslenia. ;) No jestes wazna dla niego osoba i ciagle chyba jest myslami z Toba.

 

On: Rycerz Monet

Sprawia, ze po latach stabilnego zycia uczuciowego poczulas na nowo, jak to jest, gdy krew krazy w zylach a serce bije szybciej. On Cie porusza i sprawia, ze czujesz, ze zyjesz. To wazne dla Ciebie.

 

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan

Kontakty takie z doskoku bardziej. Jak jest czas, jest mozliwosc, kontakt jest. Jak nie ma czasu, mozliwosci, kazde zajmuje sie swoim zyciem. Nie ma dwoch rzeczy na raz. Albo albo.

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam) ---> XVIII Ksiezyc, HB XII Wisielec i III Cesarzowa

 

Tak, te kontakty nadal beda, ale wlasnie, z doskoku, na zasadzie wspierania sie, radosnych spotkan, beda sprawialy Wam radosc, ale nie wyjda poza pewne ramy. Tu widac, ze dojdziecie do momentu, gdy zaczniecie sie zastanawiac "co dalej? czy jest sens to ciagnac?"

Duzo bedzie myslenia, zastanawiania sie i dojdziecie do wniosku, ze w tej formie znajomosc stala sie meczaca i nic nie wnosi dalej.

Albo zmienicie cos albo Wasze drogi sie rozejda lub kontakty pozostana, ale juz bardzo zdawkowe.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Sacral dziękuje ci kochana jesteś wielka :)))

 

 

Ja póki co napiszę tylko tyle...że jak zobaczyłam tego Głupka (jak to czasem pisze Sacral :P), potem Pazia myślę o hoho (do tego suma Księżyc), jakby co - to niech Sell uważa na wpadkę...serio...tak więc Sell - gdyby coś, to pamiętaj co pisała ciotka mysti i zabezpieczaj się...xD

 

Ciociu będę uważać, w końcu to Twoje karty i znasz je najlepiej ;)))

 

Dzięki Wam wszystkim jeszcze raz :))

Odnośnik do komentarza

1. w mowie - Ty : Rycerz buław - jesteś dosyć impulsywna, jednak nie rzucasz słów na wiatr, wcześniej czy później chcesz dążysz do osiągnięcia swojego celu /taki jest buławowy/

On:Świat - otwarty na życie, kontakty.

 

2.w myśli- Ty: 9 kielichów - było zbyt dobrze żeby to zapomnieć

On: Królowa kielichów - takiej kobiety się nie zapomina

 

3.w sercu - Ty: Kapłanka - kobieta tajemnica, naprawdę nie wiadomo co czuje, która sama nie wie co czuje /sama to napisałaś/

On: Cesarz - też do końca nie pokaże co naprawdę czuje, chociaż bardziej kieruje się rozumem niż uczuciami

 

4.w czynach: Ty: 9 buław - On wie że może na Ciebie liczyć gdy poprosi, sama zbytnio się nie wychylasz, masz już doświadczenia i wiesz jak w wielu wypadkach masz z nim postępować.

 

On: Moc - łapie u Ciebie punkty

 

5.co osoba wnosi do związku - Ty: 9 mieczy - pozorną bierność

On: Rycerz monet- spokój, stabilizację

 

6.Co Was łączy bądź dzieli Rydwan: dzieli odległość, łączy na ten moment brak możliwości.

 

7,8,9 - przyszłość /problemy, szanse/ 6 monet, Głupiec, Koło Fortuny - kontakty będą jeżeli obydwoje będziecie tego chcieli mimo trudności jakie możecie spotykać na swojej drodze. Jednak z czasem staną się one bardziej luźne, nie takie zobowiązujące, bez emocji

ale za to bardziej trwałe bo ciężko wypracowane.

Odnośnik do komentarza

Na mnie oczywiście i na pana M - relacja do pół roku.

 

1 - w mowie - Ty: Rycerz Buław - ano pisze, zaczepiam, drażnię i rozpalam ;)- no zapalczywa jesteś nie odpuścisz…

On: Świat - on jest otwarty na kontakty i tez chętnie przyjmuje rady ode mnie i opowiada o sobie; on jest otwarty na wszystkich

 

2 - w myśli - Ty: 9 Kielichów – no myślisz o tym, jakby to byłoby gdyby.. jak bardzo byłabyś rozanielona gdyby… i jakby było cudownie Tobie gdyby…..

