Skocz do zawartości

klątwa ?


maxirus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

chciałbym opowiedzieć pewna historie i spytać was o radę:)

10 lat temu gdy razem z kolegami byliśmy w parku,spotkaliśmy dziwna osobę.

Była to staruszka,ubrana w czarne łachmany,a oczy miała innego koloru (tzn jedno podejrzewam było niebieskie drugie brązowe) najdziwniejsze było to że na ramieniu miała dużego czarnego kruka

jeden z moich kolegów wtedy podbiegł do niej i zaczął ją zaczepiać i wyzywać wtedy ta staruszka zaczęła wpatrywać się w mojego kolegę szepcząc przy tym jakieś dziwne wyrazy.

i moje pytanie jest takie czy owa staruszka mogła przeklnąć mojego kolegę ?

(Ta historia wydarzyła się naprawdę,a ja do dziś pamiętam tamtą staruszkę od tamtej pory nie spotkałem drugiej takiej osoby jak ona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściemniasz, chłopie. Innymi słowy, wciskasz kit. Wierzysz w to, że znajdziesz tu idiotów gotowych nabrać się na taką głodną bajeczkę?

Zwłaszcza, że spotkanie Morrighan w polskim parku, i to przez grupę dzieciaków, jest mało prawdopodobne... a jeśli ów kolega jeszcze żyje, albo przynajmniej nieustanie nie walczy narażając życie, to tym bardziej świadczy o zmyśleniu całej tej historii.

 

No, chyba że to był park gdzieś na Wyspach Brytyjskich... :D

Jakich celtyckich bajek/mitów się naczytałeś?

Edytowane przez artemisia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie wklejałbym tam Morrighan, w tekście nic od niej ni ma.

Historia nieprawdopodobna, szczególnie, że mało, które dziecko odróżni kruka od wrony, czy jakiegokolwiek inne czarnego ptactwa. Nie przejmowałbym się, na świecie jest mnóstwo ekscentrycznych bezdomnych ze zwierzaczkami, ja osobiście spotkałem Gandalfa Hipisa, menela, który układał sobie wieniec z liści jak Dionizos itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wyglądu babci jest jak z jednej z opowieści mitycznych, klasyczny, typowy, bezczelnie zerżnięty. Tylko powinna jeszcze w tym parku, najlepiej w fontannie, prać krwawe szmaty :D - a niezrozumiałe słowa zapewne były po gaelicku ;)

 

Ale fakt, to mogła być po prostu walnięta nieco w główkę pani bezdomna z oswojonym krukowatym.

Ale psujesz mi zabawę, Malkuth :( - z merytorycznymi dyskusjami to na eter, na tym forum niech zostanie to, na co 90% userów zasługuje i czego oczekuje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artemisia i Malkuth ten post założyłem tylko z tego powodu że :

Primo - chciałem się dowiedzieć więcej o tej staruszce.

Zamiast jakiejś podpowiedzi czy nie śmiał bym prosić odpowiedzi zostałem wyśmiany że to nie mogło się zdarzyć... O>O?

Nie obchodzi mnie czy mi wierzycie czy nie, co nie zmienia faktu że kultura osobista zobowiązuje.

Tak miałem wtedy 12 lat i umiałem rozróżnić wrone od kruka.

Ta historia wydarzyła się naprawdę i nie prosiłem was o ocenę jej autentyczności.

Tak kolega żyje i chyba oprócz nieodpuszczającego go na krok pecha to nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...