On: Królowa Kielichów - pewnie mnie ma na myśli ;) – no zakochany jest

 

3 - w sercu - Ty: Kapłanka - mam czyste uczucia ale sama jeszcze albo już nie wiem co czuje; skrywasz swoje uczucia, albo jesteś ich nieświadoma do końca

On: Cesarz - on ma stabilne uczucia, nie ma złych zamiarów – tak, on stabilny

 

4 - w czynach - Ty: 9 Buław – dla mnie to raczej jest twoja samokontrola… ty planujesz, analizujesz, rozmyślasz, ale jesteś ostrożna, myślisz o konsekwencjach

On: Moc – no ja bym powiedziała, że on się czuje jak taki byczek:-) uwodzi, chodzi dookoła Ciebie, nęci i kusi

 

5 - co osoba wnosi do związku - Ty: 9 Mieczy – swoje obawy… co z tego będzie, jak ten związek się ułoży

On: Rycerz Monet – on jest stabilny, oczekuje na wydarzenia, przyjmuje to co los mu daje

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan - kontakty nas łaczą dzielą nieco odległość i dwa życia

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam) - 6 monet mówi też często o takich formalnych kontaktach, a może właśnie w Waszym przypadku pokazuje kontakt na odległość i tego, że ta relacja nie jest jakby skonsumowana, to mogłoby się zmienić, ale chyba któreś z Was musiałoby zdecydować o tej zmianie… chociaż jest ten paź i 10 buław… więc może, może… ale tu jest jednak potrzebna konkretna decyzja…

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale wczoraj miałam kompletnego lenia.

 

 

Na mnie oczywiście i na pana M - relacja do pół roku.

 

1 - w mowie:

Ty: Rycerz Buław - jesteś żywiołowa, rozmowna, spontaniczna, wnosisz wiele do tej relacji energii, która wpływa pozytywnie na Pana. Potrafisz pewnie siebie wyrażać swoje poglądy, co Pan sobie ceni.

 

On: Świat - Pan jest otwarty na rozmowę z Tobą, bardzo dobrze mu się rozmawia, czuje, że w tym względzie nadajecie na tej samej fali, a rozmowa z Tobą go dosłownie czasem "oświeca" bo wiele mu potrafisz uświadomić.

 

2 - w myśli:

Ty: 9 Kielichów - Ty cieszysz się z tej relacji, daje Ci ona wiele zadowolenia pobudzając w Tobie chęć kontynuacji.

 

On: Królowa Kielichów - Pan w myślach docenia Cię, zdaje sobie sprawę, że nie jestes mu obojętna, ceni stronę uczuciową oraz pomoc z Twej strony. Potrafisz być dla niego wyrozumiała, dobra i uczynna choćby poprzez rozmowę i on to czuje,a to otwiera Pana ;) Ładna wzajemna wymiana myśli się zaznacza u Was.

 

3 - w sercu:

Ty: Kapłanka - Ty troszkę się okopujesz, skrywasz emocje, uczucia bo być może uważasz, ze tak będzie lepiej dla relacji albo z innych względów, które Tobie są znane. W każdym razie myślę, że wychodzi na dobre czasem być kobietą pozwalającą sie zdobywac ;p

 

On: Cesarz - Pan z kolei dość ostentacyjnie może wyrażać różne chęci płynące z głębszych potrzeb czy przemyśleń. Jego postępowanie nie wynika więc ze spontanicznych zachowań, a z przeanalizowanych wcześniej mysli.

 

4 - w czynach:

Ty: 9 Buław - a no troszkę widać dystans, byc może oddajesz poletko do dzialania Panu

 

On: Moc - A Pana ostro wzięło do dzialania, myślę, że propozycje co chwila są jakieś. Próbuje Cię w kazdym razie poderwać, działasz na niego, może równiez intryguje go Twoje nowe jak dotąd podejście do niego.

 

5 - co osoba wnosi do związku:

Ty: 9 Mieczy - wnosisz dystans, troszkę asekurujesz się wewnętrznie (czyny 9 buław) (serce Kapłanka), jakieś stare mysli i emocje się Tobie budzą co budzi duużo myślenia.

 

On: Rycerz Monet - Pan stabilność wnosi, chęć na kontynuowanie relacji przyjacielsko.

 

6 - Co Was łączy bądź dzieli: Rydwan - łączy Was chęć do działania,zrywność wewnętrzna,która popycha Was czasem wobec sobie. Ważne jednak by ta zrywność odbywała się w jednym czasie bo jeśli nie to możecie sie mijać z chęciami.

 

7, 8, 9 - przyszłość (problemy, szanse) - 6 Monet - Głupiec - Koło Fortuny/Paź Buław/10 Buław (Paź & 10 Buław dociągnęłam)

będą dobre relacje rozmowy, ale z czasem mogą pojawić się nieoczekiwane zmiany w relacji spowodowane okolicznościami z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza

No wszystko mega trafne naprawdę :))

 

5 - co osoba wnosi do związku:

Ty: 9 Mieczy - wnosisz dystans, troszkę asekurujesz się wewnętrznie (czyny 9 buław) (serce Kapłanka), jakieś stare mysli i emocje się Tobie budzą co budzi duużo myślenia. - dokładnie tak.

 

Dzięki kochana :))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...